Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpeğimin Resimleri! (sonunda)

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

said:
Grudge, 17 July 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
absolut:
misal yapmaması gereken biyere pislediğinde ona pisliği gösterip kızdığınızda ve bunu bikaç kere tekrarlayınca anlıyo çişini tutmasını gerektiğini biyerden sonra. bişeyleri kırıp döktüğünde de aynı şekilde. ama evden kaçan köpeği dövmek yanlış yani tamamen ...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

Eğer hayvan pisliğine bakıpda hımmm ben bunu yaptığım için beni dövüyor bu adam diyebilseydi şu an dünyayı yöneten bizler olmayabilirdik. Bunu düşünebiliyorsa etki tepkiden dolayı harşeyi yapabilmesi lazım.[hline]Kalplerdeki Kaymak Asli
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi gaste ile döversen hayvan gaste düşmanı olucak bu sefer evde sen okumak için gasteye elini uzattığında yokolucak
bence boxerla dövün hem iç çamaşırlarınızdanda uzak durur:-P[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

len bence cok korkutucu gorunuo gozlerın etrafındakı siyah yerle[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ya ilginç yanı gazeteyi seviyor oynuyor yani dövsem herhalde hoşuna gider ama şöyle yanağına dokununca hafiften susuyor ondan korkuyor ona alıştı :)
kusura bakmayın giremediğim için yeniden upluyorum...[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Sosyal ağlarda paylaş

Kopek konusunda en iyi seçimi yapip sibarya kurty almişsin
supersin
benim de kopeğim var
su an yanimda uyuyor
arada elimi uzatim seviyorum
bu duyguyu sende 2 sene sonra fln taticaksin
eve geldeğinde seni cosku ile karşiliyacak bir arkadaşin
morelin bozuldugunda dert yanaciğin bir efkar dostun olacak :)[hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...