Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the o.c nin 1. sezon son bölümü

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

said:
Slat, 25 Temmuz 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
bivrip direk dizinin içine et diyosun yani? :)

Et valla :) Çocuk Sandy'denmi çıkıyor yoksa :P Pff bulmam lazım şu bölümleri ir yerlerden.[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=o.c 2.sezon]2.sezonda ryan bi insaatta isci olarak calisip theresa ya bakiyor theresa da ryanin uzgun oldugunu devamli o.c yi dusundugunu anlayip bebegi dusurdum gibi bi yalan soyluyor ve ryani o.c ye donmeye ikna ediyor.
Sethde ryan donunce tekrar eve donuyor ama summeri kaybetmis oluyor zach diye yeni bi rakibi ortaya cikiyor.
Sandynin universiteden sevgilisi ortaya cikinca kristen la arasi bozuluyor kristenda baska birine asik oluyor tam isler duzelmisken kristinin istemeyerek asik oldugu adam ayriliyor kristen da alkolik oluyor son bolumde tum aile kristeni rehabilitasyona yollamaya calisiyor ve sonunda kristeni rehabilitasyon merkezine yatiriyorlar.Sonlara dogru bi bolumdede theresa ve ryanin cocugunun dogdugunu goruyoruz ama ryanin bundan haberi yok.[/spo][signature][hline]Liars do not fear the truth if there are enough liars

[Bu mesaj vampirhuma tarafından 25 Temmuz 2005 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

açtık tabi spoiler ı meraka kanıp

arada bombalar falan vardır elbet, sürprizler, anlatım tarzları falan, öbür şekilde oı kadar da tatmin oldugumu söyleyemicem...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

ya boyle anlatinca bariz pembe dizi gibi oluyo ama aslinda 2.sezon baya guzel izlemenizi tavsiye ederim ilk sezonun zevki yok ama heycan olarak biraz daha heycanli diyebilirim.

Hatta not olarak sunuda soyliyim bi bolumde konuk oyuncu olarak George Lucas geliyor seth ve zach in cizgi romanini yayinlamak icin.

Bu adrestende bolum ozetlerine bakabilirsiniz.
[signature][hline]Liars do not fear the truth if there are enough liars

[Bu mesaj vampirhuma tarafından 26 Temmuz 2005 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Son sahnede gözümden yaş geldi.
Şarkı ortam karakterler resmen içim eridi Ryan'nın yerine koydum kendimi,ananem gibi agladım vallahi.
Hiç bu kadar güzel olucagını düşünmezdim bu dizinin.Bazen çok eglenceli bazen çok duygusal.
Ama İlk sezon son bölüm resmen koparıyo giderken Ryan ortalıgı.
Aglam aglam agladım..[signature][hline]

[Bu mesaj Eternal tarafından 01 Ekim 2005 13:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...