Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün Takımlar Eşittir de ....

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

said:
Slat, 03 Ekim 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
Galatasaray ve trabzon nasıl saçma sapan pankartlarla maça çıktıysa artık fenerbahçemizin de "Artık ağlamayın oyununuza bakın" gibi bir pankartla çıkması şart oldu..

Buyuk febenızın bence
Sampıyonluklar sahada kazanılmıyormus bunu ogrendık
dıye bır pankartla cıkması gerek.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Besıktaslı dogduk Besıktaslı olecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

Isallah haftaya Anelka cukuyle gol atarda '' CUK DEGMEMIS LIG ISTIYORUZ '' diye pankartla cikarsinis sahaya.[signature][hline]mardox, 31 Ağustos 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
Zaman - Ecevit konuştu : "Arthas hain değil!"

[Bu mesaj Sie tarafından 03 Ekim 2005 16:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ne forzabesıktasa yada baska bır taraftar gurubu foruma uye deyılım.(unıbjk ye bıle)
bjk.com a gırıyorum haberlere bakmak ıcın.
Cunku yukarda saydıgım tarzda forumlar ınsanların gerceklerı gormelerını engellıyor ve onları holıgan sevıyesıne tasıyor kanımca.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sie, 03 Ekim 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
Ben de istemezdim bole olmasini ama yani yetti sizin zirlamalariniz bi kezde aynayi kendinize cevirmiyosunuz.

işte bundan bahsedıyorum tamamen haksız oldugunuz bır konuda bıle ınsanlara bence hakaret edıyorsunuz.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 03 Ekim 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
said:
Galatasaray ve trabzon nasıl saçma sapan pankartlarla maça çıktıysa artık fenerbahçemizin de "Artık ağlamayın oyununuza bakın" gibi bir pankartla çıkması şart oldu..

Buyuk febenızın bence
dıye bır pankartla cıkması gerek.

O faulle atılan golden sonra 3 tane daha geçirdik mi? Geçirdik

Gs'nin ankaragücü maçında 90+3 te attığı faul ile karışık golde sizin gibi ağladık mı? Ağlamadık.

Hatta:

Geçen hafta Hasan Şaş'la Necati'nin disiplin cezası gerektiren horozlanmalarını tebrik edip, gurur duyan, bu hafta oynadığımız Konyaspor maçında Anelka'nın golü için Konyaspor Başkanı'ndan özür dileyen, MHK başkanı Ufuk Özertem'den, hakem Özgüç Türkkan'ın Anelka'nın 18 içinde düşürülmesine sessiz kalıp, bal gibi penaltımızı yemesi nedeniyle Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ı da arayıp özür dileyip dilemeyeceğini merak ediyoruz.

Merak ediyoruz Ufuk Özertem, Galatasaray'ın 90+3 de Ümit Karan'ın faul ile attığı pozisyondan sonra da Ankaragücü başkanı Cemal Aydın'ı arayıp özür diledi mi? Ama aramamıştır, Hakan Şükür ile pozisyon tartışmaktan fırsat bulamamıştır.

MHK başkanının kimin tarafında olduğu, ya da birşeyler ispat etme çabasında olduğu yukardaki yazıdan da belli..

Bu tür olaylar, yanlış kararlar her maçta olur mu? Olur

Tabii bjk'li arkadaşlara birşey diyemiyorum çünkü başlarında gelmiş geçmiş en çirkef başkan olduğu için ister istemez etkileniyor.. Çirkef başkanları ne derse onu doğru kabul ediyorlar çünkü..

Gslilere gelince o hiç beğenmedikleri, tam bir İstanbul beyfendisi olan Özhan Canaydın'ı örnek alsınlar biraz.. Tam örnek alınacak efendi bir adam çünkü.. Ergün gürsoy gibi karakter yoksunu çapulcu bir yöneticiyi ciddiye bile almasınlar..

