Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Secondary skill

Zeragorn

Öne çıkan mesajlar

Seçmek zorunda değilsinde seçmemenin hiç bir yararı yok niye seçmiyesin ki?
Yani sırf Warrior olmanın sec. seçmemenin hiç bir ekstra yararı yok o yüzden seç bi tane.[signature][hline]GW--Lord Khell--
2 be or not 2 be

[Bu mesaj Psc tarafından 30 Eylül 2005 13:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an en güclü wairor sınıfı ranger wariror bu wariror monk a göre heal dahil çok fazla üstünlük barındırıyor şimdi buraya karşılıklı karşılaştırmalı skilleri yazarsam derler yabancı siteden kopyalıyorsun onun icin yazmıyorum ama bu böyle o yüzden warior sectiysen smith de zaten şu an baya bir gücü azaltılığından etkin olmak istiyorsan w/r
Sosyal ağlarda paylaş

ozaman şimdi iki sorum daha olacak. Tamam Secondary seçtim diyelim. Secondaryde kendimi geliştiriyimmi yoksa warrior olarakmı geliştireyim ? Ya siz kısaca bana iyi bir warrior nasıl olur neleri geliştirmeliyim Strenghtir Swordsmandır ( Ben sw olmak istiyorum ) herneyse yardımcı olursanız sevinirim. İyi bir warrior/Ranger nasıl olur. Şimdiden teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda her türlü wariror/ranger kombinasyonunu deneyebilirsin, sonuçta şehre gidip attributelerini yeniden düzenleyip skillerini değiştirebiliyorsun. Mesela sen sword kullancağın zaman şehre dönüp o kısma puan aktarıyorsun, skillerini de sword skilleri olarak ayarlıyorsun. Veya axe kullancaksan aynı şeyi axe için yapıyorsun. Böylece swordsmanshipe ağırlık verip de axe kullanamayacğım ben demiyorsun, deneye deneye sana uyan stili buluyorsun.

Ama en iyi w/r nasıl olur onu bilemiyorum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Buna kendin karar vermelisin. Ayrıca yanlış yapacağım diye düşünme en kötü ihtimalle tecrübe olur ve oyunun ilerleyen bölümünde oyunu daha da kavrayınca ikincil mesleğini değiştirebilirsin eğer çok pişman olursan. Profession açıklamaları yukarıda yazıyor kendine en uygun olanı en iyi sen bilirsin ve ona göre seçersin. Her zaman kendi template'ını kendin üretmeye çalış başkalarının yönlendirmeleriyle oyundan zevk alamazsın, kazansan bile sağdan soldan duyduklarında kazanınca ne kadar sevinebilirsin ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Peki ozaman son sorularım. Çok rahatsız ettim kusra bakmayın. Mesela Sworda puan verdim diyelim daha sonra onu düşürüp axeye verebiliyormuyum? Demeye çalıştığınız bumu yani ? Yada Rangerla ilgili bir skille puan verdim diyelim daha sonra onu değiştirebiliyormuyum ? Ha birde aşağıdaki powerlar var onlarıda değiştirebiliyormuyum? Rahatsızlık verdim kusra bakmayın. Son sorularımdı...[signature][hline]Kayıp vermeden savaş olmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Yıkımdan sonrası Ascalon'a geçince, yıkım öncesi Ascalon'da yaptıın ayarları (attribute pointleri) istediğin gibi deiştirebiliyosun (H tuşuna basınca).
Bi yerde, attribute pointlerle oynayabilmek için farklı şehirlere gitmenin gerekli olduunu okudum sanki; yanlış mı hatırlıyom nedir...

Bi de ben de yeni başladım oyuna Zeragorn ile. Şu an test sürüşü yapıyoz, yakında da, umarım, oyuna ciddi anlamda katılacaz.
Bütün oyunlarda savaş anlayışım aynıdır; tek başına da yeteri kadar güçlü ancak takım halinde dolaşmayı ve dostlarımı arkadan destekleyen biri olmayı benimserim. Hatta, açıkçası, PvP'de iyi değilimdir -adrenalin saolsun. Savaşlarda bu yöntemi seçmemdeki asıl sebeplerden biri de budur.
Savaşa arkadan katılanlar genelde büyücüler ve okçulardır. Bu nedenle, yarattığım iki karakter de bu türden. Biri Elementalist(Fire&Air ağırlıklı)/Ranger(Survival); biri de Ranger(Survival&Marksmanship)/Monk(Healer). E/R ile oynamak çok daha zevkli geliyor ancak, bir diğer arkadaşımız oyuna dahil olursa, R/Mo karakterini kullanmam gerekecek (12 senelik genel savaş düzenimiz:D). Aklıma takılan bazı şeyler var;
Seviye atlamak hakikaten zaman alıyor ve attribute point dağıtırken çok çok dikkatli olmak gerekiyor. Bu nedenle; a) Ateş ve hava (özelllikle yıldırım ama genel anlamda ateş ağırlıklı) büyüleriyle donatılmış, gerektiğinde kendini iyileştirebilecek bir E/R; b) Marksmanship, survival ve animal empathy konularında hayli gelişmiş, aynı zamanda arkadaşlarını ve kendini iyileştirebilen bir R/Mo yaratmak istiyorum. Nasıl bir yol çizmeliyim?
Yardımlar için şimdiden saolun :utaniem:[signature][hline]Haruka, 19 Kasım 2003 17:25 tarihinde, yabancı bir forumda demiş ki:
or even better..2 guys could dress up as Kyo and Iori from SNK, and if they have little kids..they could dress them up as fireballs and have them running around the con, bumping into people..

