Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skill Bugun Sonu

Gothic

Öne çıkan mesajlar

Recently it has been brought to our attention that many users have been abusing various bugs to gain xp at an accelerated rate. We are reviewing the bugs used for this and isolating the individuals that gained xp with these methods. These individuals will loose xp up to the first monster kill in which they abused. In addition the account will loose 300million experience points.

Yani skill bug yapıpta lvl kazananlar tespit edilip accountları ban yemiyecek ama 300 milyon exper düşürülecekmiş

Kaynak:http://forum2.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=55157[signature][hline][Bir Hilal Uğruna Ya Rab Ne Güneşler Batıyor] Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 27 Eylül 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
o zman lvl 1 e geri düşücek merak etmeyin yavaş yavaş düzelicek herşey kol admini yaptı açıklamayı 300m experi gidince görücem novacıları

ahahah ben KOL a sorarım :P

Ne keklendim hala unutamıom[signature][hline]Bir zamanlar KO vardı...
Nick : Oosjo_
Clan : UPRISING
Job : Blade Master
LvL : 6x
NP : 28xxx
Server: Diez
Fake acc a karsı
Sosyal ağlarda paylaş

ya iyi hoş arkadaşlar ama aklima şu geliyor skill bug yapıp NP toplayanlara ne diyecekler ? Örneğin bu şekilde bir çok 62 skilli açılabiliyor aynı zamanda Cz de kafamıza 3 er nova yiyoz her gördüğümüz priest de-buff atıp party heal le geziyor. Bunlar ne olacak ? Diyeceğim şu ki bu cezada caydırıcı deil.[signature][hline]İn the name of Thorn
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha sen çok sevinfigim haberi aldim rahat bir oyuna başlıyoruz yane ama genede exp düşmesi adamı pek tıklamaz tabi lvl sağlam bişi degilse bununla uğraşaklarına tamamen egleseler ya bunu adamlar koptu yazık yane ben bi an için düşündüm niye bu kadar uğraşıp kastım diye ama bu haberi duyunca çok sevindim bi şu dupe olmayan itemleri silmekten vaz geçseler çok iyi olucak[signature][hline]BEYAZ PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

said:
o zman lvl 1 e geri düşücek merak etmeyin yavaş yavaş düzelicek herşey kol admini yaptı açıklamayı 300m experi gidince görücem novacıları

işte ben bu cümleye çiçeğimle gülerim :lol:
adamlar kosp diye bi programı paralıya çevirmiş nasıl düzelcek bu ?[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 27 Eylül 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
said:

ahahah ben KOL a sorarım :P

Ne keklendim hala unutamıom

Aman sen sorma :)[signature][hline]I gladly obey.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar şimdi beni iyi dinleyin...
BİZLER TESTİZ:... 300 milyon ex miş pehh sanki kimin ne attıklarını bilmiyorlar..

DUYMADIYSANIZ DUYUN BU SAYEDE 100 BUG ORTAYA ÇIKTI!

OO 3 nova sayesinde...Açık açığı getirir Coderler iş başında 100 bug pach yaptılar biraz daha zaman bekleyip yeni çıkacak açıkları kevşetmek istiyorlar.300m sallasınlar dursanlar Using SUPERNOVA yazdığında adam kaç lvl ise geri oraya donecektir.Yani adam lvl 1 ise geri lvl 1 olacak o sayede 30 lvl de atlasan geri doneceksin haaaaa bunun taktiği yokmu war..
Evinde 2 pc olanlar yan pc de bir mag açacaklar kendi ciharını kasacaklar hadii bakim gm ler partyde yapın :)))
Sosyal ağlarda paylaş

Skill bugunun tüm suçlugu adminler we gm lerdim ama bunu cz sını neden biz çekeçezz!!! sadece oyundan skill bugunu kaldırmak yetinseler olmaz mı bence adminler bu konuya el atmaları lazım yoksa bu bug daha uzun zaman kullanılır.Bence waydası war şahsen ben kullanıyorumm.Çoq ohşş oluyo ama neyse işallah yazılanlar olmaz!!!! Eger olursada bu oyunu bir çoq kişi bırakır .[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar buglarla uğraşacağına siteyi değiştirelim daha çok adam çekelim daha çok premium üye alınsın daha çok kazanalım düşüncesinde
bu oyunu yapabilen bi kişinin şu skill bug ı kaldırması hiçte zor olmasa gerek
kaldıki bende bir programcı olaraktan söylüyorum çok kolay bişi
hala neden değiştirmediler çok merak ediyorum var bi bit yeniği hadi hayırlısı[signature][hline]Ayşe Fatma Semiha, Haydi Bug Yapmaya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madTURK_, 28 Eylül 2005 12:51 tarihinde demiş ki:
Skill bugunun tüm suçlugu adminler we gm lerdim ama bunu cz sını neden biz çekeçezz!!! sadece oyundan skill bugunu kaldırmak yetinseler olmaz mı bence adminler bu konuya el atmaları lazım yoksa bu bug daha uzun zaman kullanılır.Bence waydası war şahsen ben kullanıyorumm.Çoq ohşş oluyo ama neyse işallah yazılanlar olmaz!!!! Eger olursada bu oyunu bir çoq kişi bırakır .

inşallah 300 deil 500m exp gider[signature][hline]baddal al şu madalyayı bitsin bu çile!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...