Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu bölüm kapatılsın!!!

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Lam ben de topici gördüm tam başlıycaktım saymaya ahuahuha[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:
En iyisi tuzla'da... Ben zamaninda orada yapmi$tim..yeterince uzundu =)

A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ouz_UFO, 06 July 2003 22:26 tarihinde demiş ki:
Lam ben de topici gördüm tam başlıycaktım saymaya ahuahuha[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:

A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)

üzmeyin adamı işte
Koymayın MC LAREN RESMİ FERRARİ RESMİ
ALAMAYAN VAR GÖREMEYEN VAR AÇ OLAN VAR[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]
Sosyal ağlarda paylaş

abijim alamadıımı görmiim olayı "kedi-mundar ciğer" olayı deil de ne :P yazıkmış peh... Kendi kendini üzeceğine kendini kontrol etmeyi öören, başkalarının zevkini engellemeye kalkma :-P[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
hella, 07 July 2003 17:10 tarihinde demiş ki:

Bi smiley kadar olamadıkk =P[hline]G-power a.k.a gehena

smiley güzelmiş ehuehueh pontiac :)[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 10 July 2003 03:46 tarihinde demiş ki:
bende bis alacam ehueh[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart

sığmazsın ki[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]
Sosyal ağlarda paylaş

dünyada hala lada var ı be vay anasını bizim 8 yıl önce vardı ladamız o zamanlar onun distiribitörü çelik motordu bende bu arabaların motoru çelikten zannederdim millete hava yapardım bizim arabanın motoru çelik die hey gidi günler hey...[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Solonor, 09 July 2003 20:40 tarihinde demiş ki:
önemli olan boyu değil işlevi

Sosyal ağlarda paylaş

lada aslinda ii bile sayilabilir park ettin diyelim cikamiorsun okuzun teki girmis dibine direk tamponla girisiorsun bisi olmuor senin arabaya guzel guzel cikiorsun. Hem ladalar baya az yakan arabalar o yandanda iidir ama teknolojisi eski oldugu icin biraz sorun yaratabilior. Direksiyonu hidrolik degildir bayabi kulfettir o direksiyon ama alternatif bir vucud gelistirme olayi olarak bakarsan pek kafana takmiyabilirsin. Neyse ii arabadir ii :)[hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 06 July 2003 15:43 tarihinde demiş ki:
lol :)[hline]`zegna lvl 50 Infiltrator of alb/exc

ya avatara bak :)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loras, 17 July 2003 03:05 tarihinde demiş ki:
lada aslinda ii bile sayilabilir park ettin diyelim cikamiorsun okuzun teki girmis dibine direk tamponla girisiorsun bisi olmuor senin arabaya guzel guzel cikiorsun. Hem ladalar baya az yakan arabalar o yandanda iidir ama teknolojisi eski oldugu icin biraz sorun yaratabilior. Direksiyonu hidrolik degildir bayabi kulfettir o direksiyon ama alternatif bir vucud gelistirme olayi olarak bakarsan pek kafana takmiyabilirsin. Neyse ii arabadir ii :)[hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies

abi resmen polyanalık değil de nedir bu?[hline]mix edebiyat & oyun sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...