Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marksman vs Brawlar

Bloodscalp

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler ben bu olayı anlamadim swg'de.Şimdi adamlar gusel marksman vs fln koymuslar da fencing swordsmanship fln neden koymuslar kafam basmiyo ilk duydugumdan beri.Yani adamin elinde silahi war gelene kadar dan dan wurur haksız mıyım elindeki kılıc sopa fln ne yapabilir ki bu durumda?
yani kim brawler olur nasi bisiydir cakamadim yani.ceşitlilik olsun fln die mi koymuslar acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle anlatiyim :) , senin elinde bir tabanca var ve bende bir kılıc var eger ben sana vurus mesafesine gelene kadar sen beni olduremessen , o dakkadan sonra tek yapman gereken son arzunu dile getirmek olmalidir.[hline]Eclipse - Enaxa Wise ' Novice Architect & Weaponsmith '
Dukkan : Naboo-Theed ( -5496 3322 )
Sosyal ağlarda paylaş

Yaniliyorsunuz arkadaslar , diyelim sizde rifle , carbine veya pistol var elinizde o silahla Teras Kasi den veya Brawler dan hizli mi kosacaginizi zannediyorsunuz ve kosarken vurma ihtimalinizin nasil -50 de dolastigini gormedinizmi... Elinde sonunda bir yerde yakalanacaksiniz ve ondan sonrasi TK nin insiyatifine kalmis tek vurusta sizi oldurebilecei gibi isterse once -blind- sonra -stunt- sonrada immediate ile sizle biraz dalga gecebilir. Yada elinde ki 180 dmg vuran( unarmed hit e ek olarak +180 ) knuckler ile sizde oyle bir kesik açarki sonra zaten bleeding den kendi kendinize mefta olursunuz. Oyle TK ya 1500 mind falan vuramazsiniz o konuda defense var merak etmeyin. Ayrica TK veya Brawler diye duel ettiginiz adamin bir den Lightining Beam Cannon çekme ihitmali de var . Bu durumda size 3-5 tane Master Doctor gerekir :)

[Bu mesaj Arnaviscaa tarafından 26 July 2003 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Melee faction savaşlarında ölmeye mahkum bir sınıf zaten SW evreninde melee seçmek saçma.Şöyle,mesela ben Squad Leader ve Rifleman aldım,Exploration'um spec,master TKA benim peşimden koşarken adami bir tepeye sürdüm mü,o kaplumbağa hızında koşarken ben normal hızla 10 kez öldürürüm, 20 m bile yaklaşamaz.

[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Wanna be Squad Leader

[Bu mesaj codmaster tarafından 27 July 2003 00:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya Teras Kasi de de Exp4 varsa....

said:
codmaster, 27 July 2003 00:31 tarihinde demiş ki:
Melee faction savaşlarında ölmeye mahkum bir sınıf zaten SW evreninde melee seçmek saçma.Şöyle,mesela ben Squad Leader ve Rifleman aldım,Exploration'um spec,master TKA benim peşimden koşarken adami bir tepeye sürdüm mü,o kaplumbağa hızında koşarken ben normal hızla 10 kez öldürürüm, 20 m bile yaklaşamaz.

[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Wanna be Squad Leader

[Bu mesaj codmaster tarafından 27 July 2003 00:35 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Arnaviscaa tarafından 27 July 2003 16:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Msg i editledim cunku cok bana ozel oldu , Kosu hizlarinda bariz fark var !!!

said:
codmaster, 27 July 2003 16:21 tarihinde demiş ki:
Koşu hızlarında fark göremedim ben?Silahlı da silahsız da aynı.Bu arada ben exp 4 olmayan TKA ler icin demistim o olayı.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Wanna be Squad Leader
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...