Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 nova:(

coyote_e

Öne çıkan mesajlar

Bo$una kasmayin bırakin char ile uyuna girmeyi ne sen bida ip ile girersin nede sana benzeyen ipler oyuna girebilir. bekleyin 60 lvl olun kullanin gücünüzü gösterin.. sonra way anam die uğra$tırır sizi belki yakalanma riskiniz cok az ama ispiyonlarlar :)[signature][hline]Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bunları kullanmak haksızlık ama
bu kadar çok kullanan varken kullanmayanlara yazık :/
Ben hepsini biliyorum ama kullanınca zevk almıyosun :/
Oyunu zevk değilde hırs yapanlar kullanıyo
ben hala lvl 42yim elimde üstümde adam gibi bişi yok[signature][hline]Satılık Karakter
Nick: Darktr
Class : Human Male Mage Lvl 60
Guild : Silver Dawn
Server: Burning Legion
http://forum.paticik.com/view.php?id=138071
MSN: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

bu hileciler saolasın artık zewk alamiyom oyundan biran once banlansın şunlarda kurtulayım şunlardan.harpye giriom butun nooblar siralamaya başliyo butun novaları bide şekil yaptıgın sanıp bnden hem clan istiyo(ozaman clandayıdm artık deelim clanda)sorada oburkilere bak 3 tane nova atiolar dio aq neyse diicem şu;lem hayatı hile olan beyinsiz lauklar adam gibi oyun oynayın !!![signature][hline]Nick:Ares2000
Clan:yok clan
Server:ares
LvL:6x
Nation:İnsan Evladı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cukur_2, 23 Eylül 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
yaaa babalar bırakın dalgayı da cidden ama 3 nowa atıo adamlar nasıı oluoo yaa off ben de isterrem:D

Paticik foruma hoş geldin
sende Ares de Karus wariorsun
lvl in kaçtı ???[signature][hline]Name:Chuda_tr
clan: T__T
Server : Ares
Lvl: 5x
np: 6xx :D
Sosyal ağlarda paylaş

hileci heriflere savas acalım!!(hileci herifler hileci kalır cok bişey yaptılarını zannederlar ama aslında herseyi daha kotu yaparlar)ps.dupecilerde ole,cebimde 5 coins yok adamlar catır catır dupe ohh ne ala memleket.kim kurtacak su ko yu????[signature][hline]Nick:ARES2000
Clan:TURKMASTERS
Server:ARES
LvL:6x
Nation:İnsan Evladı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...