Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternette Türk klipleri veya reklamları

Bone

Öne çıkan mesajlar

İndirebilme olanağım var mı?

Özellikle reklamları indirebilmem, izleyebilmem lazım değil mi? Sonuçta reklam, adamlar para vermeden reklamlarını yapmış olacaklar?

Ya da mesela nostalji yapayım dedim, Sezen Aksu - Adavapuru izliyim dedim, ne tvde, ne internette bulamıyorum.[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

reklamlar peki

ayrıca vrdğin adres çalışmadı. akm.com mu ne olması lazımdı
[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 24 Şubat 2003 11:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

avatar güzeli, ben öyle birşey göremedim.

www.duru.com.tr açılmıyor.
www.molped.com.tr açılmıyor.

www.turkcell.com.tr'den reklam indiremiyorsun.

www.aria.com.tr de tek reklam buldum.

ben kazmayım herhalde[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
cola turka reklamını bile bulamıyorum.
anlamıyorum adamlar tvlere para yedirip bizlere izlettiriyor. Ama izleyebilmemiz için internet sitelerine koymuyorlar.

ülker colaturkayı özene bezene yapmış ama siteleri rezalet. Adamlar herşeyi geriden mi takip ediyor anlamadım. Colaturka.com u ise biri çoktan almış, komik bir forum koymuş. şöyle bir milyon dolar alsam kardır diye düşünüyordur herhalde.[hline]Ankara'da FRP oynuycak grup arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...