Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Siege II

Xaero

Öne çıkan mesajlar

pet ile npc'ler aynı mantıkla işliyor
yani peti çıkarıp yerine birini alabiliyosun, ya da guruptan bütün npcleri çıkarıp yanında 5 petle hayvan terbiyecisini oynayabiliyosun sanırım :p (bunu denemedim ama)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Ühühüü unutmuşum daha act 2 ye geçmedim veteranda.Çöldeyim hızla kasıyom ama yaratıklar da beter ediyor beni yaa.Lanet çok fazla item çok fazla çeşit var.Kafam karıştı hangi itemi giysem diye.Bir item çıkıyo ulan keşke One hand yapmasaydım diyom.Keşkelerle doldu oyunum.Elimdekilerdende vazgeçemiyom.Zaten hazine kasası full.Eski püskü uniqleri vede setleri bile sattım.Ona rağmen full.Açmıyım ben neyim.Finala nerdesin yaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 22 Eylül 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
said:
JAX, 22 Eylül 2005 13:43 tarihinde demiş ki:
said:
BlackRose, 18 Eylül 2005 09:41 tarihinde demiş ki:
pet almak mantıklı değil pek
npcler daha etkili, taar ve finala (act 2 chapter 3'ten sonra guruba dahil edilebiliyor) iyi bir ikili oluyor biri nature mage diğeri combat mage

duvarla kapatılmış yola guruba finala'yı dahil edince girilebiliyor, finala bir nevi engineer, bir mağarada bozuk bir asansör var onu da, o yolu kapayan duvardaki kapıyı da o hallediyor

special key gibi bişe isteyen yerler hep questlerin bir parçası, quest item'lar inventory yerine başka bir yerde saklandığı için takip etmeye pek gerek yok, questleri aldıkça, yaptıkça o tür açılmayan yerler açılıyor

Finala yı aldım fakat duvarla kapatılmış yolu açmadı. Özel bir şey mi yapmak gerek?

tam emin değilim hangi chapterda olduğuna ama belli bir aşamada oraya gidersen ve finala seçili olursa (yani onu kontrol ediyorken) oluyordu sanırım

bir diyalog başlıyo hatta, inceliyo oraları kapı buluyo duvarda, gerçi finalayı guruba alabildiğine göre o aşamaya da gelmiş olman lazım ama bi de dediğim gibi onu kontrol ediyoken dene bir de

Malesef olmadi. Finala seçiliyken gittim herhangi bir konuşma yada başka bir şey çıkmadı. :(
Sosyal ağlarda paylaş

buldum...

şimdi öncelikle kithraya caverns'te bozuk bir asansör var onu onarması gerekiyor finala'nın, sonra aşağı inip questini başlatıyor bir sandığı açınca, oyunun başında patlattığımız morden towerlardan gizli olan yenilerinin yerini öğreniyor böylece, o duvardaki kapıyı bulma işi de bundan sonra olmak zorunda çünkü o kapı bizi gizli olan morden towerlardan birkaçına götürüyor

yani sonuç olarak önce o asansörü tamir edip questi başlatması lazım duvardaki gizli geçidi çıkarması için

[spo1=Finalanın başlattığı morden tower questi]Chapter 4: The Royal Caravan
===================================

Primary Tasks:
* Locate the Caravan
* Find the Vai'kesh sanctuary
* Find the leader of the Vai'kesh

Secondary Quests:
* Finala's Contempt
* Lothar's Innocence
* Amren's Vision

Before haring after the caravan, add Finala to your party and teleport to
Eirulan and thence to the Kithraya Valley. Take Finala north into the Upper
Kithraya Caverns and find the broken elevator. With Finala as the active
character, click the broken mechanism and ride the elevator down into a
Morden intelligence camp. Have Finala open the treasure chest to get a map to
four hidden Morden towers.

Teleport to the Southern Greilyn Jungle and head west to the Abandoned Ruins.
Finala will find a secret door inside the ruins and you can follow the path
to an elevator that takes you up to a plateau with the first Morden tower.
Destroy it as you did the towers in Act I.

Teleport to the Northern Greilyn Jungle and go to the impassable wall just
north of the teleporter. You know, the one that's been bugging you since Act
I, Chapter 3. Finala will find the secret entrance. Pass through and destroy
three Morden towers. After the final tower is destroyed, Finala finds another
map and an elevator gear. That's all you can do until Act III, so teleport
back to Aman'lu and head south.
[/spo][signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada petlerinize mutlaka yemek verin acaip bonusları ve extraları var.Yemek yiyince büyüylar ve yeni özellikleri açılıyor tabi bi yere kadar.

ha nasıl yedircem derseniz sadece Mavi renkli itemleri ve Rare yani turquaz renkli itemleri hayvanın inverntorydeki resminin üzerine bırakın.[signature][hline]Yuuzhan Vong

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

Light Najad almıştım.O görüpne ne olduğunu bilmediğiniz oydu işte.Galiba diğer petlerde yok.
%200 Health regen özelliği var kendisinin.Sonra kendisi bir Nature Mage.Power ı Party heal yapması.Auto Castide Heal.
Tamamen Healer bir Pet.
Leap Dragon ise Combat Mage.Auto Castinde party e immune to curses %40 armor bonus %10 life veriyor.Powerını çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk actde elven shrineda sadece archerın açabildiği bir kapı var . Açıkcası sadece main charla ilerliyorum , party olayı yalan geliyor xp bölünmesi falan . Hiç yolu yokmudur bu kapıyı açmanın archerın vs almadan yanıma ?[signature][hline]NEDAIN 24 Duelist (Recursion) Matrix online (Retired)
GUNZ LVL 1x Gunslinger
WOW - EU retail (BL) Kerbela Night elven Warrior 60 (SOLD)
RO Saratan 88 backstab master (retired)

29 haziran 18.** Murtaza demişki :
" böyle özürlü gibi vurmaya çalışınca küfür ettim kapadım oyunu... Tavşan'ı öldüremedim sinirliyim "
Sosyal ağlarda paylaş

ok sorunu çözdüm .[signature][hline]NEDAIN 24 Duelist (Recursion) Matrix online (Retired)
GUNZ LVL 1x Gunslinger
WOW - EU retail (BL) Kerbela Night elven Warrior 60 (SOLD)
RO Saratan 88 backstab master (retired)

29 haziran 18.** Murtaza demişki :
" böyle özürlü gibi vurmaya çalışınca küfür ettim kapadım oyunu... Tavşan'ı öldüremedim sinirliyim "
Sosyal ağlarda paylaş

çok da geri kalmıyorlar, uzun süre yanında olmasalar bile aldığında eğer belli bir level farkı varsa otomatikman level atlatıyo oyun onlara, skilleri de sen dağıtıyosun zaten abes bir durum olmuyo o kadar da[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Heheh süper zevkli hale geldi oyun . Katır deli bişe oldu ama hala katır . Neden mi ? çünkü katır gibi en önden atıyor kendini düşmanların önüne . Bu mobları oyalarken arkadan benim mage char 1 hit 1 kill çekiyor :D . Katır yaaa :D .
Ps: bolca zırhla besliyorum şu aralar malum zırhı canı artsın daha saglam dursun diye .
Ps2: npcler daha güçlü olur herhalde ama şu an aldığım zevkin 10da 1ini alabileceğimi sanmıyorum katırsız olmaz bu oyun .

[Bu mesaj Dunedain tarafından 26 Eylül 2005 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...