Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

t3 ilk izlenimler

whissinn

Öne çıkan mesajlar

yaw izledim ilk izlenimleri buraya yazmanızı isterim fakat sunu belirtiyim umdugunuz kadar iyi degil bence bunu belirtmek isterdim sonu aynı matrix gibi yani sanki devamı gelicekmis gibi ne bileiym sonu tam istedigim gibi bitmedi filmi anlatmıyacam 2 hafta kaldı izlersiniz ama söyliyiyim dedim :P neyse poffffffffff ya hicbekledigim gibi degilmis offfffff john connor sux ya adam bildigini okudu ensonunda caktı yaptıgı hatayı haurh
Sosyal ağlarda paylaş

25 temmuz'da ben açacağım bu başlığı, kimseye bırakmam.. :)

*!minigun'ını çıkarır çantasından*
şaka bir yana film türkiye'de gösterime girmeden lütfen spolier yazılmaya başlanmasın forumda, neye bakıp neye bakmayacağımızı anlayamıyoruz..

dahası hakikaten ben açmak istiyorum o başlığı, 12 yıl bekledim bunun için, internet'i bilmiyordum o vakit ama olsun.. :-p

düzeltme: typo..
[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

[Bu mesaj Sam tarafından 13 July 2003 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aç sam de ben herseyi cok ii izledim divx sagolsun INDIR IZLE :P neyse fakat john connor un kaderinin sona ermesini t- 101 saglıyor oda duygusal hedehodo dan ayrıca filmin sonunu cok ii anlamadım sınemaya gidince herhalde daha ii anlarım alt yazıları ıyrenctı mesela söyle bir ornek veriyim : bena niya atas ettin , bilyonlarca insan olucek , bani kacirdninz demi? , DUnyanın kaderi sona emicek.. gibi salak salak yazım hataları vardı >)
Sosyal ağlarda paylaş

asla indirmem (zaten dial-up'la nesini indiecem ayrı mesele heh) çünkü ilk defa sinemada izlemenin tadını veremez en süper dvd ya da divx. sharing çıktı mertlik bozuldu..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

evet haklısın esas bu forum u okuyan arkadaslara altı çizgili yaziyorum ; sakın dvix copy cekimi vcd filmi dvix veya dvd de fln izleyim demeyin sakın bence paşalar gibi bekleyin sinemayı gelince direk gidin valla bunu söyliyim bende bi aralarda kapatacaktım ama heycanım müsade etmedi dedım burdan sonrasını sınemada ızliyim fln ama malesef hepsini bi solukta izledim vede çok pişman oldum dvix te seyrettiyim icin neyse bence siz sinemada izleyin .. belkide filmi beyenmememin sebebi budur ..

[Bu mesaj slayerrr tarafından 13 July 2003 01:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aliba, 13 July 2003 00:38 tarihinde demiş ki:
Fragmanda belli oluyor zaten devamı çekileceği. Koca koca "Terminator: Rise of the Machines" yazmışlar, bu tip ad koyunca genelde seri haline geliyor ve devamı çekiliyor...[hline]...bir Aliba hayranı...

Yaa devamını çekseler bile pek güzel olucaını sanmıyorum, çünkü Arnold abimiz olmaz çok büyük ihtimalle... Adam bu filmi çekerken bile bayaa bi zorlandıını söölüyodu. Hatta daha başka bi devam filmi çekilirse, terminator tekerlekli sandalyede gezinir diyodu. euheuh[hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence güzelde söyle birşey var o kadarda kötü degil fakat senaryo 2 a4 kagıdı degıl 1 ıne sıgar be :P bide t1 en ii si 2 ondan sonra 3 en boktanı dıyıyım ınsallah 4 ü cikar onu adam akıllı bisey yaparlar ben ciddi süper bisey olur sandım ama o kadarda süper degilmis 1 rules 2 ownz 3 rocks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 13 July 2003 00:52 tarihinde demiş ki:
fakat john connor un kaderinin sona ermesini t- 101 saglıyor oda duygusal hedehodo dan ayrıca filmin sonunu cok ii anlamadım sınemaya gidince herhalde daha ii anlarım

ben sana kisisel fikrimi soyleyeyim filmin seri basindan beri aslinda kacinilmaz olani geciktirdiklerini yani sonucta bir kıyamet gununun olacagi ve surekli yanlis sorularin soruldugu idi bundan sonra artik gercegi anlamis bir john connor ve kacmayacak olan bir neslin olacagi ve ellerinden gelen herseyin yapilacagi genel olarak anlatilmak istenen ve diger bir konu olarak t4 cekilmez keza t3 e baktigimizda rise of machines adi altinda oluyor, bundan cikarilacak bir sonuc var makineler ve insanlarin asvasi sureek belli bir kazanani yok keza olsa idi bu cok da sacmaya kacardi filmin sonunda bulunan belirsizlik bu yuzden zannimca "yani seyreden sahislarin aklinda olusan eee simdi ne oldu ne olacak devami mi gelecek" fikrinin uyanmasinaki sebep bu olmali .

amma velakin devami niteligindeki film olursa fredy cruger s nightmare edasin da olacagi icin cekmeleri pek iyi olmaz kurulu bir terminator duzenini yikmakla ve buyuk olcude fanlarini hayal kirikligina goturmeden oteye gidemez.

