Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom sacmalıgı !!!

flood83

Öne çıkan mesajlar

Adsl yi 256 dan 512 ye cıkarttım 1 ay sonra gelen faturada baglantı ucretide almıslar yani 120 milyon toplam geldi (2 baglantıda sınırsız) şimdi boyle bir sey varmı yani hızı arttırırkendemi para alıyorlar yoksa eger ona gore telefon acıcam adamlara ... (256 borcum falanda yoktu direk baglantı ucreti bu) telefon actım baglantı ucreti dediler gercekten varmı bole bi sacmalık ???
Sosyal ağlarda paylaş

Adsl i hattına bağlamak için alıyolar orda haklılar ama senin dediğin gibi arttırmak için almamaları lazım. Ama burası türkiye olur böyle şeyler =)[signature][hline]Count to Six and Die
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6.

CaNNiBaL_CoRpSe
Her insan fenerbahçeli doğar. Ama arada bozulmalar olabilir.
Bir ülkede hayat ne kadar pahalıysa namus o kadar ucuzdur.

Sosyal ağlarda paylaş

evet adam aynen oyle dıyor bencede sacmalık ama neden yukselttınkı beklıyoruz onlar zaten 256 yı 512 ye cıkarcaklardı heheheh hala cıkarcaklar 1 senedır cıkaramadılar bırak cıkarmayı daga da yavaslattılar bence :D[signature][hline]Windows Kullandığınız tespit edilmiştir.
Linüx PENGUEN şimdi C: yi yok etme işlemine başlamıştır...
Sosyal ağlarda paylaş

kafam girsin telekoma[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bak o ne bılıyomusun ay ortasında baglattıgın zaman Kist ücreti diye bi dava war onu alıyolar bende adsl yi aldgım zaman 60 milyon geldı ilk ay bi dahakı ay normal gelicek mrk etme[signature][hline]cats rulz =) Almeida Uo Shard
Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk sefer baglamak icinde daha sonralari hizi yukselttiklerinde de alma haklari var. Burda catir catir aliyolar sahsen.. Mantiksiz birsey degil yani.. O zaman kafasina gore herkes hizi dusurtup-cikartsin..[signature][hline]Proud employee of;
Swissotel Sydney
Hilton Sydney

Now Barista..
Sosyal ağlarda paylaş

Telekom'un tek saçmalığı o olsa.. DNS sunucularını kafalarına göre kapatırlar, değiştirirler, cache edemezler..

İşimde yaşadığım problemlerin %30 'unu ttnet problemleri oluşturuyor.[signature][hline]Those who don't understand Linux are doomed to reinvent it, poorly.
VT | VTDS

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyclone, 03 Ekim 2005 14:48 tarihinde demiş ki:
Telekom Ne zmn adam Akıllı iş yaptıki şaçmalıgı diye topic açıyorsun :d

bunlar alışılagelmiş şeyler :)
Tabi olur öyle diye hep oturmak lazım. Bir gün fatura ile beraber vibratör fln gönderirlerse onuda kullanıverirsiniz hiç itiraz etmeden.

Ha yoksa kendi başınıza gelince durum biraz farklı mı oluyor ? Ne dersin ?[signature][hline]Image Resizer | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 04 Ekim 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
said:
Cyclone, 03 Ekim 2005 14:48 tarihinde demiş ki:
Telekom Ne zmn adam Akıllı iş yaptıki şaçmalıgı diye topic açıyorsun :d

bunlar alışılagelmiş şeyler :)
Tabi olur öyle diye hep oturmak lazım. Bir gün fatura ile beraber vibratör fln gönderirlerse onuda kullanıverirsiniz hiç itiraz etmeden.

Ha yoksa kendi başınıza gelince durum biraz farklı mı oluyor ? Ne dersin ?

Ben Otursun Demedim.
Tabiki Hakkını Arayacak Ama Arasada ELİNE BİŞEY GEÇMEYECEK!!!

Zamanında Benimde Başıma Geldi.Böyle Bi Olay Ondan Farklı Adam Tutturdu Adsl Modem in Markası Bu Alcatel miydi Speedtouchlar ondan olmazsa baglantı gelmez dedi.

Delirttiler.

Bende Bağlantımı Düşürdüm Yükselttim Ama Yükseltirken 60 Ytl yi Almayı Biliyorlar !!

Düşürkende Versinler O zman ?[signature][hline]www.stormuo.net
www.stormuo.gen.tr
Semih a.k.a Cyclone
-----------------------------------
Mal Mısın Ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...