Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MONSTERKILL

_Extreme_

Öne çıkan mesajlar

@Extreme kafana takma 40milyonluk bir diş için adam kişiliğini ayak altına alıyo lol.zzzz
ve bu arada ARES'teki children clanı die clan var yeni kuruldu sayılır hepsi türk...ancak ve ancak calnın isimi gibi içindeki herkes çocuk....estlantta ::ınflomer:: ve ben HQ keserken 4-5 childeren clanı adamı ve 1vs 1 helaer die bir adam...hepsi birden trade atıyolar..ve sonra gidip ksde yaptılar ama 4 kişi dalmalarına rağmen kutu bize çıktı ARes'te oynayan orclar childeren clanı sakinlerine dikkat etsin...(aklıma gelmişken söleyem dedim) bu kdr alçakça olan işi hep türkler yapar zannettim ama MONSTER'DAn beklemesdim:S[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 26 Eylül 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
o arkadaşın clanı 3. sırada ya. diğerlerini ezebilceğini fln düşünüyo ama, eziği teke tekte kesiom paper mage olarak arenada :D

oha diyorum sallada bu kdr sallama o adam parazit yese bile zor kesersin teke tek:-)[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

o adam türk değil ama çok adi bi insan :D az önce czde bana türkçe küfür ettii küfürüü doğru yazamamıştı sadece güldürdü beni:d[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Areste satılık +6 complate robe salamender +7 +6crımson helmet +6crımson kolluk ilgililer lütfen iletişim kursun garantisinii veriyorum itemlerimiin paper olcam o yüzden satıyorum reel para değil oyun parasıyla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 26 Eylül 2005 19:21 tarihinde demiş ki:
said:
o arkadaşın clanı 3. sırada ya. diğerlerini ezebilceğini fln düşünüyo ama, eziği teke tekte kesiom paper mage olarak arenada :D

oha diyorum sallada bu kdr sallama o adam parazit yese bile zor kesersin teke tek:-)

yok olm valla kesiom
20 spear def gauntlet
20 spear def bot olunca
200 vuruyo :D
asdasfasd s:D[signature][hline]Kısalttım :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 26 Eylül 2005 19:25 tarihinde demiş ki:
said:
KoRn3RoTh, 26 Eylül 2005 19:21 tarihinde demiş ki:
said:

oha diyorum sallada bu kdr sallama o adam parazit yese bile zor kesersin teke tek:-)

yok olm valla kesiom
20 spear def gauntlet
20 spear def bot olunca
200 vuruyo :D
asdasfasd s:D

hahah yanlız o sana vuruyo sen ona vurupta öldüremiyon :-)

ona baklırsa bende 60 sper def varken f9 600vuruyo..kaçma imkanım oluyo yani...ama sen kaçmaktan veya ölmekten deil kesmekten bahsediyosun lol:lol:[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

monsterkill hötün teki inglizce konuşamadığı zmnları bilirim onun baağarıp çaarıodu shouttan birine sesleniodu nerden bilem mesela sinbarrier e büyük büyük yazıodu SINNNNNNBARRRIERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR xD
şimdi noldu işte hötü kalktı pidin[signature][hline]Lvl:62
Name:CamthalionTasardur
Class:Elemental Lord
Clan:MoradSlayers
Nation:Karus
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...