Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milennium

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

cnbc-E ekranlarında bir süredir oynayan bir dizi bu bildiğiniz gibi. Seyretmeyenlere şiddetle tavsiye edilebilecek hoş bir dizi. Yaratıcısının backgrounda Harsh Realm ve X-Files gibi diziler olan Chris Carter' in 1996-1999 yılları arasında çekmiş olduğu bir dizi.
Bir süredir bu diziyi izliyorum bayağı bir kaptırdım fakat gelgelelim anlayamadığım bazı konular var. İlk bölümleri kaçırmış olduğumdan dolayı anlayamadığımı düşünüyorum. İzleyenler ilk bölümler hakkında bilgilendirirlerse sevinirim.

1- Frank Black aslında kimdir, nerden ve neden bu gruba girmiştir? Özelliği nedir?
2- Bu grubun ana amacı nedir ve neden polisler onlara sanki üstleriymiş gibi davranıyorlar?
3- Millenium aslında dini bir tarikat felan mı? Değilse ne?
4- 805 gün kaldı diye geri sayılan şey nedir? 2000 yılı mıdır? Ya da o kadar gün sonra ne olacak?

Bu tarz eksiklikler var bende o dizi ile ilgili. Ne kadar hafiften bazı şeyler tamamlanmış olsa da yine de netleşmiyor diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

1- Frank Black aslında kimdir, nerden ve neden bu gruba girmiştir? Özelliği nedir?
özelliğini nasıl alıyor hatırlamıyorum.galiba hep vardı.adam fbi mensubu.ayrılıyor fbi dan sonra karısı ve çocuğuyla taşınıyor yeni bi hayat kurmak için.karısı bayıyor bunun işinden.sonra fbi ın buna ihtiyacı oluyor çağırıyorlar.sonra fbi da çalışıomuş gibi gitmeye başlıo her olaya onlar da gel abi diyolar zaten direk bunu arıyorlar.

sonradan izlemeyi bıraktığım için öbür soruların cevabını bilmiyorum.sevmedim çok yalan bi dizi.ne x files ın heyecanı ne de harsh realm ın atmosferi var.izliyorum yakalayınca ama ne biliim adam biraz fazla abartı.mulder ın yanına bunu verselerdi adam 5 bölümde çözerdi bütün x files dalgasını :)[hline]Bu şarkının vokallisini bul dile benden ne dilersen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 23 Şubat 2003 05:56 tarihinde demiş ki:
cnbc-E ekranlarında bir süredir oynayan bir dizi bu bildiğiniz gibi. Seyretmeyenlere şiddetle tavsiye edilebilecek hoş bir dizi. Yaratıcısının backgrounda Harsh Realm ve X-Files gibi diziler olan Chris Carter' in 1996-1999 yılları arasında çekmiş olduğu bir dizi.
Bir süredir bu diziyi izliyorum bayağı bir kaptırdım fakat gelgelelim anlayamadığım bazı konular var. İlk bölümleri kaçırmış olduğumdan dolayı anlayamadığımı düşünüyorum. İzleyenler ilk bölümler hakkında bilgilendirirlerse sevinirim.

2- Bu grubun ana amacı nedir ve neden polisler onlara sanki üstleriymiş gibi davranıyorlar?
4- 805 gün kaldı diye geri sayılan şey nedir? 2000 yılı mıdır? Ya da o kadar gün sonra ne olacak?

Bu tarz eksiklikler var bende o dizi ile ilgili. Ne kadar hafiften bazı şeyler tamamlanmış olsa da yine de netleşmiyor diyebilirim.

-Frank Black, polis orgutunden bagımsız olarak çalısan mıllenıum grubunda bulunan, olagandışı olayları araştıran ve dogaustu guclerı bulunan bır özel dedektiftir.Kısmen gelecekte olacak olan kotu ve vahşi olayları gormesı ve kuvvetlı altıncı hıssı en ozellikleridir.

-Bu grubun amacı dedıgım gıbı polıslerın anlayıp cozemeyecegı karısık ve alısılmamıs olayları cozmektır.Bu ınsanların hepsı zaten bırer yuksek rutbelı polıs.Ozel secılmıs ınsanlar oldugu ıcın ve polıslere de yardım ettıgı ıcın polısler bu gruba ustlerıymıs gıbı davranıyor.

-Dini bir tarikat değil sıradısı guclerı olan ınsanların olusuturdugu
bellı bır zumreye hıtap etmeyen bır grup.Yanı bagımsızlar bunun ıcın ıyı para kazanıyorlar.

-Senın gıbı onu Turkıye'de tum ızleyıcıler de merak etmekte dıye tahmın edıyorum.Umarım yardım etmısımdır.Muthıs bır dızı herkese ızlemesını tavsıye ederım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...