Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

defender of the lord

XANTOR

Öne çıkan mesajlar

deneyın arkadaslar ozamn lvl 61 prıstle hıc skıl kullanmadan trol berserg kesıorum bu kalkanla sadece kendıme heal basıyorum bana wurdukca kendı canı gıdıyor aynı seyı talosda denedım ama olmadı yemedı fakat olduremedı benı baska bır prıst daha heallerken. deneyın deneyın hadı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 12 Ekim 2005 00:12 tarihinde demiş ki:
yedigin dmg in beli bi yuzdesını geri atak yapan adama yollar dmg olarak

doğru soylemiş arkadaşımız.

tam olarak kalkanı tutan kişiye yapılan fiziksel atağı % si kadar dmg verrir attak yapan kişiye.[signature][hline]
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 4xxxx
Server : Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne tip adamlarsınzı bunda mantık ne arıcaksın.reflect deek geri döndürmek demek.şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
abi koptum ben beni ellmeyin[signature][hline]Elveda Kişisel Bölümü :(
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu imzamada koyarım[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

imzamı okuyun pls[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
icebreak3r, 12 Ekim 2005 14:42 tarihinde demiş ki:
dün gece resim koyacaktım ama uykum geldi marl_on sende biliyosun neyse bugun koyarım ben
yok abi gösterceksiniz bana bi tane troll berserker kesceksiniz öle inanırım[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan:YoTeAmoGabriela / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...