Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim Köpegim :P

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Paticik'in yoklugunda bende kendime bir köpek aldim. 10 gün sonra 2. ayini doldurcak :) tatli mi tatli bi hanimefendi. Gerci su an cok isiriyor ama geccek insallah. Kendisi alman coban köpegi resimlerinide koyayim tam ossun ama telefondan çektigim icin resim çözünürlügü ii deil :)

su bakisa bakin yerim ben onu :P

Bu ne lam ayaklarini kapatmamis :p

[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.

Sosyal ağlarda paylaş

asilarina filan basladim 28 inde ilk karma asi olcak sonra 9 tane filan daha olcak :P her seyini yaptiriyoruz hatirlattigin icin saol :P köpegi aldigimizda parazit asisi yaptirdik icinden 5 metre kadar bagirsak solucani cikti korktum :P[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Sosyal ağlarda paylaş

her seyini yapioruz :) öle alip ölesine bakmak diil amacim :p insallah bir ömür boyu gecen hafta kimliginide cikarttim asilarida 28 inden sonra basliyor :)[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 26 Mayıs 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
ehe süfer tatlı bişey yalnız, ama büyüyünce böyle olmuyorlar, haberin olsun. günü gelecek 45-50 kilo olacak o şeker şey.

Bellow süper isabetli bir ırk seçimi yapmışsın o sevimlide, süper abılarınız olacak beraber :) Aman o yavrucaza iyi bak, almışsın sakın bırakıyım deme.

Bu arada Nefr'in deyindiği nokta şu şekilde oluyor, daha doğrusu tam olarak şöyle oluyorlar :)

Arlooax presents the possible future looks of Bellow's friend :

Ailemiz Alman Çoban üyesi Robin , kafası sadece yemek olayına çalışan, yemek zamanı bir uysal kedi olan, yemek sonrası asabiyet yapıp Dante ile aşık atmaya çalışan şapsal ve de sevgili köpeğimiz. ( 5 Yaşında ):

Ailemizin Alman - Belçika Kırma Çobanı, kalplere korku salan, kasaba ilkokullarında Türkçe öğretebilecek seviyede Türkçe anlayan fakat yazıp konuşamayan, misafirlere kuyruk sallayıp sonra bir güzel ıssıran, asabi kişilik, ailenin en sevilen ve bu sevgiyi kötüye kullanan üyesi, Dante :

Eh Aeryn'ıda koymassam ayıp olur şimdi ama Bellow senin sevimli asla Aeryn'a benzemez merak etme :) Robin gibi bişi olur o büyüyünce.

Ehende Aeryn, eksik olsa olmaz, baş belası, Dante'nin baş düşmanı, şapşal.

[signature][hline]Quod non mortiferum, fortiorem me facit.
Sosyal ağlarda paylaş

benimkide büyünce ölee olcakk :P ilk sibirya kurdu alcaktim ama iklim kosullari vs olaylari köpeklere iskence olayina döndügü icin vazgectim sonra bi sitede gezinirken daha yeni dogmus bu yavrulari gördüm ve ertesi gün gittim aldim :P[signature][hline]Hellsing:
BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Gohan: There is no end, no endd for meee !!!!

Sosyal ağlarda paylaş

yeni resimleri köpügümün :) büyüdü biraz daha yaramaz oldu ii ce :)

euhee suna bak yaa

Böle masum durduguna bakmayin tam bir canavar kendisi :)

Tavsanaa ölümmmm

simdilik bu kadar cekmeye izin verdikçe resmini çekip koyarim :P[signature][hline]Hellsing:

Sosyal ağlarda paylaş

Kulaklar süper :) Bakalım kaçıncı ayda kaldırabilecek kulakları. Ve de o kulaklara dikkat, kimseye sevdirme kulaklarını, kırılırsa kaldıramaz çocuk bunalıma girer.

Bellow vitamin veriyormusun bu yaramaza ? Sütüne vitamin karıştır. Veterinerine de sor fakat biz eczanelerde satılan ( damla olarak satılıyor ) çocuk vitaminlerini sütüne damlatırdık çok faydasını gördük. Çok güzel geliştiler fiziki olarak.

Pek tatlı senin yaramaz, maşallah diyim hemen.[signature][hline]Quod non mortiferum, fortiorem me facit.
Sosyal ağlarda paylaş

yok vitamin vermiyorum da zaten d1_ar1 ç1km1yor _u an bizden baska kavga eden yok onla :D zaten yabancilara karsi bi uyuzlugu var hirlayip isiriyor hemen :P[signature][hline]Hellsing:

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ileride gerçektende büyüyecek. iyi eğitmeye bak. hatta maddi durumun varsa eğitim kamplarınada yollayabilirsin. gerçi şu sıralar yeni eğitimciler türedi - evlere geliyorlar. eğitim çok önemli. ileride baş edemeyebilirsin, o yüzden dikkat et.[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet||KTB için..|
orc_lord/phoenix (day:255/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...