Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yavuz Çetin'in şarkıları

hellspe

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar y.cetinin sarılarını nerden bulalrm bilg.'den yalnıssıkla sildim kafaı yicem bi yerde bulamadım bi yer bilosanz
lütfen soliinz
şimdiden teşşkürler[signature][hline]-baba akü yok
-farları açık bırakırsan olmaz tabi
-baba akü komple yok
-wtf ?
mayfer, 05 Eylül 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
böyle yapınca kürtler pkklılar "aa türkiye türklerinmiş. boşver o zaman" dicekler. [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ya ark. bu HERŞEY BİTER şarkısnı nerde bulablrm bilen varsa bi rapideşten fln up yapablrmi veye bi link fln vereblrmi
şimidien teşşkrler[signature][hline]-baba akü yok
-farları açık bırakırsan olmaz tabi
-baba akü komple yok
-wtf ?
mayfer, 05 Eylül 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
böyle yapınca kürtler pkklılar "aa türkiye türklerinmiş. boşver o zaman" dicekler. [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bi kere garbage da konuşmuştuk bu konuda. hymnofsnuk da link istemişti vermiştim ben de herşey biter fln hepsi var. ilk ve son albümü ve satılık albümü mevcut. hatta çekebileceğin bi adres bile biliyorum. bi ara pm at da yollayam sana adresleri :D niye mi direk yollamıyorum? atraksiyon olsun diye :D[signature][hline]Kargalar sürüyle, Şahinler yalnız uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpelvis, 06 Eylül 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
git al !
korsana hayır!
(ama yabancıları korsan alabilirsin :).ben öyle yapıyorum çok pahalı.türkleri her zaman orjinal alırım ama.)

su anda alinan kasetler yavuz çetinin ne isine yaricakki:D:P saka bi yana almak lazm en azindan satilik albumunu[signature][hline]kanitlayabilirim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...