Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gs'ye Özel

lahoya

Öne çıkan mesajlar

said:
CIRKINKRAL, 30 Eylül 2005 11:15 tarihinde demiş ki:
teknik direkterü kim getir di?

ah beb lucescu adam züper kupayı aldı gs yi şampiyon yaptı . gitti onlar fatih terim uğruna onu gönderdiler. ya neden ö... oluyor bazıları

Lucescu gerçekten Türkiyeye gelmiş en büyükk teknik adam..
Önce Galatasaray'ı şampiyon yaptı.. Ardından Beşiktaşı Şampiyon yaptı ve son senesinde Beşiktaş'ın teknik direktörüyken Fenerbahçe'yi Şampiyon yaptı..

Sözün sahibi : Cristoph Daum[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

mustafa polat 30.09.2005 - 09:35
fenerbahceli taraftar olarak üzüldüm gs nin haline.aziz yildirimin ne kadar hakli oldugunu bir defa daha gördük kupanin tesadüf oldugunu,,evet tromso ya elendiler.yazik.artik herkes anlamaliki türkiyede tek bir büyük takim var oda fenerbahce,gercek böyle.

Bu nedir abi, Hürriyetim.com böyle taraflı bir yorumu nasıl koyar bir spor haberinin altına ya![signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LucifeL, 30 Eylül 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
fener gumbur gumbur avrupa dewam edio

Böyle bir yazı için daha erken değil mi?
Yani, açıkçası aklıma bile getirmek istemiyorum ama ya FB bu gruptan çıkamazsa ne olacak?! Beşiktaş da aynı şekilde 2000'de Barcelona'yı evinde 3-0 yendi, ama 4 puanla sonuncu olup elendi.
Bazı şeyler için erken, unutmayın sadece 1 maç kazanıldı, daha 4 tane var.
Neyse, FB topiğine dönmesin burası.

said:
LucifeL, 30 Eylül 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
artık gs bitti gs finito oldu:D:D

Dün elenenler arasında bikaç yıl öncenin ŞL finalisti B. Leverkusen ve UEFA Kupası galibi Feyenoord da var. Bu onların kötü takım olduğunu, Avrupa'da bir daha başarı sağlayamayacağını mı gösterir? Hayır. GS bu yıl elenmiştir. Ama gelecek yıla ne olacağını kim bilebilir?![signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

Tromso - Beşiktaş eşlenirse yazık olur o çamur deryası izlenmez bidaha.
ama eglenceli oluyo Umit Karan böle dram yarattıya orda çamurlar içinde bir savaşcı..
Amacı ugruna herkoşulda mücadale ediyo pozları böle lol[signature][hline]

[Bu mesaj Eternal tarafından 30 Eylül 2005 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir eşleşmeyi istemem.
Sonuçta rakiple tek maç yapacaksınız ve alt torbalardaki takımlarla evinizde oynarsanız, daha zor bir takımın evine gideceksiniz demektir.O nedenle alt torba takımlarıyla deplasmanda oynamak daha iyi. Ama Tromsö çıkarsa oraya su topu takımını götürmek gerek, başka türlü olmaz.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

Su topu takımına falan gerek yok.O sahada futbol oynanır ama ada futbolu oynanır.
İngilteredeki 2. 3.lig takımlarının oynadıgı sahadan bi farkı yok.Sadace çamur vardı.Balçık gibi suyun içinde uzun pasdan başka şansın yok yani.İngiliz futboluna baktıgımızda bu yüzden uzun oynuyolar.Kışın 7/24 yagıyo adamlarda.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

kimse tromso maçına bakıp da umutsuzluğa kapılmasın arkadaşlar çok ciddiyim rahat olun taktik hatasıyla kaybettik(bahane değil) ilk defa gerets in hatası kötü patladı üzerimizde ama ben umutluyum bu takım trabzonu yener.[signature][hline]Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray taktik hatasıyla falan kaybetmedi bu maçı.
Tamamen oyuncuların,medyanın,camia'nın tutumu ve tarzı yüzünden kaybetti.
Beni bir Fenerbahçeli olarak Galatasarayı ne kadar sevmesemde desteklerim aynı sekilde Beşiktaşıda desteklerim ama hangi yorumcuya sorsalar Tromso kesinlikle rakibimiz olucak bir takım degil farkla gecicez turu seklinde yorumlar yapıldı.
Dün bir yorumcunun lafı vardı maç sonrası ismini hatırlamıyorum.
Kendini dev aynasında görmenin sonucunu burda böle verirler seklinde laf etti.Haklıydı..
İyi güzel geçmişte çok güzel başarılar yakaladınız ama gerçekten o takımı küçümsediniz.
Ve futbol birkez daha laf oyunu olmadıgını gösterdi.
Dünyanın en büyük takımları bile kendi sahasında herhangi bir takımla karsılasırken tam dsiplin çıkıyorlar sahaya.
Galatasaray Tromso yerine daha kuvvetli bir takımla oynasaydı turu geçerdi.
Kendi kendinize ettiniz başka bişey degil bunun adı.
Bu sene umarım biz başarılı oluruz seneye 2 takım gideriz C.L ye[signature][hline]

[Bu mesaj Eternal tarafından 30 Eylül 2005 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

taktik diyince sadece saha içi taktik akıllara gelmesin eternalin de dediği gibi bu takımı küçümsedik ve golü yiyince de dağıldık yalnız o taraftara hakkaten yazık 90 dk susmadılar sonuç böle olmamalıydı gene de yapılacak bişey yok sağlık olsun önümüze bakalım...[signature][hline]Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi bu seneki skorlar bi sonraki seneyi etkiler bizim seneye nereye kaç takımla katılıcamız belli hatta çok güzel bi atraştırma türü bişi vardı onla ilgilide sayfa açılmıo açılsa seneye nası katılıcamızı yazardım biraz daha uğraşim[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu senenin puanlari seneyi etkilemiyor, bir daha ki seneyi etkiliyor. zaten bu sene de, gecen sene de 2 takimda on eleme oynamak zorundaydi ama, liverpool olayi oldugu icin yine on elemesiz girdik turnuvaya, ondan oncede porto sayesinde girdik on elemesiz. bu sene de buna benzer bir durum olursa(kendi liginde direk katilmayi garantiliyen takim sampiyon olursa cl de yine on elemesiz olabilir sanirim)[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bir gs li olarak tabiki üzülüyorum ama bakın yönetim istifa diye avaz avaz bağıran kesimi kutlayan war mı?Bunlar gs yi bölmek isteyen febe(sanarım) bjk(sanmam ama ) ts (sanmam) gibi takımların adamları tmm kadro yok oyuncu yok para yok cart yok curt yok o yok bu yok......

Ergün Gürsoyun ne suçu war peki?Yillardır GS ye yardım etmek için gece gündüz çalışan adamdan 2 tane it kopuk ne istedi de üzdü ?sorarım size aldığımız uefa kupasını kim unuttu?sorarım?

Bence trömsö yü yenemedi diye dalga geçilen bizler değil UEFA ya tesadüf diyenler pendiğe yenilenler ve tabiki en baştada hakem utansın kader utansın aslında herşey yoluna girecektir merak etmeyin

HEP DESTEK TAM DESTEK GS AŞKI HEP SÜRECEK!!!

*!:DPost kastıysam affola:D*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 30 Eylül 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
yonetim istifa diye bagiranlar fbli mi
diyecek laf bulamiyorum,
ayrica slogan kiskanip, calip, kullanmakta ayri bir komik.

hayır ben istifa diyorum ama koyu gs liyim.[signature][hline]İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar
emin değilim..." (einstein)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...