Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ailton gidiyor mu

PZero

Öne çıkan mesajlar

atv alt yazıda malzemeci buna maçtan sonra bi forma giy diyo.

buda brezilyaca sinirli bi şekilde
s... formasını ben gidiyorum brezilyaya diyo atv nin yalancısıyım ama acık ve net konuşuyo[signature][hline]eN büyüK fenerLi sİbeL kekİLLi
:tup:erKeK_aDam_RenKli_TakIm_TuTmaz:tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 26 Eylül 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
said:
Mike, 26 Eylül 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
ekmekler bayatmış demekki AHAHHA

Off yine gelmiş bu.Sıktın artık.
1 hafta rahat etmiştik.

Yav bırak, devir onların devri, gülsünler eğlensinler accuk.
Zaten Daum'la diken üstünde gidiyorlar, iki maç çuvallasalar başlarlar gene "Daum istifa" diye.
Bırak şimdilik eğlensinler, gülsünler, tekrar tekrar ekmek esprisi yapsınlar.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

4 hafta once atip tutuyodunuz, sıkıp salliyodunuz. Yok 2. yarida Pancu gecer. Yok ailton 35 tane atar. Riza turkiyenin en buyuk hocasi. Simdi lastik patlayinca , birakin eglensiler birakin gulsunler. Buyur.[signature][hline]mardox, 31 Ağustos 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
Zaman - Ecevit konuştu : "Arthas hain değil!"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sie, 26 Eylül 2005 20:21 tarihinde demiş ki:
sezon basinda Ailtonla Anelkayi kiyaslayanlari gormek istiyorum simdi.

ne farkederki.. anelka iki maç kötü oynar , ailton 2 maç goller atar falan yine konuşulur aynı konular.

ayrıca anelka geçen sezonlarda kaç maç oynayıp kaç gol atmış , ailton kaç gol atıp kaç maç oynamış onun üzerinden yapılan tartışmalarda ailtonun ağır basması da çok normaldi.[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

@Sie, Ben "bırakın eğlensinler" lafımla, BJK'nin 1 aylık serüveni arasında bir bağlantı kuramadım.
Sen nasıl bir bağlantı kurdunsa bi zahmet açıklar mısın?[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "

[Bu mesaj elektrot tarafından 26 Eylül 2005 20:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sie, 26 Eylül 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
4 hafta once atip tutuyodunuz, sıkıp salliyodunuz. Yok 2. yarida Pancu gecer. Yok ailton 35 tane atar. Riza turkiyenin en buyuk hocasi. Simdi lastik patlayinca , birakin eglensiler birakin gulsunler. Buyur.

hakaten sie yani ...

okuduğunu anla bence önce :D[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

Normaldir. BJK her zaman hırçın zenci forvet arayışındaydı. Böyle bir kalıp taraftarlara ezberletilmişti adeta. Amokachi, Nouma vs derken ailton geldi, onunda hırçın olduğu biliniyordu. Zaten 32 yaşında forvet alınmasının takıma geçici bir fayda sağlayacağı da ortadaydı da o ayrı. Normal bir futbolcu bile maçta ya da maçtan sonra ne küfürler ediyor, hırçın bilinen bir oyuncudan böyle sözler çok normal.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir deli (atv) bir taş atmış kuyuya, burada kırk akıllı çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Yapmayın Allahaşkına, bilmiyormusunuz ki onurlu medya! mız asparagas haber ile sürekli rating toplamaya çalışır. Gelmeyin onların bu rating oyununa, kırmayın birbirinizi gereksiz yere, Ailton gitse ne geçer elinize gitmese.

Ne güzel demiş şair,

Giden gider, kalan sağlar bizimdir.

Zaten Brezilyaca! konuşan Ailton'u geç, onu anlayan malzemeciden hayır gelmez. :)

Hadi herkes 90 dakika başına bakalım, bitince sözlü yapacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...