Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pad Of destruction Pauldron Of destruction?

agunduz

Öne çıkan mesajlar

Bunlardan elimde var fakat durabilityleri bitmiş durumda ve tamir edilemiyor zaten giydiğimdede özlliklerimde bir değişme olmuyor acaba bunları tamir etmenin yolu varmı varsa nasıl. Bir diğer şeyde bunlar quest item bunlar nasıl bulunuyor yada yapılıyor yolunu bilen varsa lütfen yardımcı olsun.Eğer tamir edilemiyorsa bunların işe yarıyacağı başka bir iş varmı?
Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum onlar tamir edilemez zaten kendin yapıyorsun onları ve yaparken yazıyor tek kullanımlık die yapmak için hell hound ve haunga warrior kesmen gerekiyor bunları verion terziye o sana dikiyor:) tabi para da istiyor bu arada genelde savaşlarda işe yarar diye duydum bu armoru ne kadar doğru bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

onlar durability si bitene kadar kullanabilecegin armorlar bitince atıoyosun cöpe. Gidip hell hound kesiosun talisman of destruction kaatları dusuruo questleri okursan orda yzıo 7 tanesi + 1 crystal fln pauldron yapıo sanırım moradonda proconsul de yaptırıosun aynı zamanda pauldron u talia armor a donusebilio talisman of talia kaatlarını kullanarak yapabiliosun ayrıntılı bilgi icin BKZ. proconsul ve Arama butonu.[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Maradonda manner kasarken lvl6X bi warrior yarması geldi ciklerdeki tüm iron barları topladı talisman içinmiş
CZ de çok işe yarıyor dedi
resist ekliyormuş
tabi bunun için 25*30 armor harcıyormuş dediğine göre.
bende denicem
o kadar talisman için lvl atlıcak kadar haunga warrior öldürmem gerekecek :))[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...