Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ORC FM

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

eh ben anlamam kombodan makrodan allah ne werdiyse kowalar yakalar fururum.Uzerimiz saglam olunca gelio bole npler. ap deki artish insani gaza getirio heryere dalasn gelio cok fazla oldum bu gece ancak 1.5k toplayabildm.
Bir de kalabalik kelimesi gecmish yazilarda.Areste neden bu kadar el morada ragbet oldu bashlangicini bilen war mi?[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 24 Eylül 2005 21:11 tarihinde demiş ki:
Ee biz profesyonel oynuyoruz XD
Nerede profesyonel tayfa varsa oraya geçeriz.
önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :D

profosyenel oynuyosun tabi en gral adamlar orclardada onlar baktın czde humanlar galip gibi şakırt human çara baktın orclar götürüyo işi şakırt orc karakter select....:-)[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

human cok ama, harbiden çok ezik de var. :D bir novada 10 kişi aldım kaç kere bugün. assasin gelio vuruyo 150 :D ben vuruom ölüo. asdasfsad :D (bugün healer var diye gaza gelip latyzi kovaladım. zar zor kestim sonra bi taktı o takış :D ilk healerı kesio sonra beni. çok sakat bi adam. cık cık cık.. dikkat :D )[signature][hline]Kısalttım :D
Sosyal ağlarda paylaş

harbıden bende dıorum bızım town neden bu kadar lag yasıo towerlar eskısı gıbı vurmasa orc maglere gun dogacak ımanıma elıne +8 stıletto alan kendını cz de buluo adam 2 nova atıo lvl 70 pt pls dıe yalvarıo sek ac dıom bılmııom dıo :D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:4xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...