Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara'da DM aranıyor

S_burti

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar kendine güvenen bi DM arıyorum Grubun çoğu hiç oynamamış adamlardan oluşacak ve RP yi sevsinler istiyorum,sonuçta ilk RPleri olacak ve nasıl başlarsa öle gider. Ben DMlikten istifa edip bu grupta oyuncu olmaya karar verdim. Bu sebeple üzel hikayeleri olan, sabırlı bir DM arıyorum. Dünya vs. önemli değil kendi yarattığınız biyerlerde olabilir. Hertürlü malzeme, mekan vs. benden. Ekim ortaları gibi grup hayata atılsın istiyorum. İlgili arkadaşlar bana ulaşırsa çok sevinirim...[signature][hline]Burakstlin Majere : "Hope is denial of reality"

Burakstlin of FrF (SWG) (Kısaca balık da derler )
Elenasse of Alaturqua (EQ2)
Burakstlin of Alaturqua (WoW)
Burakstlin of Alaturqua TR (GW)
Burakstlin of ? (EQ1)
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşlar 25-27 arası değişiyor. FRPye çok ilgili olan da var pek birşey bilmeyende. (Mesela kız arkadaşım ilk kez böle bir işe girişiyor). Malzemelerden kastım da ev, zarlar, 1-2 parça kostümüm de var, sheetler,(eğer istersen DM guide,monsters manuel,players HB vs hep mevcut), ortam, müzik, yiyecekler,ve ihtiyaç duyacagini düşündügün geri kalan şeyler. Tarzın, stilin nasıldır bilmiyorum ama ilk birkaç seans ders vari geçecek bundan eminim. İlk başlarda ben de yardımcı olurum size tabii ki. Karakterler ve ırklar hakkında coğu birşey bilmiyor, bu konuda da sonuna kadar yardımcıyım :).[signature][hline]Burakstlin Majere : "Hope is denial of reality"

Burakstlin of ? (EQ1)
Sosyal ağlarda paylaş

Sufim, o kadar zengin olsam bütün ucaklar senin :D[signature][hline]Burakstlin Majere : "Hope is denial of reality"

Burakstlin of ? (EQ1)
Sosyal ağlarda paylaş

Dreag bi arkadaşla anlaştık gibi. Teşekkür ederim. Bi problem çıkarsa (ki umarım olmaz)sana ulaşırım.[signature][hline]Burakstlin Majere : "Hope is denial of reality"
Burakstlin of FrF (SWG) (Kısaca balık da derler ) , Elenasse of Alaturqua (EQ2) , Burakstlin of Alaturqua (WoW) , Burakstlin of Alaturqua TR (GW), Burakstlin of ? (EQ1)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...