Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mehmet ali birand

jksqe

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben çok seviyorum bu adamı...çok cana yakın,haberleri o kadar güzel sunuyor ki,diğer muhabirler put gibi haberi okuyup geçiyorlar ama o sanki karşısında arkadaşıyla konuşurmuş gibi sunuyor haberi,haber sunma işine farklı bir tarz getirdiğini düşünüyorum.siz ne düşünüyosunuz???
Sosyal ağlarda paylaş

bende kanal-d yi izliyorum artık.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

haberturkte gamze özçelik ile röportaj yapmıs. gazetede okumustum röoportajı. o günden beri sevmiyorum. sorduğu soruların ahlaksızlığı yüzünden.[signature][hline]Horrible bir gün demiş ki:
ben bikere kavga ettim.. dayak yedim, ama bende bikere vurdum!!
Sosyal ağlarda paylaş

Gamze Özçelik olayında sanırım şöyle bişi olmuş olabilir..
Bu spikerler/sunucular.. kulalıkla çıkarlar programa, reji falan içeriden bunlara laf atar, şu kameraya bak, şuna bağlanacaz, konuğu oyala, bilmem kimi biraz daha sıkışıtr, terlet herifi falan diye.. Büyük ihtimal o dönemde gündemde olan Sevgili Gamze'nin sıkıştırılmasını bu kamera arkası ekibi istemiştir.. "Sn Birand sıkıştırın lütfen Gamze'yi... Evet güzel.. şimdi de şeyi sorun bakalım..." şeklinde sorular sormasına sebep olmuş olabilirler.. Ama tahmin bu sadece. Böyle bişi olmamış yaşanmamış da olabilir.. Hatta görüntülerdeki Gamze bile olmayabilir.. Olamaz mı? Di mi ama??[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 05 Ekim 2005 21:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

posta gazetesinde yazılarını takip ederim begendigim biridir
kanald haberi yakalayabilirsem izliyorum.[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos, 05 Ekim 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
bende severim kendisini ama ana haber bultenı sunması fazla onun tarzı deil gibi geliyo bana.

katılıyorum ama fena götürmüyor en azından kaliteli haberler izlenebiliyor o da yetiyor bence

gamze olayında kanald de konuşuyolar adam sinir oldu çat diye kesti gamze resmen şov yapcakken ters bi durumda yayından alındı ;) çok sefindim valla bu işleri yapcak bi adam olmadığını gösterdi orda bana göre
Sosyal ağlarda paylaş

haber sunması son derecede tiksindirici.. Kazara haber saati ordan geçersem hemen çeviriyorum.. Ntv haber rulaz..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect; God makes no mistakes

Sosyal ağlarda paylaş

"Türkiye Türklere bırakılmayacak kadar önemlidir" diyerek ana avrat düz gitmemizi sağlayan şahsiyet kendisi ayrıyetten dolandırıcıdır ayrıca açık ara A.B.D. fanatiğidir.Yaptığı her işe bu düşüncelerini karıştırdğından hiç sevmem.[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.

[Bu mesaj screamer tarafından 05 Ekim 2005 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...