Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

omg my shards deleted !!!

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

gece bi aralar paso login failed 10061 veriyodu o zmn dedim bu girmez ben yatayım yattım sabah kalktım oyuna girdim shard larım yok dual +8/80 shardım silinmiş :'( ben bişey soracam şimdi benim shard lar silindi shellerim duruyo bunun anlamı sheller dupe deilmi ? yoksa bu sadece shard lar için bi dupe wipe mıydı dier itemlar için deilmiydi ?[signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker-Hero (Sold)
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage (Sold)
Beramus~:Sacrifice:~Kasar Hood (Active)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Bu serverda itemları nelere göre sildiklerini hala anlayamadım. ya bu Gm ler harbi mal Yada gerçekten mal. geçen günde arkın kasassından 2 +7 shard gitmiş. 1 dupe biri orjinaldi. Akıl sır ermiyor bu Lamer GM lerin yaptıklarına...[signature][hline] Nick: Jayna
Lvl: 59
Clan: Nothing

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 28 Eylül 2005 09:11 tarihinde demiş ki:
Ben Bu serverda itemları nelere göre sildiklerini hala anlayamadım. ya bu Gm ler harbi mal Yada gerçekten mal. geçen günde arkın kasassından 2 +7 shard gitmiş. 1 dupe biri orjinaldi. Akıl sır ermiyor bu Lamer GM lerin yaptıklarına...

benim 3 tane uctu birinin dupe olup olmadiini bilmiom +7 idi pazardan almishtim ama ikitanesi kesinlikle orjinaldi ve hatta birini +7/70 ben yapmishtim dieri de +6/60 di bir gun bir irdim ne shard war uzerimde we kasada ne para.
Belli birseye gore silmio onlar war bit yeniklikleri ama ishte ne aparsin tonlarga mesaj attim halledemeyiz silinmelere karsi bisey yapamayiz diolar.
legit mish dupe mush sallamadan siliolar bakalm nolcak sonumuz.Silmek yerine dupe olayini engellemeye cozum bulsalar ve sonra toptan silseler; ama yok illaki sag kulaklarini sol elle bacak arasindan yaklamaya calisiolar..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

şu güne kadar sadece rol , roc , shard , iron bow , scorpion shield , raptor , mirage sword vs. gibi weapon ve uniquelere uyguladılar wipe ları.
bunca +3 +4 unique +8 +9 weapon varken üst başa bakmaya pek gerek görmemişler[signature][hline]Server:Beramus
Nick:joaquinn
Class:AssassiN
LvL:61
Clan:Weiwuer
NP:82xxx
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar biraz kendinize gelin bunlar dupe değildi bunlar neden gitmedi de bunlar gitti diyosunuz dua edin char ınız gitmemiş
şimdi benimkiler dupe tü silindi tamam ama bu herifinkide dupe tü onlar neden gitmedi derseniz onada bi cevap var
önceki temizlemede onunkiler silinmiştir şimdikinde seninki

kaldıki burda illegal bişeyden bahsediosunuz oyun bu sebepler yüzünden bu kadar kötü oldu .[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bende iron n +3 we +3 fln war :)
sonum ne olur :D silahlarda +8 den aşağısı yok :)
ama dupe yapmadım, el emeği göz nuru :D
iron necklace ile warrior earringleri silsemmi ? saklasammı ?[signature][hline]Name: TankerJR
Server: Beramus
Race: El Morad
Job: Blade Master
Level: 6x
Np: 1xx.xxx
Clan: EaGLeS
Not: I'm not MerLinas :p
Sosyal ağlarda paylaş

bak bana +3 iron necklage olup dupe deil ayakları yapamazmısın okdr da ezik olma.sinir oluyorum şöyle tiplere MERAK ETIGIM +3 YAPMAK ICIN GEREKLI OLAN 27 ADET IRON NECKLAGEI NERDE NBULDUN!!!!!!!!!!!!!!.alalhım deli ederler adamı.2. olarak niye dupe olmayanda silniyor diyosunuz. cunku aynıı id ye sahip 2 sılah oluyor.hangisinin gerçek oldugu belli deil dupe u yapılan silahta dupe grubuna giriyor yani sebebi o.yani dupe yapıp yaptıgını satarsan elindekide yanar.

[Bu mesaj ConYTurK tarafından 28 Eylül 2005 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
grandhero, 28 Eylül 2005 13:21 tarihinde demiş ki:
şimdi bende iron n +3 we +3 fln war :)
sonum ne olur :D silahlarda +8 den aşağısı yok :)
ama dupe yapmadım, el emeği göz nuru :D
iron necklace ile warrior earringleri silsemmi ? saklasammı ?

Senin NP lerde alın teriydi zaten ;)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:86xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...