Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeterin artık...nie ekşi sözliüte nightwish e power meetal yazıo?

amon

Öne çıkan mesajlar

ewet powerr bi kaç şaarkısı olabilir ama gothic dir kendileri zannımca yani bi dinleyin "wishmaster" ı yada "planet heell" i "phantom of the opera" yı "sleepwalker" ı "nemo" yu "fly" ı...yapmayoın arkadaşım onlar power yaapı da ben mi gothic olaraak duyuyorum?[signature][hline]mazeretim vaaaaar...
Sosyal ağlarda paylaş

Nightwish gothicse, ben de rapciyim.

Yapma allani seversen, Nightwish buz gibi power metal iste, kadin solist var diye gothic mi olacak yahu.

Gothic = Epica, Trail of Tears, Theater of Tragedy, Sirenia, Sunterra, Paradise Lost'un ilk halleri falan.

Within Temptation bile tam anlamiyla gothic degilken, NW nereye gothic : )[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

burda gothic metal ve 1998 den itibaren senfonik power metal denmiş...
burda senfonik power metal denmiş...
burda senfonik metal denmiş...
bence mtv metal... :P
gothicle alakası yok bence[signature][hline]insanlar ikiye ayrılır; akbili olanlar ve akbili için şöföre para verenler...
ımph!

[Bu mesaj ucanadam tarafından 22 Eylül 2005 20:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

power metale kactıgını söyeyebilirim, ayrıca ekşi sux da diyebilirim.[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

inatla vermiş oldugum linki verebilirim ben de tekrar, tuz biber olur.

Hede[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

nightwish e gothic diyenler özellikle moondance i dinlememişler heralde,oceanborn albüünü,nemoyun,once ı hedeyi..arada daha melodik şarkılar yok diil ama gothic ne alaka allsen dimi..birde ilginçtir ekşiye türü bilmiosam bakardım bi grubun genellikle doğruydu-istisnaymış bu dimek..

ekşide geçio demek gereksizmiş bence gothic diolar doğrumu lan diye ortaya dalmak varken şimdi ekşi tartışılcak..
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir grubun tek tarzda şarkısı olmadığı gibi Nightwish'te çeşitli öğeler içeriyor. Gothic öğelerde oldukça yoğun olmakla birlikte ağırlı olarak Senfonik Power Metal çalışıyor Nightwish... Hiçbi şarkıda vazgeçmedikleri genel tema ise melodik ve senfonik metal...[signature][hline]A large army is always disorderly...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...