Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatarasay-Tromso maçı

SON_SAVASCI

Öne çıkan mesajlar

said:
nindalf, 29 Eylül 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
@Gigabyte
Terbiyesizlik yapıyorsun. Yenilmeyi bilmek ggreek.

Daha ne terbiyesizlikler göreceksin kim bilir bu topicde. Türk seyircisi yenilmeyi kabul etmiyor. İlla bir çirkeflik yapacaklar.

Ben de Galatasaraylıyım; ama bence çok iyi oldu. Böyle takım olmaz.

Dün sahada gördüğüm Fenerbahçe'ye imrendim.[signature][hline]Asabiyim
CusTodeM 3 Eylül 2005 01.10'da Rock'n Coke'da demiş ki:
Oh be sonunda ağzıma birşey girdi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 29 Eylül 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
said:
@Gigabyte

Daha ne terbiyesizlikler göreceksin kim bilir bu topicde. Türk seyircisi yenilmeyi kabul etmiyor. İlla bir çirkeflik yapacaklar.

Dün sahada gördüğüm Fenerbahçe'ye imrendim.

bizde eskiden aynı şeyi gs için düşünüyorduk[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

yenilmeyi bilmek gerek...

offf. allahın dandik ülkesinin dandik takımına karşı düştüğümüz hallere bakın. elindekini kullanamayan, salaklık üstüne salaklık yapmış bir takımın düşebilecegi hallerin canlı bir örnegi galatasaray, ve yıllardır acısını cekiyor bu hatalarının. Ne zaman toparlayacak bilmiyorum, ama bu toparlanma bir an önce olsa cok iyi olacak. Bahsi geçen uefa sıralamasında bir dönem ilk sıraya cıkmış olan bir takımı bu halde görmek sadece bir galatasaraylı olarak degil, bir futbolsever olarak bana acı veriyor

el salla el salla, büyük başkan el salla

el salla büyük başkan, nerede bu takım; yıllardır ne yapıyorsunuz durumu düzeltmek için? Bi el salla da gözümüz gönlümüz şenlensin. Bsg!

tebrikler tromso[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

golden sonra çok panik oynadı bizimkiler ya. maçın geri kalanını panik oynayınca doğal olarak sonuç kaçınılmaz oldu. adamlar çekildiler geriye, sadece kontra ataklarla geldiler.gerçi top da istemedi bugün biraz...neyse adamlar futbolun gereğini yaptılar ve attılar attırmadılar. tebrik etmek lazım. bi GS'li olarak tebrik ediyorum adamları.[signature][hline]Kaçmak lazım bu şehirden
Kavga gürültü var heryerde
Trafik başka havası başka
Bitirdiniz beni bu yaşta
Karar verdim kaçmaya
Vericem kendimi börtüe böçee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moss, 29 Eylül 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
said:
behran, 29 Eylül 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
Moss PENDİK ELER TRÖMSÖ yü NABERRRRRRRRRRRRRRRR :D

Dogru pendik buyuk takım 1. ligde top kosturuyor fener diyede bi 3. lig takımını kupadan elemiste galiba ??

ya bi günde diyinki hakkettik yenildk illla FB takıntısı ama artık sizi takan yok ![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 29 Eylül 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
said:
@Gigabyte

Dün sahada gördüğüm Fenerbahçe'ye imrendim.

Bizde zamanında imreniyoduk ama böyle davranmak cok ayip. Galatasaray camiyasına yakısmıyor bu tip insanlar diyorum.
En cok üzüldügüm ise galatasaraylılar böyle insanlara destek veriyo.[signature][hline] Istanbul Fotograf ve Sinema Amatorler Dernegi-Magnum Photos[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loli-pop, 29 Eylül 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonik, 29 Eylül 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
Nereden başlayım bilemiyorum..Şimdi burdaki 10 larca postu alıntı yapmaya kassam sayfanın şekli şemali kayacak.
O yuzden kısaca ozetlemek istiyorum.Tromsonun oynadıgı sahada yenildiniz.Gerekçe saha çamur deryası hava soguk vs vs.
Peki soruyorum sizlere sizin oynadıgınız yarı saha çamur deryasıydıda tromsonun yarı sahası yaylamıydı?
Şartlar eşit saha aynı takım aynı 11 e 11.Hadi orda gene bir bahane tutturdunuz saha kotu vs.
Peki şimdi ne oldu ? Mukemmel zemin harika stad super galatasaray dahi gerets kral hakan ?
11 e 11 mucadele.Şimdiki bahaneneiz nedir arkadaşlar ?
Bu topicte sayısız alıntı yapabilirim isterseniz 5 atarız 3-0 direk baslar
gs 4 ile 6 arası atar, rahat alırız, tromso takımmı ? vs gibi
İşte siz bu yuzden kaybediyorsunuz bu yuzden loserlık damgası geliyor.Takımları kucumseme gereksiz yorumlar vs.
Millete şansa yendi bala goller dandik transfer diyeceginize kendi takımınıza bakmanızı oneririm.Fener 0 çeker 1 puan alır salak alex
beyinsiz appiah diyecegize ?
Fenerbahçe avrupa takımından gol yemesini 8 gozle bekleyeceginize kendinizin gol atması için dua etseniz ?
Ben ne desem boş bu saatten sonra zaten çogu kişi de sallamayacak ama Tencere dibin kara demeden once 2 kere hatta 3 5 kere düşünelim olurmu ?

Ve son olarak galatasaraya sormak istedigim bir soru var :

Soyle cimbom soyle , soyle ne oldu ?..

Teşekkür ederim..

buda kapak olsun..

imzamı atıyorum. kapak dışında. seviyesizliğe luzum yok.

bir de rica edicem,

'4 sene üst üste şampiyon olduk
Avrupa'nın kralı olduk
Gerçekleri tarih yazar
Tarihi de Galatasaray' tezahüratında bazı değişikliklere gidin.

mesela 'şampiyon olmuştuk ama geçti onlar' 'bi zamanlar kral sanıyorduk kendimizi ama bilinçlendik' 'gerçekleri yazıyor tarih ama sadece gerçekleri' şeklinde söylemler geliştirin. ne bileyim kendinizi kandırmamanız için.[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...