Artık ağlamayı kesip kendi oyununuza bakın.. Ne kadar ağlarsanız ağlayın, beklediğiniz emzik gelmeyecek çünkü.. Bu kadar basit.. [signature][hline]Touch of death is never gentle...

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect; God makes no mistakes

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 03 Ekim 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
said:
Passanger, 03 Ekim 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
said:

Buyuk febenızın bence
dıye bır pankartla cıkması gerek.

O faulle atılan golden sonra 3 tane daha geçirdik mi? Geçirdik

Gs'nin ankaragücü maçında 90+3 te attığı faul ile karışık golde sizin gibi ağladık mı? Ağlamadık.

Hatta:

Geçen hafta Hasan Şaş'la Necati'nin disiplin cezası gerektiren horozlanmalarını tebrik edip, gurur duyan, bu hafta oynadığımız Konyaspor maçında Anelka'nın golü için Konyaspor Başkanı'ndan özür dileyen, MHK başkanı Ufuk Özertem'den, hakem Özgüç Türkkan'ın Anelka'nın 18 içinde düşürülmesine sessiz kalıp, bal gibi penaltımızı yemesi nedeniyle Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ı da arayıp özür dileyip dilemeyeceğini merak ediyoruz.

Merak ediyoruz Ufuk Özertem, Galatasaray'ın 90+3 de Ümit Karan'ın faul ile attığı pozisyondan sonra da Ankaragücü başkanı Cemal Aydın'ı arayıp özür diledi mi? Ama aramamıştır, Hakan Şükür ile pozisyon tartışmaktan fırsat bulamamıştır.

MHK başkanının kimin tarafında olduğu, ya da birşeyler ispat etme çabasında olduğu yukardaki yazıdan da belli..

Bu tür olaylar, yanlış kararlar her maçta olur mu? Olur

Tabii bjk'li arkadaşlara birşey diyemiyorum çünkü başlarında gelmiş geçmiş en çirkef başkan olduğu için ister istemez etkileniyor.. Çirkef başkanları ne derse onu doğru kabul ediyorlar çünkü..

Gslilere gelince o hiç beğenmedikleri, tam bir İstanbul beyfendisi olan Özhan Canaydın'ı örnek alsınlar biraz.. Tam örnek alınacak efendi bir adam çünkü.. Ergün gürsoy gibi karakter yoksunu çapulcu bir yöneticiyi ciddiye bile almasınlar..

Artık ağlamayı kesip kendi oyununuza bakın.. Ne kadar ağlarsanız ağlayın, beklediğiniz emzik gelmeyecek çünkü.. Bu kadar basit..

ee sana ne desem?
Hmm sanırım sana bır atasozu hatırlatıcam
Yavuz hırsız ev sahıbını bastırırmıs.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet anca atasözü hatırlatırsın zaten.. Çünkü verecek bir cevabın yok.. + olarak hemen üstteki mesaj quotelanmaz bunu da öğren artık..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

Sosyal ağlarda paylaş

tamam ogrendım forum adabıma bırsey daha kattım saol.
Ayrıca bu yazını antuya yaz buyuk tebrık alırsın.belkı azızı yıldırım bıle tebrık eder.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.

[Bu mesaj Passanger tarafından 03 Ekim 2005 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@slat: Sence Anelka o elle karışık faullü golü atmasaydı da siz o golleri atar mıydyınız? Adamlar haksız olduğu bariz bir golle yıkılırken, FBliler de gaza geldi. Ayrıca "geçirdik" yerine "attık" kelimesini kullanırsan daha iyi olur.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Hastasıyım objektif futbol yorumcularımıza ve objektif patilerimize;
Şöyle ki, ümit karan faul olduğu %100 bir pozisyonda gol atar, efsane dürsüt basın gık demez, buradan da sesler yükselmez.
Şöyle ki bir tahkim kurulu vardır, Fenerbahçe hakkında alınan bütün lehte kararları aleyhine, Beşiktaş hakkında alınan bütün alehte kararlarıda lehine çevirir. Kiiimseniz gıkı çıkmaz.
Böyle ki bir taraftar grubu vardır, haftalardır, aylardır organize küfür etmez, küfürlü pankart açmaz, ama başka stadlarda en az 60 dakika rakip takımın başkanına küfredilir, ağıza alınmayacak buraya yazılmayacak pankartlar açılır. Tüm kaliteli Türk medyası bu olayı görmezden gelir, en ufak kınayan bir yazar veya burada user bulunmaz hatta içten içe alkışlanır...

