Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaf as bakın hele. :)

ShekiLChoCuq

Öne çıkan mesajlar

said:
fedaykin, 19 Şubat 2003 21:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarı kapa aç çözülmezse format at :-D Bak sana bütün teknik servislerin parayla vereceği öğüdü beleşe verdim, bu kıyağımıda unutma :-)

Allah Razı olsun çok yardım ettin be yaf :D Bende diodum format harbidende atsam mı? :)[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 19 Şubat 2003 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Restart attın halde düzelmezse format at[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Ara sira format cok faydali. Bilgisayara iyi geliyor.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 20 Şubat 2003 02:13 tarihinde demiş ki:
Ara sira format cok faydali. Bilgisayara iyi geliyor.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]

Demin HDD'den mektup geldi bu post'unu görmüş çok sinirlenmiş. "Söyle o arkadaşa benim hayatımla oynamasın" diyor. Sürücü beyler rahat edecek diye ben ömrümü kısaltamam diyor.

ps. Elçiye zeval olmaz.

edit: Yazdıklarım senin imzana karışmış.
[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

[Bu mesaj GE-TA tarafından 22 Şubat 2003 13:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 22 Şubat 2003 13:37 tarihinde demiş ki:
CD-R a yaz.

*!cok akıllıdır*

kardeş sende varsa CD-R bana yollasana ya? :D
nerden bulacam CD-R? Kiralık oluomu :P
Valla keşke bulsamda öle yapsam senin dediğin gibi.
Benim arklardada yok ki şansıma.
Satın alim desem, bissürü para verecem. pehh![hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
Sosyal ağlarda paylaş

Windows directory'i silip windows'u bir daha kur. Sakın üzerine kurma, önce sil sonra kur. Program Files'ıda silebilirsin. Kalması sorun yaratmaz ama içindeki pekçok program çalışmayacaktır ve yer kaplayacak HDD'de.

ps. Bu topic'in yeri donanım ve yazılım. Ve evet bende gıcığım.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShekiLChoCuq, 22 Şubat 2003 13:46 tarihinde demiş ki:
said:
LevieMaxilack, 22 Şubat 2003 13:37 tarihinde demiş ki:
CD-R a yaz.

*!cok akıllıdır*

kardeş sende varsa CD-R bana yollasana ya? :D
nerden bulacam CD-R? Kiralık oluomu :P
Valla keşke bulsamda öle yapsam senin dediğin gibi.
Benim arklardada yok ki şansıma.
Satın alim desem, bissürü para verecem. pehh![hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!

ya bak ozman sok HDD'ni gitbi bilgisayrcıya.taktır HDD'ni çeksin CD'ye.bu kadar basit.bendede yokk CD-R öyle yaptım.[hline].:LevieMaxilackOnline:.
Sörf Tahtasından Düşmeyin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

kaç cd ederse o kadar çekim parası verirsin
değer sen git yap
ondan sora format atarken de söle harddiskini ikiye bölsün ki böle kasma ah mp3lerim vah mp3 lerim diye[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

bütün bir windows dir 'i silmeye gerek yok.

yapılacak adımlar (win98 için)

1- Windows klasörünün ismini değiştir
2- Windows klasörü içindeki win.com dosyasının adını değiştir
3- Program files klasörünün adını değiştir.

Bu şekilde bilgisayar içinde bir windows oldupunu anlayamaz sende format atmış gibi gibi olursun. En büyük avantajı format ile gidecek elli bin dosya sende kalır.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

iide ben 1 cd'nin tutarını sordum, hepsinin ne kadar tutacağını değil ki. Ayrıca Harddisk benim ufak zaten 6GB ikiye bölmeye gerek yok. Ama iyi fikir Cd'ye yasdırmak.
*! neden aklına daha önce gelmedini düşünür :-P *[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
Sosyal ağlarda paylaş

normal cdler 650 mb'dan başlar 800 mb!a kadar çıkar. ancak artık standart olanlar 700 mb olanlar. 800 lükleri açmak vede yazmak ile ilgili sorunlar yaşayabilirsin[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 22 Şubat 2003 14:28 tarihinde demiş ki:
bütün bir windows dir 'i silmeye gerek yok.

yapılacak adımlar (win98 için)

1- Windows klasörünün ismini değiştir
2- Windows klasörü içindeki win.com dosyasının adını değiştir
3- Program files klasörünün adını değiştir.

Bu şekilde bilgisayar içinde bir windows oldupunu anlayamaz sende format atmış gibi gibi olursun. En büyük avantajı format ile gidecek elli bin dosya sende kalır.

iide adını değiştirdiğimde bilgisayar windows'u okuyamassa, ki hatada sanırım windows'tan kaynaklanıo, windows'u baştan mı kuracan bilgisayara eski windows dururken?[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShekiLChoCuq, 22 Şubat 2003 14:33 tarihinde demiş ki:
e ama boşuna yer kaplayacak makinede adını değiştireceğim windows?
e o kadarda olacak deme sakın :)[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
Sosyal ağlarda paylaş

bundaki amaç bir şekilde yeni kurulumda sorun yaşadın yada eski kartlarını tanıtamıyorsun, bütün dll ler filan elini altında. Hem daha kolay tanıtırsın hemde geri dönmek istersen aynı yöntemi tersinden uygularsın başladığın noktaya kolayca geri dönmüş olrsun. Baktın sistem sorunsuz çalışıyor sonra sil o eski klasörleri[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...