Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu bi programmı?

supermamush

Öne çıkan mesajlar

Ya haritada gezerken kuytu köşelerde bazı rogue lar görüyorum bi spota çökmüş çıkanı indiriyo.kutuya gitmek fln yok.sonra arkadaşlarımla kouştum ne olduğunu onlar bi program yazmıştır dediler.eleman olduğu yerden çıkan herşeye ok atıyo.ve kutularda otomatik açılıyo.böyle bilgisayarı bırakıp gidiyolarmış.sonra gelsin lvllar.ya düşünsenize.uyurken lvl atlıyosunuz.walla bu programı bende istiyorum.olan varsa haber etsin.sdc lvl kasıp czye girmek için arıyorum yanlış anlamayın.yeni karakter açtımda..

canınız buffsız ayağınız swiftsiz kalmasın.. :P[signature][hline]iz bırakanlar unutulmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi konu hep aynı yere dönüodur ama illegalse nie satıolar gmler kosp u??? soorada gösetermelik ban yapıolar 3-5 kişi. geri kalan kullanlar nooluo??? bi arkadaşımdan duydum adamın biri 67 olmuş kullanarak beramusta sanırım ama tam bilgim yoq o yüzden günahınıda almış olabilirim...[signature][hline]Diezde 60+ bp veya assas arıyorum pm pls
ps:karus olursa iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

ii güsel de herkes alabilio (bide %30 a çıktı:)) yani bu bi servis illegal bişi deil oda alıp parti bulup kasıo öle kosp a bırakıp yatmadan yani pc başında oluo.. neese uzamasın haklı yada deil Allah cızırtılarını versin onnarın:)[signature][hline]Diezde 60+ bp veya assas arıyorum pm pls
ps:karus olursa iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...