Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gazetelerin Spor Sayfası Başlıkları

elektrot

Öne çıkan mesajlar

said:
SON_SAVASCI, 02 Ekim 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
ben maçı seyretmedim . pozisyunu şu an bile bilmiyorum.

daha ne diye tartıcaz ki arkadas olayı bitirmis.[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

Orda anelka'nın topu elle atmadığını 5 yaşındaki çocuk bile görür.. Ama gazeteler sansasyon yaratacak ya.. Tanrının eliymiş bilmemneymiş..

Orda açık bir şekilde %100 faul var ama kesinlikle elle temas yok..[signature][hline]Touch of death is never gentle...

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect; God makes no mistakes

Sosyal ağlarda paylaş

neyse anelka smaç mı attı gol mü attı. burada susuyorum . çünkü maçı seyretmedim ama bir ders çıkardım. maçı sahadan seyreden en haklıdır. tv den seyreden(ekranın büyülüğüne göre değişir) ondan sonra haklıdır. seyretmeyen haksızdır. seyretmeyen gazetelerden öğrenmeye çalışan ise küllü haksızdır. çünkü basının gözü maçı tv den seyredenin gözünden daha mı iyi görecek.burda bunu sonluyorum.

diğer konu imzamı okuyun (.) göremeyenler varsa yazıyla yazayım (nokta)[signature][hline]ulan bu kadar mı kolay mı bee.Adamlar Psv denılen gecen seneden 3 tane yıldız omak uzere 7 futblcusunu kaybetmıs bır takımı bıraz ıyı oynayarak yenıyorlar.Sonra da gs ye laf atıyorlar.Ben koyu bır bjk lı olarak kımsenın o ıkı kupayı almadıkca gs ye bu konuda laf soylemeye hakkı yok dıyorum.Haa yenerız o ayrı.Ayrıca hemen fenerın burnu buyuyor kendılerını dev aynasında goruyorlar.Daha dun olanları kımse unutmasın bunlar baslangıcta degıl son da olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 02 Ekim 2005 18:07 tarihinde demiş ki:
hala bazı anlamayan veya anlamak istemeyen yetersiz arkadaşlar var.atılan gol faul du el ile teması yok anelkanın topa ve super lig de o kadar çok verilmeyen faul penaltı varki.. %3487264823687234 zoom yapın isterseniz resme daha iyi anlarsınız.
Pozisyon 1 resim karesinden ibaret mi arkadaşım ??
İzlemeden konuşma şu pozisyonu..
Adam bariz eliyle attı golü..Top 90 derece açı değiştiriyor..İzlemeden gelip de konuşmayın şurada allah aşkına yaa ....[signature][hline]_NoelBaba_'yı unutmadık ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çok izledim o pozisyonu ve anelkanın topa elinin değdiğini söylemek saçmalık , tamam faul var ama elle atmamış . Hakemde o ana kadar iyiymiş , bir tane hatalı gol verdi hakem diye dünyalar bu kadar kopar mı . Neymiş orda maç dönmüş sanki bir gol atınca her maç 3 tane geliyo peşinden . Üstüne üstlük anelkaya yapılan penaltıda verilmemiş. Türk futbolu bu yüzden gelişmiyoruz bütün klüplerin işi birbirine laf atmak .Tranbzon anortosise galatasaray tromsöye yeniliyor.Ağızlarda bir laf 100 maç yapsa galatasaray 100 ünü de alırmış 2 maç yaptılar 2sinide alamadı nası alcak bu 100 maçı.Milli takımımız ayrı bir facia , artık ne avrupa fatihi kaldı ne dünya 3 cüsü milli takım kabul etmek lazım futbolumuz yerlerde sürünüyor hemde çok yerlerde . Kendi işine bakan diğer takımlarla laf dalaşına girmektense kendi hatalarını düzeltmeye çalışan tek takım fenerbahçe oda verimini alıyor. Ama o da tek başarılı olduğundan çekemiyor kimse psv fenerden daha organize oynamış , takım olarak daha iyiymiş. 3-0 , en az 10 net pozisyomuz , adamlar kaleyi göremedi ama anlamıyorum basını ben . Böyle basın , böyle taraftar ee avrupanın en kötü futbol ülkesi olma yolunda ileriyoruz az kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Burdakilerin hepsi iskembeden sallar böle.Lig Tv yi izlediniz mi mactan 20 dk sonra? erhan Albayrak'in roportajini dinleyen var mi aranizda??? Herkes hakem olmus anasini satayim. Erhan Albayrak: Anelka Ozden'e bariz foul yapti hakemde bunu gormedi dedi. Yalanlicak varmi?[signature][hline]mardox, 31 Ağustos 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
Zaman - Ecevit konuştu : "Arthas hain değil!"

