Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enki Bilal den ikinci film " Immortal"

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Dün izleme fırsatım oldu vede tek kelime ile yamuldum Enki Bilal kimdir derseniz,

Filmin Sitesi

Yugoslav asıllı Fransız bir çizgi romancıdır kendisi Moebius gibi Nikopol Trilogy gibi muhteşem hikayeler ve bir o kadar muhteşem Bilal çizimleri ile dolu bir adamdır. Aşağıdaki örneğe bakarak kim olduğunu hatırlamanız mümkün. Enki Bilal ilk film denemesini "Bunker Palace Hotel" ismiyle yapmış öyküsünü yine kendisi yazmıştı.

Filme gelince film "Nikopol Trilogy" isimli çizgi romanın teması üzerinde, geleceğin New York unda geçen ve üst tarafı bir aşk hikayesi yanında yozlaşma ve fütürizmin komedyası gibi oldukça enteresan bir konuya sahip. Film gerçek karakterler ve 3-D animasyonun iç içe kullanımı ile yapılmış kostüm ve tasarımların uçukluğu nedeni ile birbirlerine iyice kaynaşmış bu iki teknik.

Sanırım Türkiyede sinemalara girmesi biraz daha sürecek kaçırmayın kesinlikle...[signature][hline]"Story of SadButcher"
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 01 Ekim 2004 17:48 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
çizgiroman 3 cilt ve hikaye daha degiş aslında fakat filme uyarlarken en mantıklı nasıl kısaltırım yoluna gitmiş bilal.

jill bioskop karakterini oynayan kadın heralde bu kadar benziyebilir bi insan cuk diye oturmuş..
ilk okudugum ve filmi izledigim zamanlar baya etkisinde kalmıştım mavi saçlı güzelimisizin.

1 kerede olsa izlenir mutlaka.[signature][hline]Deviant art gallery
Sosyal ağlarda paylaş

gödüm hemen yroum yazayım
ilmi geçen bi kaç ay önce seyretmiştim.
ilm tam bir rezillik.
bende dedim enki bilalin parmağı var iyidir dedim.
bi de filmi izledim bu ne lan dedim.
berbat bişe
.
filmi izleyin 2 saat (düz hesap yaptım) film bitince ee noldu diyceksiniz.
ayrıca filmin adı immortal değil immortel olması lazım..(orjin)[signature][hline]İmzam yok abi Parmak basayım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
SadButcher, 01 Ekim 2004 17:43 tarihinde demiş ki:
Sanırım Türkiyede sinemalara girmesi biraz daha sürecek kaçırmayın kesinlikle...

film 30 eylül'de yani sen bu msg ı atmadan bir gün önce gösterime girmiş :)
he gitmeyi düşünmüyorum o ayrı mesele.[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

izleyince kötü olduğunu düşündüm amasanki zaman geçtikçe o kadar yaşadığımsıkılmalara rağmen güzel şeylerdde verdı[signature][hline]AliceRoxx, 28 Eylül 2005 22:03 tarihinde demiş ki:
uyarıcı kesim de az post kasmıo.....
elvyn, 09 Ağustos 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
demeyin öyle gotum kalkıyo sonra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...