Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gerçekten suç yönetimde mi?? (GS)

jazzyjam

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçe'nin avrupadaki sayılı yapabildiği bütün maçlarını izlerken hep FB yi tutardım ta ki UEFA kupasını galatasaray kaldırana kadar. Sonra çatırdadı FB lilerin %80 i bende böyle oldum işte ehehe
1 maç kaybettik hiç sorun değil, kötü oynadık ama Dünyanın en iyi takımı olmuştuk, kupaları kaldırmıştık. Siz dünyada bir noktaya ulaşın o zaman susalım, şimdi susun bi zahmet. Trömsö maçı geçmişte kaldı, ha farketmez derseniz Pendik te rulzdu...[signature][hline]In solitude I wander...
Art Photos [=0=]
Art Photos [latest]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 29 Eylül 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
Fenerbahçe'nin avrupadaki sayılı yapabildiği bütün maçlarını izlerken hep FB yi tutardım ta ki UEFA kupasını galatasaray kaldırana kadar. Sonra çatırdadı FB lilerin %80 i bende böyle oldum işte ehehe
1 maç kaybettik hiç sorun değil, kötü oynadık ama Dünyanın en iyi takımı olmuştuk, kupaları kaldırmıştık. Siz dünyada bir noktaya ulaşın o zaman susalım, şimdi susun bi zahmet. Trömsö maçı geçmişte kaldı, ha farketmez derseniz Pendik te rulzdu...

ee tamam guzel yazmıssın eyv bilader hadi gecmisi braktık
gelecege bakıyoruz o zaman nasıl GS > FB yazabiliosun
at gozluguylemi bakıyorsun ?[signature][hline]
burning legion
druid grry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CIRKINKRAL, 29 Eylül 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
said:
Trasty, 29 Eylül 2005 22:15 tarihinde demiş ki:
Evet .. Galatasaray'ın bu iyi durumu beni kıskanclıktan çatır çatır çatlatıyor ..

Ah Fenerbahçe'm sen niye bukadar başarılı değilsin

evet çatlıyorsun . bizde iki kupa var. avrupaya en çok gi,den takımız en çok tr kupası alan takımız.dört sene üstüste şampiyonluk.... evet çatlaman için neden çok birbirimizi kandırmayalım

Şu an tek amacınız olan Türkiye Ligininde En çok şampiyonu biziz ..[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 29 Eylül 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
1 maç kaybettik hiç sorun değil, kötü oynadık ama Dünyanın en iyi takımı olmuştuk, kupaları kaldırmıştık. Siz dünyada bir noktaya ulaşın o zaman susalım, şimdi susun bi zahmet. Trömsö maçı geçmişte kaldı, ha farketmez derseniz Pendik te rulzdu...
Allahaşkına dünyanın en büyük klubü olduğunuza bunu yazan sen inandınmı ?[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'in da her daim politikasi bu zaten. Adamlar takimlarini pazarliyamiyorlar. Anca polemikler, tartismalar, satasmalar.. Kaave takimi gibi oldular artik. Biraz medyatik olmak, biraz takimi halka sunmak gerekir. Boyle giderse Galatasaray sirf bir şeyler yapsin diye elini direksiyonda tutan insanlar cekecekler..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trasty, 29 Eylül 2005 23:35 tarihinde demiş ki:
Allahaşkına dünyanın en büyük klubü olduğunuza bunu yazan sen inandınmı ?

İstatistikler bunu gösterdi, inanıp inanmama terimleri belirsiz ve kanıtlanamaz bir şey için kullanılır istatistiksel olarak kanıtlanmış bir veri için değil.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor bos versene.. Bugun Bir Ac milan a bir Real Madrid e bir Barcelona ya Dunyanin en buyuk klubudur. Diyemiyor o istatistikler.. Neyin istatistigi ? Bosversene..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 29 Eylül 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
said:
Trasty, 29 Eylül 2005 23:35 tarihinde demiş ki:
Allahaşkına dünyanın en büyük klubü olduğunuza bunu yazan sen inandınmı ?

İstatistikler bunu gösterdi, inanıp inanmama terimleri belirsiz ve kanıtlanamaz bir şey için kullanılır istatistiksel olarak kanıtlanmış bir veri için değil.

