Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk?!?

Mike

Öne çıkan mesajlar

eline saglik
cok benzer bir yazi yazmistim bende paylasayim dedim,

Bir Parca

Hep bir parça kopar gider, ne kadar tutmaya çalışsanda yeterli değildir.Yüreğindeki boşluk elbet dolar bir gün, belki bugün.Işte sen dersin ,buldum parçayı dersin ama hiç bir zaman boş kalan yere oturmaz o parçada.Zorlarsın yerine yerleşsin diye, daha çok zarar verirsin yüreğine, zedelersin.O parçayıda silersin, olmuyordur çünkü, ama bu sefer daha büyük bir bosluk kalır geride.Her seferinde bir umut vardır, çok büyük olucak bu sefer ve yerine oturacak herşey karşılıksız karşılıklı olacak.

Hiçbir zaman olmaz..

Beynin kalbindeki acıyı silmeye çalısır ama başaramaz.Boşluğu doldurmaya çalışır ama başaramaz.Sen düşünmesende ruhun düşünür ve ağlar..Tek başına ağlarsın genelde, parça çoktan gitmiştir bıraktığı boşluk ağlar ama bırakan ağlamaz..Bir sen kalırsın birde yüreğindeki yaran.Düşünürsün sonra çok seversen böyle olur diye..Sonra düşünürsün " ama sevmeden olmaz ki", hiçbir zaman ayarını bilemezsin ya çok alırsın ya da hiç.Hatalarını bilirsin ama düzeltemezsin, çünkü sen boyle aşık oluyorsundur ya herşeyinle ya hiçbirşeyinle..

Genelde herşeyinle olursun..

Herşeyinin anlamını kaybetmesini beklersin, senin için kaybetmez ama kaybolur...Acırsın kendine bir köşede oturursun, düşünürsün, şarkılar dinler üzülürsün..Son sözlerini düşünürsün, herşeyinin yok olmasını kaybolmasını izlerken, bir kere daha olsa herşeyi düzeltirdim dersin kendi kendine.Ama kendini kandırırsın, boşluğundur senin ölçün aslında ve o boşluğu dolduramadıktan sonra hiçbirşey işe yaramaz, ama sen bilmezsin bunu.Sen bunları düşünürken bırakan çoktan unutur genelde..Sen bir şans daha düşünürsün, kendin için değil yaptıkların , yapacakların ve aşkın için.Gönlün kabul etmediği halde istersin sen o şansı, son sözünü söyledikten sonra bile..

O şans da verilmez..

Umutlar kesilir.Oldu bitti diye düsünülür, olur ama genelde bitmez..Ellerin titrer, kalbin acır o son anılara bakarken, son anılar yok edilir genelde hatırlamamak için.Ne kadar yok etsende hatırlarsın.Sadece vazgeçersin , pes edersin.Saatlerce resmine baktıktan sonra, bütün bedenin ve ruhun acı çeke çeke resmi ilk once ikiye sonra dörde yırtarsın..Elinde ya ağzı ya gözleri kalır, yeter de artar bile.Ama beynin kabul etmez son kalıntılarıda, ve yok eder..Pişman olursun, ama bilirsin acı çekmenin ne kadar zor olduğunu, hiçbir parçanın yüreğindeki eksik parça olmadığını bilirsin.Sevmeye çalışırsın, aşık olursun, değer verirsin ve izlersin, senden bir parça daha yok olduğunu..Oturur yazı yazarsın, hiçbirşey ifade etmeyeceğini bile bile, zaman dolmuştur , aşk bitmistir, herşey sona ermiştir.Senin parçan olmadığını bile bile, başkasının elinde düşünürsün, düşünür ve acı çekersin..Ama sonunda sende başkasının eline düşersin.. Zorunlu bir şekilde unutursun.

Ve herşey biter, yeniden başlamak üzere..

Sosyal ağlarda paylaş

güzel.

Evlenmeyeceğimi biliyorum.
Ayrılacağımı biliyorum.
Bitecek, hepsi gibi.
onu da biliyorum.
Ama,
Yaşadığım günler için,
Yaşayacağım günler için,
Sevilmek güzel olduğu için,
Sevmek daha güzel olduğu için,
İstiyorum.