Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nokia 3510i hakkinda

klavye

Öne çıkan mesajlar

said:
trikeratops, 27 July 2003 18:12 tarihinde demiş ki:
siemens c55 modelini tercih ederim. gerçekten çoğu yönüyle çok güzel bir şey. hoparlör sesi biraz kısık ama onun dışında eksiği yok. fiyatı 210 milyon. senin sorduğun modelde iyi ama siemens c55 daha iyi. bence bu telefonu al.

c55 te guzel ama ekrani renkli degilmis baktim bunada[hline]klavye i$te, bildigin klavye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 27 July 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
c55 renksiz
3510i renkli ya..
ne c55'i
3510i süper telefon dosyalarla uyumsuzluk çikraiyo bazen ounn haricinde biseyi yok yani rahatlikla alabilirsin..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

nasi yani dosyalarla uyumsuz?[hline]klavye i$te, bildigin klavye.
Sosyal ağlarda paylaş

yardımcı olmak için söyleyeyim.
siemens c55 i alırken piyasadaki bütün cep telefonu modellerinin özelliklerini öğrendim. 200-275 milyonlu bir bütçe için alınabilecek en iyi cep telefonu c55 ile 3510i idi.
http://www.hepsiburada.com/product_tel.asp?dept%5Fid=16014&pf%5Fid=telcepsic55#
http://www.hepsiburada.com/product_tel.asp?dept%5Fid=16002&pf%5Fid=telcepnok3510i
üstteki linklere tıkla ve yorumlar sayesinde birbirini karşılaştır.
siemens c55 in daha iyi olduğunu göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

3510i java destekli bi telefon. bu açıdan rakiplerini geride bırakıyo bence. netten yüzlerce oyununu bulabilirsiniz, (prince of persia, splinter cell gibi süper oyunlar da var), aynı şekilde bi sürü uygulama da bulabilirsiniz. scientific calculator, horoscope, video player, bi sürü çizim programı, vs. ayrıca hergün yeni bisürü uygulama çıkıyo.

java destekli bi sürü telefon var piyasada, hiçbirini denemedim, o yüzden en süperi bu diyemiyorum, ama java destekli telefonları tercih edin bence.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zed, 27 July 2003 18:27 tarihinde demiş ki:
... eksisi de var. polifonik melodileri adam gibi çalmıyo, bazı .mid dosyalarını açmıyo...[hline]open your heart | i'm coming home[/b]

O telefonlardaki polifonik olayi cok komik. Misal 6610 topu topu 4 kanal ve her kanalda max 3 ses desteği verebiliyor. Yüklenecek midinin kanal sayısı bu yüzden önemli. İsteğe bağlı kanal seçimide yaparak telefonda çalınabilir hale getirebiliyorsunuz ama parça parçalıktan çıkıyor. Tabi bir sesten fazla çıkardığı için polifonik deniyor ama kısıtlı polifonik demek daha doğru. Bilgisayarında çaldığınız midinin aynısını telefonda duymak istiyorsanız 3650 yada 7650'de anca bu sonuca erişiyorsunuz. Kaldı ki istediğiniz mp3'u ringtone yapabilecekken ne diye midi kasasınız.

Oyun ve program olayında yahoo groups'larda arama yaparsanız bolca bulursunuz.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...