Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malmö - BJK

lahoya

Öne çıkan mesajlar

neden bu kadar rıza ya karşı cephe alınıyo bilmiyorum.hiç mi maç izlemiyorsunuz.oyuncuların hali ortada.belliki takımda bi anlaşmazlık var.oyuncular da hiç istek yok.takımda oyuncular oynamıyosa rıza ne yapsın.
geçen sene rıza nın gelmesiyle ligin 2.yarısını lider bitirdik.bunları ne çabuk unutuyosunuz.
bana kalırsa oyuncular rıza yı istemiyolar problem bundan kaynaklanıyo olabilir.bütün bu rezilliğe karşın rıza her çıkışında ben takımımdan çok umutluyum onlara güveniyorum diyor.
bugün beşiktaş bu haldeyse sorumlusu tamamen oyunculardır.
geçen sene 2 yarıyı lider bitiren takımla bu sene kendini batıran takım oyuncuları aynıdır hatta takviyeler vardır.rıza yı gönderceklerine huzursuzluk yaratan,oynamayan futfolcuları göndersinler.[signature][hline]Batarken güneş ardında tepelerin,geldi veda zamanı teletubbielerin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thug_life, 29 Eylül 2005 01:16 tarihinde demiş ki:
futboldan anlayan adam bu maçın farklı biteceğini bilir zaten bunun için beşiktaş en az 4 atar en fazla 6 atar
goller
ailton 3
kleberson 2
ibrahim toraman 1

2pak konustu gene.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 29 Eylül 2005 01:20 tarihinde demiş ki:
said:
Revenge, 28 Eylül 2005 14:14 tarihinde demiş ki:
1-0 Bjk alır diyorum.Zor bi ihtimal ama

Hakikaten çok zor bir ihtimal... maçın bitemeyeceği tek sonuç 1-0 BJK :)

Hakkaten yav, güzel bir nokta.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

Gönlümden geçen BJK,aklımdan geçen BJK,İçinde bizim gibi Beşiktaş sevgisi olan hocamızın başarılı olmasını ve bu maçtan sonrada başarısını sonsuz hale getirmesini istiyorum.Beşiktaşımıza o kdr hoca geldi hiçbiri Rıza olamaz ve onlar gibi hocamızında kaderi bir maça kalmaz işallah bizim için asıl yenilgi Malmö diil Rıza hocayı kaybetmektir :(:(:([signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.

İçimdeki Sarı Kapaktan İlham Alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sergen, 29 Eylül 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
gazetelerin yazdığına göre rıza kapalı ve güçlü malmö defansına karşı tek forvetle çıkacakmış hemde ailtonun yerine youla ile... artık bilerek yapıyor heralde bu adam bunları..

Gazetelere ınanma.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Dürüstçe düşündüklerimi söyleyim;
Beşiktaş bu maçı alabilecek kapasiteye fazlasıyla sahip ama burada en koyu beşiktaşlıların bile kafalarında milyonlarca "acaba"lar uçuşması bile durumun ne kadar vahim olduğunun bir göstergesi. Gönlümden şu yensin veya bu yensin diye bir şey geçmiyor ama mantığım malmö'nün daha avantajlı olduğunu söylüyor.

Bu maçın Rıza'nın son şansı diye tabir edilmesi ve Rıza ile futbolculardan bazıları arasında artık ayyuka çıkan çekişmezlikler, o futbolcuların saçma sapan bir şey yapabileceğini düşündürtüyor. Tümer'in, Sergen'in ve hatta Toraman'ın çıkıp formalarını ıslatmalarının zamanının geldiğini düşünüyorum.

Ayrıca eğer bu maçta Tayfur oynatılırsa ve Ailton'un yerine Youla ile başlanırsa Rıza'nın zaten bu takımda işi kalmamıştır ve mümkünse Malmö maçından sonra oraya iltica etmelidir.

Güzel maç olsun hakeden kazansın ama Beşiktaş'ın bu kadar erken yarıştan kopması üstüne Uefa'dan da koparsa ve vurdum duymazlaşırsa bu ne olursa olsun Türk Futbolunun geleceği için olumsuz olur.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...