Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bmw 320ci

FiXxXeR

Öne çıkan mesajlar

benzin problemi dışında gayet şahane bi alet walla içim gitti bakarken resimlere
zaten eski kasa bile olsa coupe yada cabriolet bi bmw'yi kim istemezki
aah ah :)
bide nası 30 milyon ya
naaptınız abi bigünde 15 litreden fazla benzini
[hline]Sic vic pacem, para bellum.

[Bu mesaj Maverick tarafından 19 July 2003 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sensin lam kız :-P :lol: Bence de gayet güzel araba... Bu renk güzel ama beyaz olsa içi ve tentesi de mavi (bayaa koyu mavi hatta lacivert) olsa psycho olcakmış :-) güle güle şeetsin... kullansın.[hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

walla nedendir bilmem ben jeep hastası bir insanım bu yüzden küçük arabaları beyenemiyorum belki çok yakyıyor yani benim için günlük 30 milyon gayet doğal işe git gel bide yemeğe dolaşmaya çık yakıyor ama görüntüsü ile sesi ile herşeye deyiyor bence.Şimdilik babamın bana biraktiği(kendisi Range Rover aldı)Grand Cherokee v8 turbo ile gayet egleniyorum.bu arada sanilanin aksine jeepler oldukca hizli ve atak arabalar bunu sölim en azindan su ana kadar.bir 3.20 ci bi 3.30 ci bir x5 bir clk200 ve clk 230 u gayet rahat aldım ama limiti var illa bir gün benide alacak biri çıkacak ama ne zaman.Bu arada hayırli ugurlu olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.[hline]Under Construction
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...