Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon çekimidir....

Chasten

Öne çıkan mesajlar

cep telefonunu kullanmıyorum önermiyorum
tenefüslerde sürekli telefonla uğraşan öğrencileri küçümsüyor
blutut attım tut konusunda sohbet eden gençleri ayıplıyor
bu konuda şu oldu bu oldu diye %^+)'?%ca konuşanların kafasına kafasına vurmak istiyorum

beynim sulandı gece gece heralde hehe[signature][hline]ExhaulteD, 20 Haziran 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
Dahada fenasi bicak gozu delip beyne giriyo
sonra doktor bicagi cikarticam diye ugrasirken gozu yerinden cikariyo bu seferde delikten beyin akmaya basliyo uheuhe
Sosyal ağlarda paylaş

hiç şarkı besteleyip bunu telefona kaydeden biri gördünüz mü??
yani bunu ilginç yapan telefona mı kaydedilmiş olması?
bunun olayı şey sanırm,
ÇIKAR GİTARI HEMEN HEMEN AÇ TELEFON BİŞEY KAYDEDİN SÖLÜYOM
SON ki üç dört[signature][hline]Boo

[Bu mesaj wildpervert tarafından 01 Temmuz 2005 05:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet.. gördüm.. bizzat bnm 2 arkadaşımdan.. adamlar derste yazdı tenefüste kaydetti...
like this;
Sensizliğin içimi acıttığı zaman
Emin oldum işte aşkımdan o an
Lafta kalmasın sevdam, olmasın yalan
İçerim "selin" için, her gece kafam duman duman..
Neden bu kadar zor?! Yasak mı sevdan?!

baş harfler de selin e çıkıyor dikkat ettiyseniz...
Sosyal ağlarda paylaş

hyr bunun sesini bozuk yapan telefona kaydedilmesi.
benim pek çok şarkı bestelemiş pek çok arkadaşım var, fakat hiç bir yere kaydetmiyorlar, bende onların beğendiğim şarkılarını bir kaç kere telefona kaydetmiştim...
öyle bişey olsa gerek, ki bence irem'inde insanlar yazdığım şarkıyı dinlesin gibi bir derdi olmamış ki böyle kalitesiz bir kayıt oluşmuş...
ayrıca bonePart'ın beğenmemesi hakkında kimse bişey diyemez çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz,
ben çok beğendim hatta imzama koydum şarkıyı * şeklinde...

şimdi de dışarı çıkıyorum biraz güneşin doğuşunu izleyerek dinleyeyim şarkıyı sanırım 100'ü geçtim[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog | gececi|maill/msn|
Founder of AAL'05| insomnia * *
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NASREDDIN2000, 01 Temmuz 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
KIZIN SESİNDEKİ HÜZNÜ FARKEDEMEDİNİZ Mİ BARBARLAR..
KİMİ ZAMAN BİR GÖZYAŞI VE KİMİ ZAMAN BİR DİZE SÖZ... HER ŞEYİ ANLATMAYA YETERDE ARTAR BİLE

agalar bu kim ?[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu şarkıyı gökhan kırdar okusa hmmm....
*!Düşününce içi ürperir*
Yok yok nerde kalmıştık
Yerine sevemem, Yerine sevemem
Razıyım yapayanlız tükensin yıllarım ama....[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

Sarki guzel, hikayesi dogru mu bilmiyorum,ancak bu linki bana 3-5 gun once verdiler ve dinledigimde kendimi cok kotu hissettim.Hikaye dogru veya değil ama ya olsaydı? Hepimiz aptal nedenlerden sevgilimizi ailemizi kırıyoruz,ya onları kaybedersek..Bi ozur bile dileyemeden giderlerse? bu sarkiyi dinledigimde benim içimi acıtan bu oldu.

ps: ilk mesajı okuyup kendi düşüncemi yazdım, eminim aralarda benim gibi düşünen insanlarda vardir.
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef aralarda şarkının güzelliğinden çok yok telefonla niye kaydetmiymiş miş, sesi iğrençmiş,saçmaymış gibi şeyler mevcut..[signature][hline]Madcat....--->Metket...*
sevmesen de beni.. özledim sesini.. git desem de yine gitmesen..
yıllardır çektiğim bu hasret mi çile mi? haram mısın bana bir bilsem..
bebeğim benim.. hayalet sevgilim..
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat haklı bende pek inandırıcı bulmadım açıkçası.[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

Sarkı duygusal bayagı, insanı etkiliyo derinden ama bone'a +1 diyemeden edemiyecem abarttıgınız kadar iyi degil cunku bence. Gercekten cok duygusal dedigim gibi ama guzel degil cok da sevemedim ya ne biliym. Neyse simdi yine itiraz eden cıkıcak ondan susuyorum zevkler ve renkler diyorum.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

bazi bolumler haric gusel.

Soyle ii bi derlenip toparlanip da soylenirse piyasayi alt ust eder... :D[signature][hline]Yildirim Beyazit Anadolu Lisesi 2004 Mezunu.
Katholieke Universiteit , Science and Engineering: Computer Science.
Leuven in Belgium.
If our nature is evil, if our instincts are murderous, can we be blamed?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla nerden çıkmış, birileri ölmüşmü kalmışmı bilmiyorum ama şarkı güzel kardeşim. Yerine sevememden sonra dinlediğim en ormantik ve güzel türkçe şarkı olabilir.[signature][hline]Muhallebi deip geçme!

[Bu mesaj Muhallebi tarafından 01 Temmuz 2005 13:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mustyyy, 01 Temmuz 2005 02:27 tarihinde demiş ki:
2.bunu soyleyen %100 bestelemıs calısmıs bıraz oyle bı sarkı bu calısmadan bunu yapması cooookk hatta ımkansız abıı

bence diil eğer bi sözlere dikkat edersen o kadarda super olmadıgını goruceksin ama genede bu sözler bi anlık duygu ile yazılır ya da söylenir yani imkansız diye bişi deil bunu yapmak şahsen benım basıma gelmiş olsaydı böle bi olay belki bende içimden gelenleri çalar sölerdim ...

[yahh bişi sorucam opeth inde böle bi olay yokmuydu? yok işte adamı karısı kaza gecırmıs sarkı yazmıs fln hikayesi yani yoksa yanlısmı hatırlıom alla alla??]

hağ kadın opeth tipi bi şarkı söylüo olsaydı eywallah daha onceden calısmıs derim ama:)
Sosyal ağlarda paylaş

$arkı çok güzel be içim ürperdi yemin ediyorum[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...