Evet, bütün takımlar eşittir, ama Fenerbahçe olarak böyle bir eşitlikte olacaksak ben daha eşitim demek istiyorum.
Benim stadımdaki taraftarı artık terbiyesiz BJK veya GS taraftarıyla eşit tutmayın.

Benim yöneticimi her maçtan sonra ağlamıyor diye başka yöneticilerle eşit tutmayın.

Benim futbolcum rakibine yada kendi takım arkadaşına saldrımıyorsa, onu başka takım oyuncularıyla eşit tutmayın.

Benim Stadım bitmiş, Fenerium'um, Televizyonum, gazetem, dergim yürümüş gitmiş, takımımın yıldızlarının yaş ortalaması 27 iken beni gidip daha ekonomik özgürlüğünü kazanmamış, 30küsür yaşındaki adamı yıldız diye getiren takımlarla eşit tutmayın.

Bütün bunları düşünerek baktığımda, evet ben bir Fenerli olarak daha eşitim. Ben bir Fenerli olarak bundan sonraki bilmem kaç sene bu lige damgamı vururum.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

@smoke: Tahkimden az mı döndü FB? Kadrolu ziyaretçisiydiniz resmen. Hep de iptal oluyordu cezalar. Neden acaba?

Ayrıca Ümit Karan'ın pozisyonu faul olabilir ama faul futnolun içindedir. Ve bence faulle gol atmak, hem elle hem de faulle atmaktan çok daha masumcadır.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 03 Ekim 2005 16:34 tarihinde demiş ki:
@slat: Sence Anelka o elle karışık faullü golü atmasaydı da siz o golleri atar mıydyınız? Adamlar haksız olduğu bariz bir golle yıkılırken, FBliler de gaza geldi. Ayrıca "geçirdik" yerine "attık" kelimesini kullanırsan daha iyi olur.

Evet normalde "geçirdik" yerine "attık" kelimesini kullanırdım ama bazı fuzuli insanların "febe" "gese" "bejeke" şeklindeki takım isimleri kullanmasından cidden rahatsız olmaya başladım..

Evet dediğin doğru ama bu da konya'nın kabahati.. Eğer bir takım bir golle bu kadar dağılıyorsa bu onların eksikliğidir.. Sen hiçbir şekilde bunu tek gole yorumlayıp "fenerbahçe hakem sayesinde maçı kazandı diyemezsin".. Evet tabiki etkisi oldu ama 3 gol yemek için, 3 sarı bir kırmızı görmek için mazaret olmamalı..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 03 Ekim 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
@Passanger: Bir BJKlı olarak böyle bir yazıyı nasıl tebrik ettiğini anlamadım. O neyi anlamadı bilemiyorum :)

:)
Benım febelılere koydugum teshıs acık:
Ilerı derece sovenızım.O yuzden ne desem cıddıyemı almıyorum kafamı buluyorum oyle bırsey.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 03 Ekim 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
Ayrıca Ümit Karan'ın pozisyonu faul olabilir ama faul futnolun içindedir. Ve bence faulle gol atmak, hem elle hem de faulle atmaktan çok daha masumcadır.

O pozisyonu izleyen 5 yaşındaki çocuk bile elle temas olmadığını görür.. Lütfen tekrardan izle çünkü kesinlikle elle temas yok..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...