Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA Cup Grupları

Trasty

Öne çıkan mesajlar

ooh iyi uefa kupasını da aldık seneye süper kupayı da alırız, hedefimiz şampiyonlar ligi[signature][hline]Hasan şaş 2005-09-28 07:12:30 tarihinde demiş ki:
Kaç gündür bu maçı bekliyorum. Tromso'yu sahadan sileceğiz
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos, 04 Ekim 2005 14:05 tarihinde demiş ki:
bolton-bjk 1 lik için cekişir

katılıyorum boltonla cekısebılırız gıbıme gelıyor.Rahat cıkabılcegımız bır grup olur umarım.[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thug_life, 04 Ekim 2005 17:27 tarihinde demiş ki:
iyi bi kura kupa türkiyede bile kutlamalar başlasın

Benim düşüncem Beşiktaş gelecek seneden itibaren 7 sezon üstüste Şampiyonlar Ligi'ni kazanıcak[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş çıkamaz bence.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 04 Ekim 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
7 sezonu da çok sallamışsın yav, bu aralar Chelsea iyi, çekişiriz onlarla, finalde falan kaybedebiliriz bir ikisinde, ama 3-4 sezon kesin :P

Sallamak mı ? Asla..[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

Yok, yani olabilir de ama rakiplerimiz de kuvvetli biliyor musun, mesela bi Chelsea, bi Barça, bi MU, bunlar asla küçümsemediğimiz, ŞL kupası yolunda önümüzde duran önemli engeller. Ben o yüzden 7 sezonun hepsi olmayabilir, bikaçını finalde kaybedebiliriz diye şeetmiştim.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 04 Ekim 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
Yok, yani olabilir de ama rakiplerimiz de kuvvetli biliyor musun, mesela bi Chelsea, bi Barça, bi MU, bunlar asla küçümsemediğimiz, ŞL kupası yolunda önümüzde duran önemli engeller. Ben o yüzden 7 sezonun hepsi olmayabilir, bikaçını finalde kaybedebiliriz diye şeetmiştim.
Bakarsın olur .. Beşiktaş bi Chelsea bir Barcelona bir Juventus'la eşit kefede ama nolur nolmaz haklısın belki bir iki sezon finalde bir talihsizlik olabilir[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

İşte, hakem hataları falan mazallah, hani yenemez bizi juve falan düşük kalite de, olur da trezege eliyle falan atar, bizimkiler de duygusal çocuklar, toparlayamazlar bi daha, budur korkum.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNg, 05 Ekim 2005 12:15 tarihinde demiş ki:
abi bjkdan bahsediyoruz hadi fb olsun neyse ama bjk daha tutunamadı takım ısınamadı daha zaman ister bjk adam gibi kimseyi kovmadan 1 sene calıssnlar bu sene bisey beklemeyin bjkdn
[signature][hline]Ezeepeezeeeezeepeeezee
Sosyal ağlarda paylaş

Bjk nin ne yapacağı belli olmaz en umulmadık anlarda harikalar yaratıp , kesin dediğimiz zamanlardada batırabilme özelliğine sahip.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNg, 05 Ekim 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
said:
PiNg, 05 Ekim 2005 12:15 tarihinde demiş ki:
abi bjkdan bahsediyoruz hadi fb olsun neyse ama bjk daha tutunamadı takım ısınamadı daha zaman ister bjk adam gibi kimseyi kovmadan 1 sene calıssnlar bu sene bisey beklemeyin bjkdn

ee lecuscu zamanında ılk senmızde ceyrek fınal oynamıstık.uefa cl gıbı deyıl basarının sartları daha dusuk.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Besıktaslı dogduk Besıktaslı olecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...