Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mariya hiii mariyaa haaa:)

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

bence bu o kadar güzel olmamis.. sanki öbür kamil'in taklidini yapmaya calisiyo gibi :Darada ekrana yansiyan tiplemelerde o kadar komik diill.. ilk basta cikan backstreetboys'dan bi elemani görünce güldüm biraz... (nerden biliosun diye sormayin hehe:D)[signature][hline]when Love and Death embrace..
Sosyal ağlarda paylaş

$arkıda güzel buda :)
süpermiş hatta.
birde bu $arkıyı nereden bulabilirim ?
ismine gore biraz aradım ama bulamadım :([signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
al 1'de buradan yak

[Bu mesaj Xharloan tarafından 09 Ocak 2005 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 09 Ocak 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
hadi canım. sanmıyorum şarkı zaten güzel ki.

ehe... ben begenmiorum sahsen .. cogu kisiyede komik gelir bu sarki...O yüzden öyle düsünmüs olabilirim tabi..[signature][hline]when Love and Death embrace..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 09 Ocak 2005 17:40 tarihinde demiş ki:fight clubda en belirgin olanı filmin sonundaki penistir. anlık ve bilincaltınca algılanan goruntulerdir. bir filmde sanyede hatırladıgım kadarıyla 23 kare varsa bu eklenen anlık goruntu 24uncu kareyi goruyormussunuz hissini verir.

Bilip bilmeden konuşmıyalım.

1. neden durup dururken acıklama gereği duymuşsun ben onu anlamadım ama barı yalnış bilgi verme.

FC dakiler subliminal message değildir, bir kez biz onları görüyoruz gördüğümüzün farkındayız subliminal messagelar sadece bilinç altına gönderilir. İkincisi sub message teorisinde karede bütünlüj vardır, yani FC deki gibi yolda yüriyen insanlar falan görmeyiz, toptan bir mesaj görülür "uncle sam wants you" gibi.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

simdi soyle ki cucecim ben yuruyen insanlardan bahsetmedim. onların submsg olmadıgını ben de biliyorum. benim bahsettigim filmin sonundaki bir an cıkan penistir. ve o bir submsgdir. hatta bir programda onun submsg oldugunu da soyledi. hatta bu olayın turkiede yapılması yasak diye gecti aynı programda. tekrarlıyorum. yolda yuruyen adamlara submsg demedim.[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

Sonraki penisi görüyoruz bu yuzden sub message değil olamaz bizim fark etmememiz lazım, fark edersen penis reklamı olur.

Bu sadece türkiyede değil dunyanın heryerinde yasak. psikolojik dengeyi bozduğu icin insan haklarına aykırı yanı öle sinema filmlerinde falan göremezsin.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 09 Ocak 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
Sonraki penisi görüyoruz bu yuzden sub message değil olamaz bizim fark etmememiz lazım, fark edersen penis reklamı olur.

Bu sadece türkiyede değil dunyanın heryerinde yasak. psikolojik dengeyi bozduğu icin insan haklarına aykırı yanı öle sinema filmlerinde falan göremezsin.
abi zamanında pausea basan herkes gorebilir o penisi.[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xharloan, 09 Ocak 2005 18:25 tarihinde demiş ki:
$arkıda güzel buda :)
süpermiş hatta.
birde bu $arkıyı nereden bulabilirim ?
ismine gore biraz aradım ama bulamadım :(

Dragostea Den Tei, O-Zone ..[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Dj Oldugu Radyo:Radio Darkage (Tıkla Dinle)
Websitesi:http://www.darkage.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...