Sosyal ağlarda paylaş

hala gol smac degildi fauldu diyenler varsa alt tarafi bi okusunlar.
"TOP BANA ÇARPIP GOL OLDU

Fenerbahçe'nin Konyaspor'u deplasmanda 4-2 yendiği maçta elle attığı golle gündeme çıkan Fransız yıldız Nicolas Anelka, golü eliyle attığını itiraf etti. 2-0 Konyaspor lehine devam eden maçın 72. dakikasında sağ taraftan yapılan ortada kaleci Özden ile birlikte topa yükseldiğine dikkat çeken tecrübeli oyuncu, gol olan pozisyon ile ilgili şunları söyledi: "Ben topu elimle kaleye göndermek niyetinde değildim. Ancak kaleciyle nizami bir şarj beklerken kontrolümüzü kaybettik. O sırada top bana çarpıp rakibe temas ederek filelere gitti. Futbolda böyle anlar her zaman yaşanmaz, ama daha öncede bu tür goller görmüştük." Christoph Daum'un verdiği 3 günlük izinden yararlanarak Fransa'ya giden Anelka, maçla ilgili olarak şunları söyledi: "Yine sabırlı ve disiplinli futbolumuzun karşılığını aldık." "
kaynak[signature][hline]fol lol the doh fol the day

[Bu mesaj enema tarafından 03 Ekim 2005 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana çarpıp gol oldu demesi de saçma. Ondan çok daha tecrübesiz bi futbolcu bile kafa topuna çıkarken ellerinin kafasından aşağıda olması gerektiğini bilir. Ki adamın kolu dümdüz açılmıştı. Ben burda çarpma görmüyorum. gerçekten çarpmaysa kafaya öyle çıkması onun gibi tecrübeli bi futbolcuya yakışmamış...[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

nilep, aynı şekilde profesyönel bir oyuncu nasıl hava topuna normalde eli yukarıda çıkmıyorsa, yine golü eliyle attığında da suçluluğunu olabildiğince az göstermek için "top çarptı" demesini de bilen futbolcudur.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Profesyonel ama centilmenliğe yakışmıyor. İnsan hatamı anladım özür dilerim fln der. Eğer yanlışlıkla çarptıysa da maçta hakeme gider gol değil der. Ama çok büyük adam olması lazım onu yapması için. Her takımda para kazanabilecek bir adam olduğu için böyle bir davranışında pek birşey olmaz. En fazla başka takıma gider ve yine para kazanır. :)[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Yine de itirafını yapmış. Ha illa melek gibi oyuncu istiyorsan geçen sene alman milli forveti Klose 1-1 devam eden maçta ceza sahasında düşmüş, hakem penaltıyı verince de hakeme gidip "yok penaltı değildi, kendim düştüm" diyerek penaltıyı iptal ettirmişti. Ha maçı yine 3-1 kazandılar o ayrı...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 03 Ekim 2005 17:58 tarihinde demiş ki:
Yine de itirafını yapmış. Ha illa melek gibi oyuncu istiyorsan geçen sene alman milli forveti Klose 1-1 devam eden maçta ceza sahasında düşmüş, hakem penaltıyı verince de hakeme gidip "yok penaltı değildi, kendim düştüm" diyerek penaltıyı iptal ettirmişti. Ha maçı yine 3-1 kazandılar o ayrı...

pekı macı kaybetselerdı kloseye ne olurdu?[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Besıktaslı dogduk Besıktaslı olecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimisi alkışlardı, ama takımdan atılırdı. Takımdan atılınca da takım rezil olurdu çünkü centilmenlik yaptı diye kimseyi takımdan atamazsın. Sonuç olarak adamın büyüklüğü kanıtlanmış olurdu.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...