film e genel olarak baktigimizda baslangic pekbir sıkıcı monoton gibi geliyor fakat biraz izledikce aslinda anlatilmak istenen surekli yanlis anlasilan olgular olaylar zincirinin aslinda bir lider yaratacak olan insanda nasil bir etki yarattigi gozler onune seriliyor, duygusal yandan yaklasim bu yonden ii olmus ama beni senin karin gonderdi bolumu altinda biraz farkli bir gercek yatiyor gibime geliyor. sonucta eger kacinilmaz olani adha evvel engelliyemedilerse yani kıyamet gununden bahsediyorum, john connor un olumude bu olaylar zincirinde kilit noktalardan biri bunuda engelleyemezler yani kadercilik cok on plana serilmis , neyse biraz daha dusuneyim neler cikarabilirim filmden die daha sonra bir post daha atarim ha birde biri genel olarak t3 de cok az minigun var demis baska bir forumda ve pompali yok demis , filmi izlemedim ben trailer i indirdim izledim millete izledim diyorum edasindaki postu komikti.
pompali filmin en can alici 2 kovalamaca sahnesinde kullaniliyor bundan sonra miniguna gecis mezarliktan devr aliniyor ki;aklima bir sacmalik denk geldi t3 mezarliktaki sahnede hep araclara ates ediyor ve sonunda gozden gorunumde "000 casulities" no harm mantiginda ilerliyor ancak zaten olecek olan insanlar icin bu kadar caba gozlerimi yaslandirdi simdi meger connersin karisi simdi sanahin su saatinde adini inan olun hatirlamiyor c ile basliyodu sanirim pek bir koruyucu imis; kaldigimiz yer neresi idi hah buldum filmdeki silahlarin genel kullanimi, minigun birde skynet i kapatmak icin gittiklerinde t1000 nin calistirdigi diger t1-2 lerin birbirne olan ve insanlarina olan atesi sirasina gosteriliyor (bu arada birbirine dedim zannetmeyin bozuldular arni abimiz devreye girip birinin kolunu kopariyor) ve son olarak connorun film genelinde kullandigi silah 4 adet ki paintball uda sayarsak bunlar siraile ;paintball, kalesnikof ak47 piyade tufegi, uzi ve son olarak desert eagle a benzettgiim ama otomatik bir eklenti yapilmis bir silah adini bilmiyorum demenin baska yolu tabi :)
saygılarımla...[hline]Akik nem szeretika maeskakat,
Biz tosan egerek voltak etözö eletükben...
Sosyal ağlarda paylaş

hiç beenmedim...
t1-2 den hiçbi farkı yok hep aynı olaylar..bi tek robotlar deişik...hatta robotlar bile deişik deil.....

Ayrıca sonundaki olay da çok basit yane connor un kaderi direnişin lideri olmak...ne kadar ertelense de bu savaş cıkacak ve connor lider olacak......
Sosyal ağlarda paylaş

Terminator 2 (ne de olsa James Cameroon filmi) bundan bence cok daha güzeldi, kisacasi hic begenmedim...Senaryo o kadar kisa ki filmi b.k ediyo, filmdeki bütün diyaloglari toplasan terminator 2 filminin 10da 1i etmez herhalde, sadece aksiyon aksiyon...Ama anlamsiz bir aksiyon...Terminator 2 yi birakin 1 de bile su filmden aldigim zevkin belki 10 katini almistim (ki ondaki effektlerin ne kadar su anki efektler göre geri oldugunu düsünün)...Yazik olmus bence T serisinin en kötü filmi ve o kadar sacma kisimlar varki spoiler olcak diye yazmiyorum burda, yinede gidip görün ama cok bisey beklemeyin...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

biraz yaşlandıgı belli oluodu da filmin cok iyi olmayısı adamdan deil ki :)
1 ve 2 den sonra biraz daha aksiyon bekliyodum ben acıkcası. filmin olayı o zaten, aksiyon..
filmi izledikten sonra insanın aklında en azından bir iki tane adam gibi sahne kalmalı cok güzeldi diyebilecegi..
yani öle bi sahne hatırlayamadıgıma göre yeterince ii deildi diyebilirim film.
hani her filmin trailerı filmin kendisinden güzeldir de, filmin içinde de extradan bişiler bulursunuz..t3 de hiçbişi bulamıosunuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

arnie iyiydi
hatun kişi güzeldi
gerisi sux...

ve evet sam beğenmicek. şu forumlara konan minigun videosundakinden daha az minigun atraksiyonu vardı ortamda...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 25 July 2003 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bana saçma gelen orda kıza hani ben robotum demesi kızında hassi.. lan ordan tavrında konusması bence enmanıklısı 2 de ki gibi suraını bıcakla fln yırtsaydı güzel olrdu bence fln sonu güzeldi ama hani tam kapıdan gecerlerken tutuyorya gene görüşücez diyor fln orası güzezldi you're now terminated :) baska güzel diyebileceyim bi sahne yok bide o kızın en basta poposuynun gözükme sahnesı bıde ABI ARNIE NIN O ILK BASTA O GOZLUKLERI VARYA BUTUN SINEMA BIRDEN POAAHAHAHAHAHAHA FLN OLDU AHAH

[Bu mesaj slayerrr tarafından 25 July 2003 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...