Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOSP kullanıcılara uyarı

w00t

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar 2 gundur koforumlarda

*server paralımı olsun cheater ların onunu kesmek icin
*KOSP kullananlar banlansınmı

diye cok hararetli gorusmeler geciyor.
lutfen niyeti olan arkadaslar programı almasın kullananlarda NYCRIS yakın takipte yazık etmeyin lvl6+ accountlarınıza[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

np transferidnekileri gördüm am gidipte haungalarda yada fallen angellerda açan delilerde var kardeşim git ash lerde aç işte yada benim gibi smilodonlarda aç çok güzel kasılıyo falla :D[signature][hline][TWEETY+GOTHİC=AŞK]

[Bu mesaj Gothic tarafından 07 Ekim 2005 23:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon uploadın bitmesini bekledim /beklettim size bir KOSP kullanıcısı ornegi ; www.phil.aim2game.com/MACRO.avi

KOSP bir K2 urunu olabilir olmayadabilir ,
ancak 3rd party program(illegal) oalrak gectiginden ve bu gibi durumlarda oncelikle Turkleri check ettiklerinden ....

ilgili linkler ;

http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=72544

http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=72506[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

eywaah tırsymaya başladım a.q :D ama bunlarınki kosp deil macro yani daha başka bi programla yapıyolar kosp da böyle deil hiç ok attığın farkedilmiyo oturduun yerdende atabilirsin ama bu farklı onun için yasak galiba macroyla kosp aynı şey deil[signature][hline]Just a Noob...
Why u wanna know me ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 08 Ekim 2005 05:40 tarihinde demiş ki:
eywaah tırsymaya başladım a.q :D ama bunlarınki kosp deil macro yani daha başka bi programla yapıyolar kosp da böyle deil hiç ok attığın farkedilmiyo oturduun yerdende atabilirsin ama bu farklı onun için yasak galiba macroyla kosp aynı şey deil

o videodaki herkes kosplu :D ayarları var onun ayaktada vurabiliyon çaktırmadan :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 08 Ekim 2005 06:08 tarihinde demiş ki:
said:
DownTown, 08 Ekim 2005 05:40 tarihinde demiş ki:
eywaah tırsymaya başladım a.q :D ama bunlarınki kosp deil macro yani daha başka bi programla yapıyolar kosp da böyle deil hiç ok attığın farkedilmiyo oturduun yerdende atabilirsin ama bu farklı onun için yasak galiba macroyla kosp aynı şey deil

o videodaki herkes kosplu :D ayarları var onun ayaktada vurabiliyon çaktırmadan :D

hmm.. peki ayarları söylermisin banada sende varsa :D bide o kişiler banlandımı ??[signature][hline]Just a Noob...
Why u wanna know me ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...