Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2003-ÖSS Basın Duyurusu

Spyro

Öne çıkan mesajlar

said:
Adiemus, 22 July 2003 11:40 tarihinde demiş ki:
Öys olup olmayacağı da bu ay belli olcak galba. Çünkü kurul yılda 1 kere temmuz ayında toplanıyo demişlerdi. Belki toplanmıştır. Ama öss devam eder bence.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

ÖYS gelirse yanarım biterim kül olurum
daha da saplanırım batağa[hline]mix edebiyat & oyun sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

of bikaç gündür takip etmeye çalışıyorum tvden filan, ne biçim karıştırdılar ortalığı be. yazık ayol herkes açıkta kalacak :/
mis gibiydi işte bizim zamanımızda iki sınav varken ve tercihler en başta yapılırken.
*!mis gibi dediği şeye kendisi de şaşırır*
*!yoklukta keçi abdurrahman çelebi olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ne istediğini kabul edeceklerki oraya gidip bağıracaksın taş taş üstünde koymıyacak şekilde bir yeri dağıtmayacaksın en fazla basın gelir 2 3saat içindede polisler gelir dağılın der ortadadan girer.Bizim bağırmamızı tınlayan olmaz ertesi günde Milli eğitim bakanı çıkar bir tvye düzeltmeye çalışıyoruz hemen olmaz sabır lazım çatlmayın der geçiştirir ve herzaman unutan milletimiz bunuda unutur.Sınavdan sınava hatırlarız.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

abicim ben bişe anlamadım bu sistemden ya!? insanların kafalarını karıştırmaktan başka yaptıkları bişe yok! öss faciasını düzelteceklerine dahada karıştırıyorlar bana sorarsanız! hele bu yüzdelik dilim'e göre yerleştirilme olayı da çok saçma bence!! puanına göre yapmak varken neden böyle birşey olsun?
ama;
*! Bir örnekle inceleyelim. Aday, 2003-ÖSYS’de Y-ÖSS-SÖZ Puanı ile öğrenci alan bir programı tercih etmek istiyor olsun. Adayın kendi alanında olan bu program için 2002 yılındaki 0,5 AOBP katsayılı yüzdelik dilim 6,44, adayın 2003 yılındaki 0,8 AOBP katsayılı yüzdelik dilimi ise 4,76 olsun. Çizelgede bu puan türü için verilen oran 0,616’dır. 2002 yılına ilişkin yüzdelik dilim bu oran ile çarpılınca, 6,44x0,616=3,97 bulunur. Adayın kendi yüzdelik dilimini 2002 yüzdelik dilimleri ile karşılaştırırken kullanması gereken değer ”6,44” değil “3,97” olmalıdır. *
diyo?? yani yarı yarıya değişiyor olay???

bide şu A.O.Ö.B.P. olayı var!
benim geçen sene 31 idi; bu sene 55 gibi bişe geldi!!!
arkadaşın 24'tü 65 geldi?? ne saçma bişe bu ya? ikimizde ortalamnın biras altında kalıyoruz ama yani aradaki farka bakarmısın ya!!! ben sınavdan çıktığımda; " ohh be ne güsel geçti, kesin girerim bu sene bi yere" diyodum ama bi geldi 261 almışım eşit ağırlıktan! ben ham en az 230 fln bekliyodum. 65-70'te okuldan gelen olsa 300-310 fln paşalar gibi giderdim yani ne saçma bişe bu! biri açıklayabilir mi??[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 22 July 2003 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

istediiniz yerlerin geçen sene en son aldıkları öğrencilerin sırasına bakın .. daha sağlıklı bi fikir verir girip giremeyeceğinizle ilgili[hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

Ne gaz adamsın sen Dextra ya :hrr: ... Sadece fikrimi öne sürdüm. Doğru da olabilir yanlış da. Bu kadar tepki vermen gerekmezdi...

İstediğin yüzdelik dilimi o sayıyla çarpıyormuşsun. Olay bu kadar basit.

Mesela istediğin yüzdelik dilimin 10 olsun (sözel). O sayıyı 0.616 ile çarpıp Kağıdındaki oranla karşılaştırıyorsun olay bu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...