Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth - Ghost Reveries

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Geçtiğimiz günlerde sizlere duyurduğumuz üzere Opeth'in yeni albümü geliyor. Grup bu albümden bir şarkının tamamını (The Grand Conjuration), yüksek kalite olarak (320kbps) sundu. Şarkının uzunluğu 9.55, boyutuysa 21.71mb.
Sağ Tıkla / Hedefi Farklı Kaydet

Resource[signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...
Sosyal ağlarda paylaş

The Grand Conjuration'ı yeni dinleme fırsatım oldu. İnşallah en dandik parçasıdır çünkü bu şarkıda iddaaları varsa geri kalan parçaları düşünmek bile istemiyorum :( Bu dinlediğim kayıtın opeth ile bi alakası olup olmadığı konusundada şüphelerim var... Keşke şunu dinlemeseydim ya ofs
Mikael albüm hakkında " our best album so far " demiş o yüzden bir şarkıyla kestirip atmıyıp bekliyorum ki inşallah o şarkı fakedir :([signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akerfeldt, 25 Haziran 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
^link çalısmıyor sanırım yada bende mi olmadı acaba

bende çalışıyor Sağ Tıkla / Hedefi Farklı Kaydet yazan linke sağ tıkla hedefi farklı kaydete bas[signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...

[Bu mesaj Ferrero tarafından 25 Haziran 2005 19:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis ciddi o ne?
Ben o albüm kapağı haberini http://www.opeth.com/cover_ghost.html buradan okudum. Sayfaya giriş yapılmıyor. Travis Smith tarafından yapıldığıda belirtilmişti. Yeniden mi çıkarttılar yoksa? yada arka kapak ön kapak olayıda olabilir? Ben buraya koyduğum linkten sağ tıklayarak hedefi farklı kaydetten indirebliyorum müziği...[signature][hline]Beni öldürmeyen şey güçlü kılar...

[Bu mesaj Ferrero tarafından 25 Haziran 2005 20:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu opeth direk ne yazıkki fake diil :),
bi yerden "rip" edildii için kalitesi dandikleşmiş, yoksa albümde davullar falan gayet düzgün olur. gitar tonlarında da bi sorun yok aynı deliveranceın ki gibi.. çok klavye kullanmışlar. mikael brutal yine aynı. clean vocaller var başında bol efektli, gayet saçma olmuş.. opeth , kendi soundundan çıkmış tam bi progressive grubu olmuş gibi geldi bana.. bakacaz artık.. bi de darbuka sesleri var, şu Bleak şarkısından sonra arabic olayları çok sevdiler galiba, doğudan etkileniolar :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 25 Haziran 2005 21:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten çok değişik birşeyler bekliyordum, sadece ilk 40 saniyesini dinleme fırsatı buldum ayrıca. Açıkçası o kadar da kötü gelmedi bana. Tabi ses kalitesi yüzünden şarkı berbat gibi geliyor ama düzgün bir ses kalitesiyle gayet güzel olur.
Tek yapabileceğim yorum baterilerin biraz daha sert olduğu, ki sert bateri severim. Ama malum opeth, ben ilk 40 saniyesinin yorumunu yapıyorum:) sonraki 9 küsür dakikada ne yaptıklarıyla ilgili hiç bir fikrim yok. opeth malum :-)
albüm çıksın alırım dinlerim işte. tembelim gayet:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

progressive iyidir.opeth zaten opethtir. opeth progressive e kayıorsa olsundur, yine iyidir hoştur yeni birşeyler denemiştir yine. eski sert albümlerinden sonra damnation ı çıkarması gibi zaten opeth kendini sürekli yenileyen bir grup olduğu için (ki bu bi tür progressiondır ama kelime çoğu insanı baymetal şeklinde itiyor direk) bunu yapması da gayet normaldir. bence vokaller özellikle çok güzel. ben sevdim.[signature][hline]drat this creature of memories ill,
foolhardy and fey i may be, yet him i shall quell.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...