Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aLex de SouZa ReaL Madrid demi?

utanmazz

Öne çıkan mesajlar

-Wissy, alex e teklif götürmüş ama alex geri çevirmiş.. Delikanlıdır alex.. Heyt be.. :-)[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne bu kanıt sevdası ya biri bişi dese hemen hani kanıt bana kanıt gösterin kardeşim..pehhh yok yani bu lafı diyenler bi idda ortaya atmıyolarmı yada attıkları her idda resmi kaynaktanmı merak ediyorum cidden[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş

[Bu mesaj Lothrodel tarafından 11 Ekim 2005 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 11 Ekim 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
1 kere okudun yani AS gazetesini?
Ispanyolca da biliyoruz demek..
LOL.
Komik oluyorsunuz, kabul. Ama yalanci olmayin bari.

Fransızca ve ingilizce biliyorum , ispanyolcam yok ama as gazetesinde çıkan haberler türk medyasına yansıyor zaten...
türk basını bile en sağlam kaynaklar arasında gösteriyor as gazetesini...biraz türk basınını takip etsen bile yeterdi...

[Bu mesaj Bonjo tarafından 11 Ekim 2005 09:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 11 Ekim 2005 10:33 tarihinde demiş ki:
Turk basinina donduk sonunda yani? =]
Ayrica Fransizca ve Ingilizce bilmenin konuyla alakasi ne?

yabancı basını takip ediyorum , senin gibi bol keseden atmıyoruz...

neyse bekleyip görecez ama imzamı atarım luxerburgo real de kalırsa alex kesinlikle madrid formasını giyecektir....o zmn hatırlatırım bu topic i sana...[signature][hline]98>100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 11 Ekim 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 11 Ekim 2005 10:33 tarihinde demiş ki:
Turk basinina donduk sonunda yani? =]
Ayrica Fransizca ve Ingilizce bilmenin konuyla alakasi ne?

yabancı basını takip ediyorum , senin gibi bol keseden atmıyoruz...

neyse bekleyip görecez ama imzamı atarım luxerburgo real de kalırsa alex kesinlikle madrid formasını giyecektir....o zmn hatırlatırım bu topic i sana...

alex real madrid forması giyerse ben kafamı kesiyorum

her teknik direktor j.b.toshack deil arkadaslar.. öyle tuttuunu götürsün madride..

alex bide
ama ben en cok şeye güldüm ya
aziz yıldırımın hayallerine :
"Alex'in karşılığında Robinhoyu verin" tabi ya adamlar aptal zaten hayır zaten ortada alexin istenmesi gibi bi durum yok ama olsa bile 8milyon euroluk bi adamı alıcaz diye bi sene önce 20 küsur milyon dolar verdikleri bi adamı takasla fenere vermeleri düşünülebilir bişey mi acaba..

şu doğru dediğiniz haber varya

"Abrahamovic Fener'i alıyor..." haberiyle eş değer şekilde bi bomba...

Alex 28 yaşında va unutmayın kalıbımı basıyorum Real Madrid'i anca televizyonda izler..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

o kulube hagi zor gitti dayanamadı döndü
o kulupte bazen raul bazen robinho bazen ronaldo yedek kalıyor..

o kulupte beckham zidane robinho ronaldo raul baptista gravesen roberto carlos var..

bu gerçekleri göz önüne alırsanız..

alex real madride anca goal filminin ikincisinde santiago yerine oynarsa bi aktör olarak gider yalandan.. başka türlüde dediim gibi anca televizyondan izler.. belki maçına gider..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Luxemburgo Real Madrid de kalırsa Alex kesinlikle gidecek Real Madrid e...

Yedek kalır oynar o ayrı konu , ama gidecek , zaman gösterecek kimin haklı çıkacağını , saklıyacam bu yazıları...

