Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benden bu kadar. Hacklendim

AKI

Öne çıkan mesajlar

oyunun iyice şeyi çıktı. bugün hacklendim ve birdaha kendimi toplayamam. 150 gb lık item çalındı. serefsizler gate den geçmeye para bile koymamış. birtek 35 tane HP, 20 küsür mana potu 1 tane iron bar, str 5-6 karışık yüzük küpe kemer :(.
verdigimiz emege yazık yaa. 8 aydır oynuyorsun zamanını harcıyorsun uykusuz kalıyorsun ve şerefsizin biri gelio herşeyini alıo gidio. :(([signature][hline]Nick : The_sTRom
LvL : 68
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : Eternity
Servr : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun seninde işin zor 68 lik adam gitmiş :([signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
fastreload, 05 Eylül 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AKI, 24 Eylül 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
oyunun iyice şeyi çıktı. bugün hacklendim ve birdaha kendimi toplayamam. 150 gb lık item çalındı. serefsizler gate den geçmeye para bile koymamış. birtek 35 tane HP, 20 küsür mana potu 1 tane iron bar, str 5-6 karışık yüzük küpe kemer :(.
verdigimiz emege yazık yaa. 8 aydır oynuyorsun zamanını harcıyorsun uykusuz kalıyorsun ve şerefsizin biri gelio herşeyini alıo gidio. :((

Tanıdığım bir çok insan bu yakında rollback yaptırdı, eğer prem varsa biraz uğraş.(Hatta lvl68 de prem e bile gerek kalmaya bilir)

Bu yakında o kadar çok insan hacklendiki, rollback yapılmıyor hikaye oldu, gayette güzel yapılıyor.

Yanlız ufak bir sorun rollback yaptıranların bazı itemları dupe vipeta siliniyor. Hacker aynı itemları satınca rollbackte otomatik olarak dupe lanmış oluyor itemlar.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

premium biteli 3-4 gün oluyo ve power o.s yenilenio die yeni premiumda alamadım. rollback olacagını sanmıyorum. item larımın en yenisi 3 aylıktı. bi lycaonu satayım desem 20 gb veriolar. in satıom desem 25 gb degeri var. earringler, rol, +8 set DD25 spear 20 ler :S offfffff offfffff

saolun.[signature][hline]Nick : The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 24 Eylül 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
Off çok geçmiş olsun da+
Hasmez abi illa adam dupe mi yapacak yaa lalala yada
illegal yolları mı başvurmuş olacak..

dupe dedim mi ben? illegal yol dedim mi? demedim. hee ozmn benim adıma konuşma lütfen. bunun yanı sıra diezde 150gblık itemı olan legit bir adam gösterebilir misiniz bana?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 24 Eylül 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
said:
TrTownUser, 24 Eylül 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
Off çok geçmiş olsun da+
Hasmez abi illa adam dupe mi yapacak yaa lalala yada
illegal yolları mı başvurmuş olacak..

dupe dedim mi ben? illegal yol dedim mi? demedim. hee ozmn benim adıma konuşma lütfen. bunun yanı sıra diezde 150gblık itemı olan legit bir adam gösterebilir misiniz bana?

Mage Dmg. düşmeden önce günlük gelirim 150-300m arasındaydı (2-3 saat solo AOE golem), haftada en az 10 gold bar diyelim, ayda 40 goldbar, 8 ayda 320 gold bar eder yarısını scroll, pot ve yeni bir karaktere harcasan 150 gold bar sana kalır.

Bu arada boss droplar klandan gelenler falan cabası. Özetle hakkıyla para kazananlarda var etrafta :)

Ps. Bu hesap Beramus hesabı, IB+1 300-400m ediyordu KE den önce[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

az önce dc oldum ve benim char oyuna girmio. kullanılıo dio charı düşüremiom. dc oldugum yer cz ve cz açık. başka karakter ile cz e de girio :S noluo bana ya deli oldum.[signature][hline]Nick : The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AKI, 24 Eylül 2005 21:08 tarihinde demiş ki:
verdigimiz emege yazık yaa. 8 aydır oynuyorsun zamanını harcıyorsun uykusuz kalıyorsun ve şerefsizin biri gelio herşeyini alıo gidio. :((

geçmiş olsun ne dielim yani 68 lvl anlarım bende 65 lvl adamım gitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...