Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth - Ghost Reveries

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

cok.... garip.
cok iyi bir sarkı ama opeth'ten cok bir amerikan metalcore grubuna yakısacak bir sarkı desem?

lan ne garip album ha bi iyi bi kotu :)[signature][hline]Raindrop hits the leaf, changing it's position slightly on the street
Next to polls of monotonous waters
He walks, slipping feet from steps at random
He falls...
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha ne yalan söyleyeyim bence 2 şarkı da mükemmeldi.

ama ghost of perdition opeth imajına grand conjuration'dan daha uygundu onu da söyleyeyim tabii.

bişey daha söylemek istiyorum 4.23'de Mikael'in vokal'i opeth'den daha önce hiç duymadıgım tip bir vokal'di.
bence gayet güzel olmuş.

sonuç olarak "evet opethden babam çıksa dinlerim" tabii ama bunları bu felsefeye dayanarak söylemedim bence grand conjuartion gerçekten çok güzel bir şarkı neden beğenmediniz anlamadım açıkçası.
tabii zevkler ve renkler de tartışılmaz o apayrı bi konu.[signature][hline]Werb, 30 Haziran 2005 20:40 tarihinde demiş ki:
oww yeah tam bir okşan okşarlık durum
Sosyal ağlarda paylaş

ya grand conjurationı başta ben de sevmedim ama dinledikçe hoşuma gitti, bi de kayıt kötü sonuçta, duymadıımız bir sürü ses var orda. albümde anlarız nasıl bi şarkı olduunu. grand conjurationın bi kötülüü şarkı çok uzun ve o "blackwater parkın" outro melodisine benzeyen riff çok tekrar edilmiş.. o bakımdan sıkıcı o kısımları, öbür türlü güzel şarkı..
Sosyal ağlarda paylaş

The Grand Conjuration ı ilk dinlediğimde tüylerim diken diken olmuştu şimdi dinlediğimde yine aynı şeyleri hissettirebiliyorlar bana sizin ilk dinlediğimde beğenmedim demenizi anlayamadım

Ghost of Peridition için de aynı şey geçerli Mikael her iki şarkıda da gayet tanrısal..

Ben senelerdir "onlar"ı hiç usanmadan dinleyip üzerine her geçen gün onlarar olan saygımı ve sevgimi arttırmış bir insanım her albümden farklı bir tat aldım bu albümden de bambaşka birşey bekliyordum beklediğimde oldu.

Arkadaşımın söylediği bir söz vardı"O yeri geldiğinde tüm nefretini kusan bir kişilik yeri geldiğinde de tüm hüznünü sırtında taşıyan bir melankolik.."evet gerçekten de öyle..Böyle bir sese sahip olmak ve bunu değerlendirmemek...

Söylediğiniz gibi.."Onlar gerçek sanatçı"
Sosyal ağlarda paylaş

çok guzel album yapmış ya adamlar gene.bildiğiniz opeth olmus.hours of wealth ve isolation years da her opeth albumunde bulunan damnation ayarında çok guzel sarkılar.[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 27 Temmuz 2005 17:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben utandım şahsen ama yine de bakın bakalım ne demişim:

said:
Solonor, 25 Haziran 2005 21:21 tarihinde demiş ki:
beyenmedim. rezil dememek için kendimi zor tutuorum, çünkü biliorum opeth bu sonradan alışıcam. :D

mikael rules. pop yapsa dinlerim. =)
[signature][hline]Silent dance with death...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 27 Temmuz 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
ilk tepki olarak albume sunu diyorum: ilk grand conjuration kaydindan sonra "oha bu opeth mi? opeth de bozmus" diyenler utandi mi?

ben beğenmemiştim o sarkıyı halada beğenmiyorum ama opethten beklediğim bi sarkı değildi kaydının kotuluğunden belki itici gelmişti ama ne davul ritmleri bişeye benziyodu,ne duzgun solo vardı ne de riff çeşitliliği ve yeni albumden çok iyi şeyler bekliyordum çunku opeth surekli kendini aşan bi grup benim gozumde ve sarkı beklentilerimi karsılamadı.albumu çok sevdim belki album içinde o kadar goze batan bi sarkı değil ama tek basına nasıl durduğu da onemli değil mi?[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...