Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresde meteor atan SHIGSY

ChALLeNgE

Öne çıkan mesajlar

said:
NAYTONLAYN, 04 Ekim 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 04 Ekim 2005 15:03 tarihinde demiş ki:
defansla mage in damage inin alakası yok

arkadaş ben lr ile daldığımda mage aynı damage i mi vuracak bana
yapmayın gözünü seveyim
derularda boşa çalışıyor lightning mageler o zaman

dikkat edersen
DEFANS ile diyor
lr REZİZTANCE lere giriyor[signature][hline]Name:Chuda_tr
clan: Belli deil şimdilik clan dağıldı :(
Server : Ares
Lvl: 5x
np: bi inio bi çıkıo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bazıları gibi fazla PK yapmıyorum, çünkü gündüzleri çalışıyorum... Akşamları eve geliş saatim de 9 gibi, o yuzden saat gece 1'e kadar takılıyorum... Bu arada ne kasarsam işte... Ama emin bir çogunuzdan fazla np vardır... Ayrıca nickin yanında işarette var ayın bugun 4'ü ve yazan rakam 7500 np , kasmıyo dediginiz buysa sizin efet kasmıyorum... Bu kadar kısıtlı zamanda bu kadar oluyor... Np rakamım 64 k....

Ezigim ben hep soyluyorum isterseniz arenaya gelin gorun....

Bu forumun boku çıktı tek kelimiyle... Hep soyluyorum kıyas yapmayın elinizdekine bakın.... Millet işi gucu bıraktı başkasının charını konusuyor... Kimseyle sidik yarıştırmıyorum, benden daha iyi oldugunu iddaa eden herkesle tekrar ediyorum bunu arenada uygulamalı konusabiliriz...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu yine bu forumda kafamda paso soru işaretleri dolanır oldum..Ben de onu dedim işte,fazla PK yapmıyor diye...
Walla bu forumda kimin kime laf attığı belli olmuyor,beni mi arenaya davet ediyorsun,ben mi çamur atmışım yukarıdakileri yazarak anlamadım ama eğer ki beni arenaya davet ediyorsan hay hay,lvl 60 archerımla CZ stili bufflı potlu kapışmaya herkesle açığım,aksiyon olur,güzel gider...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 9X.XXX
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aksiyonu severim buff ve potlu banada uyar nie olmasın... Archer, asasin, warrior, priest, mage fark etmez...

Benim kızdıgım konu su sadece, millet işi gucu bırakmış kendi charını ve ezikligini konusmuyor...

Milletin ne müthiş charı var die konusuyor... Elalemin bilmem nesi ile bir yere girmeye çalışıyorlar...

Benim lafım bu şekilde konusanlara, kimin ne kadar güçlü oldugundan sizene sen ne kadar guclusun ve işi biliyorsun ona bak... Lan konu SHIGYS den nerelere geliyor ya, bilen bilmeyen konusuyor, çocuk parkı gibi forum oldu...

[signature][hline]Name: HuRR1CaNe

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 04 Ekim 2005 16:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

KaSiMPaTi_1 sen yanlış anlıyorsun ben konuyu meteor atan o adamın hie kullandığını idda ettii. araya lord_mozard girdi ve SHIGSY denen sahtekarla lord_mozard aynı keseye konuldu adamın hile yaptığı ortada lord_mozart czde bu kadar başarılıysa SHIGSY de aynı şekilde olmalı isim yapmalı değil mii yani kimsenin kimseye meydan okuduğu yok konuyu saptırıyosunuz benim son söyleyeceğim SAHTEKARLARI SAVUNMAYIINN yeter[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Satılık complete robe+6
Sosyal ağlarda paylaş

challenge sen de piskoya bağlamışın :D shigsigy 70 olm. pet mage o . ondan az vuruyo. ayrıca sıralamada da yüksekte ve başarısız da deil. o az vuruyo ama, biz de ona az vuruyoz. acaip bir resistance var adamda. defansı da inanılmaz bişi. 62 lvl warrior, dier pet magelere 600 fln vurabilirken shigsigye 220 vuruyodu :D :D[signature][hline]Kısalttım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Siz nasıl orc mageleri tanıyorsanız bizde humanları tanıyoruz özellikle levelimi kastıgım kişiler SHIGY, Krakatoa, Futility, İnsain_Mage, Filou_Wife bunların itemleri çok iyi çunku İlluminatedeler, neden böle soyluyorum Futilitiy lider cunku :D, Şimdi siz bide bana diyorsunuzki Lord_mozart, evet 70 anlarım ama itemleri ne bana bir soylemısınız itemlerini bana soyleyın ne oldugunu soyliyim size... Bana dupe + lı itemlere sahip olmadan o kadar saglam olabiliecek bir mage soylermısınız... Özellikle bana mage nasıl saglam oluru anlatmayın... Bana ver +2 warrior earring dual, +3 ROL dual, +1 iron necklase, +1 iron belt, +8 Lycaon sonra gel kes bakalım... Unyding alan mageler biliyorum ben, az gerçekçi olsak...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 04 Ekim 2005 18:51 tarihinde demiş ki:
imSoSorry Nin unyding Alarak Harpy e Wokerlik Yaptigini Biliyorum :)

o char hack char diye biliyorum zamanında Painkiller diye bi herif vardı ve bu adam türk düşmanı biriydi 2 ay kadar ortalardan kayboldu sonra imSoSorry geldi oda türk zannedersem bu forumdan biri oda[signature][hline]Server : Ares
Np : 100/0
Lvl : 23 (60 a az kaldı:D)
Nation : Karus
Job : Shaaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...