Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dan Brown ?

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

kitapları hakkında ne dusunuyorsunuz ben çok begenıyorum surukleyici ozellıkle ihanet noktası cok kaliteliydi[signature][hline]İmkansız diye Birşey yoktur sadece Zaman alır!!!
Gral Olunmaz Gral Doğulur :)

Kelebeğin kanat çırpışı gibi küçük bir şey,dünyanın yarısını dolaşabilecek bir tayfuna neden olabilir. [ Chaos Theory ]

TREMO, 31 Temmuz 2005 18:55 tarihinde demiş ki:Kızlar kendi düşüncesinde olan insanlarla Arkadaş veya Dost olabilir yada en fazla hoşlanabilirler, ancak onların düşüncesini değiştirebilirsen Aşık hatta Hayran olurlar...

Sosyal ağlarda paylaş

Acikcasi "Ihanet Noktasi" ni ben en vasat kitabi olarak gordum.

Bu turden hoslaniyorsaniz bence. "4.un Kurali" ni okuyun ondan sonra bu kitaplar hakkinda yorum yapin bu turde sadece tek bir yazar okuyarark surukleyici olduguna kanaat getirilmez bence.[signature][hline]Bir leoparı sakın kuyruğundan tutma
Tutarsanda sakın bırakma

a.k.a homoid

[Bu mesaj gellidus tarafından 18 Eylül 2005 22:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

da vinci şifresiyle, melekler ve şeytanları okudum ben. ikisi aynı kitap gibi. zaten başkahraman aynı. ama olaylar da aynıymış gibi geliyor insana üst üste okuyunca.

tabi tavsiye eder misin diye sorsalar ederim derim, okumadan olmaz dedirtecek romanlar bence.[signature][hline];;suitfly
Sosyal ağlarda paylaş

Da Vinci'den çok etkilenmiştim. Fakat Dijital Kale' de kitabın başlarında bahsedilen şifreyle ilgili tahminim doğru çıkabilecek kadar benzer olunca Dan Brown bnm için şaşartıcılığını kaybetti. İhanet Noktası' nı merak etmedim açıkçası ben de...
Fakat 4'ün Kuralı iyi bi öneri olmalı. Daha okumadım ama okuycam.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk Dijital Kale'yi okudum. Hayatım boyunca okudugum ilk romandı ve cok begendim. Arkasından Melekler ve Seytanları okudum. Ve adama taptım inanılmaz güzel yazıyo. Bi ara Da Vinci' ye başlıcam sonra da İhanet Noktası.[signature][hline]| Me | | M. Portnoy | | Vic Firth | | Tama |
.. dark forter // god forgives... i do not! ..
Sosyal ağlarda paylaş

da vinci ile melekler ve şeytanlari okudum.. da vinci şifresi inanılmaz bi emekle yazılmış o kesin ama melekler ve şeytanlar bana daha sürükleyici geldi. bi de sonunu 200. sayfada falan anladım :P belkide tahminimin doğru olup olmamasına bakmak için hızlı bitirmişimdir.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Da Vinci'nin şifresi ilk okuduğun kitabı idi. Daha evel aklıma gelen düşündüğüm şeyleri bulduğumdan çok hoşuma gitmişti. Sonra melekler ve şeytanlar, dijital kale ve ihanet noktasını okudum ve maske düştü.

Adamın tarzı hep aynı. Olayları ilişkilendirmesi, iyiler kötüler, gerçek düşman kim falan hepsini adamın tarzı yüzünden tahmin eder oldum. Hiç hoşuma gitmedi. Daha doğrusu zevkli değildi. Dan Brown'un aklınızda iyi bir yazar olarak kalmasını istiyorsanız bence sadece 1 kitabını okuyun. Herhangi birini. 2. okumak isteyeceksiniz ama okumayın, yoksa sizde kralın çıplak olduğunu görüyorsunuz.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten dan brown'un kendisinin 2. kitabi yazmaya niyetli olduğunu bile sanmiyorum. editörler best-seller satan bi yazar bulunca direk üstüne atladı herifin. yeni kitap yaziosun dedi adamin öyle bir düşüncesi varsa bile 2. kitabinin da vinci şifresi kadar kaliteli olmasını düşündüyse bile, editörleri direk kitap çıkartmak istedi sanırım. adamda karaladı. ben dijital kaleyi 160. sayfada falan bıraktım çünkü feci baydı. olaylar 1 veya 2. deki gibi sürükleyici başlamadı. ihanet noktasinada başlamadim daha[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

dediğinize katılmıyorum bence en hoş ve sürükleyici romanı İhanet Noktası idi, okumayanlar kesinlikle okusun kitapta çok merak ettiğimiz noktalarada değinilmiş[signature][hline] Kelebeğin kanat çırpışı gibi küçük bir şey,dünyanın yarısını dolaşabilecek bir tayfuna neden olabilir. [ Chaos Theory ]
Sosyal ağlarda paylaş

BEnde ilk başta bi davinci şifresini okuyum dedım ama bende bi huy var kitabun arkadasına her zaman bakarım ve küçük bir paragraf okurum ve bundanda okudum ama okuduguma okuyacagıma pişman oldum;
-bu anlatılanların hepsi hayal ürünüdür...
Sonra bende kitabın yarısına akdar geldim ama sonrasını okuyamadım gerçekten çok kötü bir durum direk kitabın yalan oldugun anlıyorsun...
Sonra ben kitabı okuyamadığım için üzülürken adamın bütün kitaplarının aynı hayal ürününe sahip oldgunu ögrendim o yüzdedn adamın ne kitaplarını seviyorum nede ona benzetilen adamların kitaplarını seviyorum...[signature][hline]Yazım kuralı!!! ıgıhıg boşuna aramayın
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...