Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulak iltahabi ve cekilen i$genceler

kingpin

Öne çıkan mesajlar

said:
Wacky, 24 July 2003 05:25 tarihinde demiş ki:
Ne hapı ne iğnesi ne damlası noluyoruz? Geçmez o şekilde.

Aynısı oldu bana iltaaplandı kulak direk gittim özel doktora kulak burun boğazcıya yani,

uzandım koltuğa, döndüm ağrıyan kulaamı, su gibi bi ilaç var püskürttü ondan kulaama bekledik bikaç dakika, ondan sonra bi aletle kulağımdaki bütün iltaabı çekti hiçbişey kalmadı.

Böyle hap alarak bekleyerek bilmemnaaparak geçmez bu. Git göster özel doktora hemen kurtulursun..[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!

küçükken aynısı olmuştu, orta kulaq iltaaaabı, ama çok küçüktüm sadece kafamın yarısının zonkladığını ve doktorun o aleti kulaamdan çıkartınca nasıl rahatladığımı hatırlıyorum.[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 24 July 2003 13:14 tarihinde demiş ki:
alal benim konustugum doktor iltahapli kulak temizlenmez demisti alalal kafayi yicem neyse 3 saat kaldi[hline]Ernest "Disappear" Clyburn
Jena "Sherea" Varela

temizleniyo yani benim kulağımı temizlemişti böle alet azıcık matkabı andırıyo (kaçmada doktordan :P) ama tabi acıtmıyo çokda hızlı dönüp coşmuyodu, vede küçücük bişey, orta kulak iltaabı vardı(küçükken orta kulak diince aklıma şu anda iğrenç espiri olarak kabul edilecek şeyler geliyodu :P diyodum alala sağ kulak sol kulak biliomda orta kulak ne bea!?),doktora gitmiştim, bi aletle temizlemişti bundan eminim, vede hala yaşıyorum ;bundan emin diilim, önce ilaç falan şeettimi hatırlamıyorum, yöntem deişmiştir belki artık temizlenmiyodur (tıp ilerlemek yerine geri gidiyo galiba :D)[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...