Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dövüş sanatları yada öle bişi

Grizzly

Öne çıkan mesajlar

ya şey yani böle isim olarak bildikleriniz warsa yazarsanız çok sevinirm mesela ben
Ninjitsu (dövüş sanatı)
Shirunai ninja (yapan kişi)
iga ninja (yapan kişi)
kyokugenryu karate (dövüş sanatı)
Muay Tai (her ikiside galba)
biliom yani bunun gibisinden bilisanız yada kaynak falan önerebilcekseniz çok sevinirim[hline]napem alaala imza bulamadım :-)
Sosyal ağlarda paylaş

olm olayı şaka anladınız sizde ben ciddi olarak diomda ondan :lol: yani dediklerin hayal ürünü komik şeyler
bu yazdıklarım öle deil gerçek hayatta war olan yada olmuş olan Samuraylar gibi :)[hline]napem alaala imza bulamadım :-)

[Bu mesaj Emaleth tarafından 25 July 2003 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aikido
Kabuki
Judo
Jeet Kun Do
Kung-fu
Muay Thai
Jujitsu
Aikijitsu
Karate-do
Taek Won do
Capoiera
Iaido (kılıç için özeldi galiba)
Drunken Boxing (matrixten aklımda kaldı)

Daha vardır da benim bildiklerim bu kadar...

[Bu mesaj Mino tarafından 24 July 2003 22:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla biz kendoda 2 elle 1 kılıç tutuoduk yanlış mı yapıo muşuz[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Bizimkisi two handed oluyo ,shinai 2 elle tutulur,onun bahsettiği nito kendo bir elde uzun bir elde kısa shinai ve en az 2. dan olmak lazım onun için.Dragonmax senin arkadaş nerde oturuyor bide ismi? belki tanıyoruzdur ,kendocu pek yok türkiyede[hline]My purpose is a very clever answer to a situation you couldn't understand.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün shaolin tapınağına gördüm discoveryde,iptal oldum direk.Müthiş eğitiyorlar adamı.
Bence Capoeira zencileirn falna çıkardığı birşey.Zannetmiyorum yani bir japon veya çinli yapsın böyle birşey...
Neymiş,dans ederek dövüşüyormuşun...[hline]Every girl that I f*ck tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

sokak dövüşü olsa daha iyi olur tabii...

Onun haricinde odun zunkgusu bilirim ben bu teknik kendi içinde meşe,kızılcık,gül,vernikli... vb. onlarca dala ayrılıyo ve etkisi hafif ve yakan vuruşlardan kodun mu beyninin pekmezini akıtan vuruş tekniklerine göre değişiyo...
Bide "taş yok mu taş" tekniği varki o iyicene karışık...[hline]Gitar,Kadın,Para.......Sorusu olan??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_UndyinG_, 25 July 2003 02:48 tarihinde demiş ki:
sokak dövüşü olsa daha iyi olur tabii...

Onun haricinde odun zunkgusu bilirim ben bu teknik kendi içinde meşe,kızılcık,gül,vernikli... vb. onlarca dala ayrılıyo ve etkisi hafif ve yakan vuruşlardan kodun mu beyninin pekmezini akıtan vuruş tekniklerine göre değişiyo...
Bide "taş yok mu taş" tekniği varki o iyicene karışık...[hline]Gitar,Kadın,Para.......Sorusu olan??

:D[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grzly, 25 July 2003 02:57 tarihinde demiş ki:
niahahaha meşe tekniği falan ha kızılcık en iisidir herhalde :P
saolun beyler bide bana böle zımbırtıların ne bilim kaynak olarak
kitab yada net adresi warsa söylerseniz çojk sevinirim :)[hline]napem alaala imza bulamadım :-)

Walla en temizi olur yoksa gördüğün gibi geyik potansiyeli dünya normalleri üstünde...

Ama arada bir delikanlı birileride çıkıyo amacı dalga geçmek olmayan:)

Yalnız ben şunu anlamadım sen şimdi benim odun zungbilmemnesi ile dalga geçmiyosun değil mi? Hani geçiyosan "ki" enerjimi üstüne odaklayıp bulurum bak seni:)...
Ata sporu olm bu dalga geçilir mi? :D :D[hline]Gitar,Kadın,Para.......Sorusu olan??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 25 July 2003 04:01 tarihinde demiş ki:
capoiera dövüş şeysi değilki
dimi?
maymunluk yapıon[hline]valandil ownz j0o!

Aslen bence de gösteri amaçlı bişey ama elemanlar bööle dara düştüğünde arabaların falan üstünden atlıyolar kafanın üstünden saltolar falan atıyolar.Yani gerekirse adamın aklını almaya hazırlar gibi...

Bide edi vardı tekkende (ediydi di mi). Oda Kapuera yapıodu dandun dövüyodu milleti:)...[hline]Gitar,Kadın,Para.......Sorusu olan??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mino, 24 July 2003 21:58 tarihinde demiş ki:
Kabuki

Kabuki bir dövüş tekniği değil bir tür japon tiyatrosudur.

Ekstra olarak
Boks
Güreş
Fransız boksu
Sambo
Pentjak Silat
Wing Tsun/Chun
Aikijutsu
Iaijutsu
Binlerce varyasyonu ile kung fu
Tai Chi Chuan
Kempo Karate
Arnis
Bojutsu
Bujinkan Budo Taijutsu
Escrima
Freefighting
Gaeshido
Han Moo Do
Hapkido
Hoi Jeon Moo Sool
Jeet Kune Do
Jo-jutsu
Ju-Jutsu
Kali
Kendo
Ki-aikido
Kickboxing
Kobudo
Kombatan
Krav maga
Kyodo
Kyusho Jitsu Tuite
Lajitarvikkeita
Muay Thai
Muita linkkejä
Nanbudo
RyuKyu-Kempo
Sanda
Savate
Shorinji-kempo
Shoto Budo
Submission Wrestling
Sumo
Taekwondo
Taido
Taiji
Tang Soo Do
Tolkido
Yi Quan
Vale Tudo
Wonhwa-do[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

zuhuhuh undying olm karşında çanakkale nin en pis Muay Thai si duruyo?(ulan koca türkiye de benden başkasıda yoktur puahauhauhauhauha :P)
olm afetmem ayrıca senin o ikindirik meşe gürgen palamut tekniklerini tek parmak dokunuşumla etkisiz hale getiririm :8-):
yaklaşim deme :hrr:[hline]napem alaala imza bulamadım :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Helelelele bana ha!!!! Benim gibi bi ustaya ha!!!
duymamış oliim...Daha 1 hafta önce çıplak elle silahlı 3 kişiyi tepeledim. Adamlar kürek,bel,keser gibi alet edevatla saldırdı da aldığım gibi küreği vurdum bellerine bellerine...(gerçektir hatta fazladan 1 kaburgam çatladı ikiside zedelendi.4 gün korseyle dolastım etrafta:))

Maoy taoy tay tay bana...(haa hiç olmadı 10 kaplan gücünde kaçarım ki enerjisini odakladımmı:))[hline]Gitar,Kadın,Para.......Sorusu olan??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...