Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tam adını hatırlayamadıgım bir oyun icin yardım.

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

malesef adını hatırlayamıyorum oyunun ama yaz aylarında trgamer da okumustum. Birkac ipucu vermeye calısacagım. Sid meier'in oyunuydu sanırım , civilization havasındaydı ama bunda benim ilgimi en cok ceken sey dunyanın ilk zamanlarından basliycak olmasıydı. ilk zaman derken su kadar ilk zaman daha suda yasamaya baslamıs tek hucreli canlıları yonetmeye ve gelistirmeye baslicaktık , hersey bizim dogrultumuzda ilerleyerekten insanlar olusacaktı snra da gene kendi dogrultumuzda geliseceklerdi. Herkesin farklı dunyaları olucaktı ve bu world save'ler cok kucuk yer kapladıgı icin birbirimize goturup bak bunu da ben yarattım muhabbeti yapılabilecekti falan filan. Bu oyunu duyan ve adnı bilen varsa yardımcı olaiblir mi ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 06 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Oyun henüz çıkmadıysa büyük ihtimalle Spore'dur. Teması uyuyo çünkü.

eet spore olmalı .. Sid meier diye salladım ama ona yakın birileri yapıcaktı oyunu. Daha cıkmadı bu arada.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

hah tamam eet o arkadasın oyunuydu .. Tam olarak ne zmn cıkacagı belli degil gercekten de bu insanı uzuyor yani. 2006 sonbaharı deniyor oahha .. sitesi de varmıs www.spore.ea.com[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!

[Bu mesaj ZeuZ tarafından 07 Ekim 2005 17:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun "Spore" diye biliyorum. Yalnız Spore'da normal ibir insanı yönetmek mümkün olmayacak oyun sadece tek hücreli daha ilerleyen sürelerde cok-hücreli üniteleri üretmemize hak tanıyacak diye okumustum sanırım bir yerde. Oyunun fikir babası ve yapımcısı Peter Molyneux diye hatırlıyorum. Genelde enteresan fikirler hep ondan cıkar, yanlış da biliyor olabilirim.[signature][hline]"The true dishonor for a soldier is surviving the war."
Burning Legion - Invadoria
Night-elf Hunter, Glebriwyn.
Sosyal ağlarda paylaş

aaa single player degil mi bu ? Ben single player biliyordum bunu tüh ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

eh benim bildigim , bu yarattıgımız dunyalarının save dosyaları 300-500 kb arasında mı ne degisicekmis yani bayaa bi dusuk olucakmıs .. O yuzden mesela kendi dunyamızı save edip arkadasın bilgisayarına yollayabilme vs. vs muhabbeti cok rahat ve kolay olucakmıs. Bunlara ek olarak dedigin gibi aynı fifa online tadında bir spore online muhabbeti de olabilir tabi.

Ben iyice helecanlandım bunnarı anlatırken :p[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...