Ozaman bende sana öyle birşey suniyim .. Dünyanın en iyi Takımını Fenerbahçe 6-0 Yendi Fenerbahçeyi Pendik yendi ..

Bu ne demek oluyor..

Dünyanın en büyük takımı : Pendikspor..[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

Kaave takımı olmusuz ülen Anelka bile bildigi tek takım GS ymiş fb ye bile bilmeden gelmiş he parası iyimi tmm gelirim diye gelmiş bundan bu anlasılır lol

dunyanın en ıyı takımı ewt olduk yalanmı ?? Süper kupayıda aldık he dersın kı bunlar mazıde hayır mazide diil müzede yawrum[signature][hline]cats rulz =)
Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

EL SALLA EL SALLA BÜYÜK BAŞKAN ELL SALLA

pires kily saviola herkesi aldın helal olsun.undead

evet yrn gidip caddedeki feneriumdan appiah formamı alıcam.o kadar garanti konusuoduk ki bunu bile yaptırdılar bana helal olsun[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransuxa, 29 Eylül 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
Kaave takımı olmusuz ülen Anelka bile bildigi tek takım GS ymiş fb ye bile bilmeden gelmiş he parası iyimi tmm gelirim diye gelmiş bundan bu anlasılır lol

dunyanın en ıyı takımı ewt olduk yalanmı ?? Süper kupayıda aldık he dersın kı bunlar mazıde hayır mazide diil müzede yawrum
Müze'demi ?

Arkadaşım Kupa 1 sene Kulüp müzesinde kalır .. Hem Super Cup - Hem Uefa Cup .. Ertesi sene Kupadan 1 Ay önce Müzeden alınır .. Yapılacak ülkede 1 Ay sergilendikten sonra, Maçın yapılacağı Stada getirilir ve Bir sonraki sene şampiyonunu devredilir ..

Kısacası müze'nizde Ne Uefa Kupası ne Super Kupa var..[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trasty, 29 Eylül 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
İstatistikler bunu gösterdi, inanıp inanmama terimleri belirsiz ve kanıtlanamaz bir şey için kullanılır istatistiksel olarak kanıtlanmış bir veri için değil.

Ozaman bende sana öyle birşey suniyim .. Dünyanın en iyi Takımını Fenerbahçe 6-0 Yendi Fenerbahçeyi Pendik yendi ..

Bu ne demek oluyor..

Dünyanın en büyük takımı : Pendikspor..

Yok öyle bir şey, 1-2 maçlık performansa göre değerlendirip bunu istatistik sayamazsın. İstatistik belli bir tempo ve istikrarın sonucudur. UEFA resmi sıralamasında 1. sıraya GS oturdu mu oturmadı mı? Ona bakacaksın. 2 maç kazanmakla olmuyor o.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...

[Bu mesaj Rewendor tarafından 29 Eylül 2005 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 29 Eylül 2005 23:45 tarihinde demiş ki:
said:
Trasty, 29 Eylül 2005 23:41 tarihinde demiş ki:

Bu ne demek oluyor..

Dünyanın en büyük takımı : Pendikspor..

Yok öyle bir şey, 1-2 maçlık performansa göre değerlendirip bunu istatistik sayamazsın. İstatistik belli bir tempo ve istikrarın sonucudur. UEFA resmi sıralamasında 1. sıraya GS oturdu mu oturmadı mı? Ona bakacaksın. 2 maç kazanmakla olmuyor o.

E 1 Senelik Performansla nası 1. Sıraya Oturuyorsunuz senelerdir Kupa kaldıramayan Real Madrid Geçen sene niye 1. seçildi ?[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ya miş muş konuşmasın kimse şimdi.
Eskiden siz süperdiniz, şu anda Fener süper olma yolunda.
Yarın biz yine eleniriz aptal aptal takımlara, siz akarsınız avrupada.
Suçu başkalarında aramayın lütfen. Tromso'yu iki maçta da yenemeyen bir takım bugün Galatasaray. Ayrıca Konunun dışına da taşmayalım. Konu GS yönetimi ise en yetkili ağız şuanda ATV'de ve resmen zırvalıyor.

Yazıktır Galatasaray'a biri alsın bu adamı başından. Adnan Polat gelsin. Kanlı canlı başkanı olan bir ezeli rakip istiyorum...[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...