Eğer gitmezse ; haklıymışınız derim , özür dilerim bakalım aynı erdemi sizde gösterebilecekmisiniz...[signature][hline]98>100

[Bu mesaj Bonjo tarafından 11 Ekim 2005 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

luxemburgonun nası bi teknik direktor olduu zaten ortada..

beyni simdilerde biraz biraz calismaya basladida r.madrid'i sistem takimi haline getirmeye calisiyo bu aralar..

o adamin bi senelik omru var. sampiyon olunamazsa bu sene
yada üstüste alınacak 3-4 maçlık bir seri mağlubiyette luxembuurgooo luxembuuurgooo diye umutlanan arkadaslarin bütüün hayalleride suya düser..

ki zaten öyle bi risk alamaz. günü kurtarma cabasinda.. defans satiyo adam defansinda problemler yasiyo. r.carlos gelmiş 40 yasına hala top oynamaya calsiyo adam inatla kosmayan sadece duran top kullanan alexi takıma niye katsın?

çalım mı atıyor alex? evet arada iki üc tane attığı çalımı ben halı saha maçlarındada atiyorum..

eğer çalım atan adam arıyolarsa takımlarında bol bol var zaten..
robinhoyu 1 sene sonra görün..
yada ne bliim bi c.ronaldo varken niye alsınki alexi.
zaten sene başında ilgileniyolardı c.ronaldoyla.. bırakırsa man utd. seneye onuda alırlar..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 11 Ekim 2005 13:51 tarihinde demiş ki:
çalım mı atıyor alex? evet arada iki üc tane attığı çalımı ben halı saha maçlarındada atiyorum..

psv maçında yüzü dönükken anelkaya attığı pas , samsuna attığı rövaşata bunlarıda atarsın[signature][hline]98>100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 11 Ekim 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
psv maçında yüzü dönükken anelkaya attığı pas , samsuna attığı rövaşata bunlarıda atarsın

Aynılarını Madrid'de atsın b@B :)[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla -doğrudan- alakası olmayan yazı
said:
-Wissy, 11 Ekim 2005 14:00 tarihinde demiş ki:
Oyle deme abi adam yabanci basini takip ediyor.
LOL...

eee şey evet takip ediyorum.. Bi sorun yok inşallah.. Şuç falan değil di mi? :lol: ahaha..

Şaka bi yana evet yabancı gazete okuyorum, ancak önemli olan bu gazetelere herkesin ulaşabilmesi... Kolay yani, zor değil iki tık tık gazete önünde.. Kısaca habere ulaşmak kolay bişi.. Sen de ulaşabilirsin. Zor değil. Ki bunu belirtebilmek için ince bir tabir kullandım, dedim ki:"...araştırmanı, arşivlere bakmanı tavsiye ederdim..." Yani ben her gün yabancı (yabancı nasıl bir lafsa artıkın) basını takip eden biri olarak, sana (senin yaptığının aksine) açık kart atıyorum ve "oku, araştır" diyorum (ha nato kafa, nato mermer; o ayrı konu tabi..) ve sen hala alakasız konularda tabiri caizse "çamura yatmak"tan başka bir şey yapmıyorsun...

ki bu çamura yatmada işe şu yazında tavan yapıyor:
said:
-Wissy, 11 Ekim 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
1 kere okudun yani AS gazetesini?
Ispanyolca da biliyoruz demek..
LOL.
Komik oluyorsunuz, kabul. Ama yalanci olmayin bari.

Sanki gizli saklı unutulmuş bir dil İspanyolca... Aslında bu cahilce saçmalamadan sonra başka bir şey demek gereksiz. keşke bu kadar alçalmasaydından başka...

Çıkarmamız gereken sonuçlar ise:
Dış basın (ki yabancı basından daha hoş geliyor) yayımlarına erişmek ayrıcalık değil haktır; keza yabancı dil eğitimi de öyle.
21.yy internetinde etkisi ile bilgi çağı olmuştur, bilgi dolaşımı oldukça kolaylaşmıştır. Bilgi çağına hoşgeldin. Umarım sen de bu imkanlardan yararlanırsın. En azından bundan sonra...

Aslında "...Anlatmaya daha kasmaya değmezsin,çünkü anla(ya)mazsın desem umarım kızmazsın... Kızarsan bile anlayışla karşılarım çünkü bağnazsın." demiştim ancak yazdıkların sonucu küçük bir yazı yazma ihtiyacı hissettim... Bundan sonra daha fazla bir şey yazmayacağım.

Boş teneke tıngırdar...[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 11 Ekim 2005 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...