[Bu mesaj Kojiroh tarafından 30 Eylül 2005 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kojiroh, 30 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
a) Ateş ve hava (özelllikle yıldırım ama genel anlamda ateş ağırlıklı) büyüleriyle donatılmış, gerektiğinde kendini iyileştirebilecek bir E/R; b) Marksmanship, survival ve animal empathy konularında hayli gelişmiş, aynı zamanda arkadaşlarını ve kendini iyileştirebilen bir R/Mo yaratmak istiyorum. Nasıl bir yol çizmeliyim?
Yardımlar için şimdiden saolun :utaniem:

Vay Masallah;
Ele icin E/Mo yu dusunmussundur sanırım... Fire a yuklen PvE de... Energy Storage koy azcık ( energy ye ihtiyacın olcak hem heal hem dmg istiyorsan ) birazda heal a ver belki dedigin olabilir (zor olcak ama :) )
Ranger icin , energyin ve regenin az oldugu icin iyileştirme bakımından pek birşey yapamassın ama wilderness survival ile kendini kurtarabilirsin...Hani olurda butun party olurse kacarsın sonra Rebirth ile uzaktan resler kurtarırsın hepsini.Ama onun dısında healer rolu oynayamassın.
Son olarak hicbi ranger Marksmanship , Beast Master , Wilderness Survival konularının hepsinde birden gelişemez deneyebilirsin ama hepsinden orta derece yararlanırsın ki buda gw de pek bir işe yaramaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeragorn, 30 Eylül 2005 17:45 tarihinde demiş ki:
Peki ozaman son sorularım. Çok rahatsız ettim kusra bakmayın. Mesela Sworda puan verdim diyelim daha sonra onu düşürüp axeye verebiliyormuyum? Demeye çalıştığınız bumu yani ? Yada Rangerla ilgili bir skille puan verdim diyelim daha sonra onu değiştirebiliyormuyum ? Ha birde aşağıdaki powerlar var onlarıda değiştirebiliyormuyum? Rahatsızlık verdim kusra bakmayın. Son sorularımdı...

Sana benim random arena icin w/r imin skillerini söyleyeyim

Str 11
axe 15
wilderness 10

Melandru's Resilience (elite)
Troll ungeuent
Dismember
call of haste
Apply poison
I will avange you
charm animal
resurrection signet

Wampiric axe
benim random arena buildim bu 4x4 Savasci aldiğim zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten 4 şeyin 3ünde gelişmek de saçma olurdu :P
Zaten karakterler deneme amaçlıydı; gerçekten iyi olmadıkları sürece denemenin ardından silincekler.

Bi de yıkımdan önce Gwen diye bi velet var, yanımda gelmek istiyo, ben de bi özelliği vardır diye götürüyorum peşimden. Bulduğum res iris flowerları veriyorum, hep; nedir bu kızın aslı?[signature][hline]Marianne Flamegust E/R 5
Quath Xar Teramonde R/Mo 3

Haruka, 19 Kasım 2003 17:25 tarihinde, yabancı bir forumda demiş ki:

or even better..2 guys could dress up as Kyo and Iori from SNK, and if they have little kids..they could dress them up as fireballs and have them running around the con, bumping into people..

[Bu mesaj Kojiroh tarafından 30 Eylül 2005 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Süre geçtiği için düzenleyemiyom yazıyı.
Gwen denen o velede kırılan flütünü, 3-5 red iris flower ve merchantlardan 200gp'ye alınan small girl's cape'i verince tapestry shred denen bi eşya veriyo. Bu eşya da guild kurmak için gerekliymiş sanırım.
Öğreniyoz oyunu :tebrikz:[signature][hline]Marianne Flamegust E/R 5
Quath Xar Teramonde R/Mo 3

Haruka, 19 Kasım 2003 17:25 tarihinde, yabancı bir forumda demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=konu dışı biraz]Ben post-searig dönemindeyim, bir ara yerde Gwen's Broken Flute buldum. E Gwen falan kalmadı ki, napcam bu flütü ? İlerde yarar mı işime yoksa atayım mı ?[/spo]

Şimdi benim de bir w/r charım var ama axe skillerinden işime yarayan sadece +16 damage vereni var, mecburen sword ile takılyıorum. Bowlar için de ascalonun ordaki devourerlara 27 damage veriyor ortalama her atışta, ama skiller yok.

Ne zaman öğreneceğim bu skilleri ?

[Bu mesaj flyblast tarafından 01 Ekim 2005 10:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Skilleri yeni missionlar yaparken uğradığın ufak-iri kasabalarda ve quest lerde veriyor bolca.Lvl 20 ye kadar toplamış oluyosun zaten.Bide boss lardan aldığın skiller var,lvl 13-14 gibi bir şehirde satıyor skill capture skill i diye zaten.Bossu öldürünce kullanıp onun skillini alabiliyosun.

Sorcak çok soru var banada yardım lazım,son çare,ingilizce kaynakları okumaya başladım :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...