Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ferentus (MMORPG)

madnmad

Öne çıkan mesajlar

ayıdan kaçanlar hehehe :P KO dan sonra bu oyun baya sarmış sanırım :) aman kafelerdeki küçük çocuklara bulaştırmayın... Gelir o zaman dupe vs filan sanmıyorum ama :)[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 22 Eylül 2005 06:01 tarihinde demiş ki:
şu anki oyuncu kalitesi düşmesin,hızı bu şekilde gitsin kaç paraysa verilir.birde betadan sonra wipe gelmez umarım.

benim sahsi fikrime gore wipe gelmemesi lazim charlara.. neden dersen insanlar oyuna alismis level kasmis olucak.. simdi bu adamlarin charlarini silersen en az yarisini kaybedersin.. ama ayni charlarla relase ettigin oyuna aktarirsan bu adamlari cogu uye olmayi kabul edecektir.. mantikli dusundugunde bu sekilde yapilmasi gerekir.. haa adamlar kendilerine guveniyodur, finansman sorunlari yoktur cat die silerler charlari oda bi secenek.. oyun release edildiginde ortalikta master charlar geziniyo olsun istemeyebilirler yani.. bu da mumkun.. ama pek mantikli degil. musteri kaybedersin neticede.. onemli olan ilk musterilerini kazanmak, oyunu ogretmek ise wipe yapmaman lazim...

[Bu mesaj madnmad tarafından 22 Eylül 2005 14:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yeni oynamaya baslayanlar ve henuz farketmemis olan arkadaslar icin continius skill hadisesisinden bahsetmek isterim.. ornek olarak acmis oldugunuz bir attack skill'inizi kullanirken yukarida daire seklinde bir simge cikiyorsa onu gordugunuz anda left shift'e basin.. karaktersiniz skill combo yapacaktir.. ve skiller bu yontemle kullanildiginda son kullanilan skill'in damage'ina %120 civari bi bonus damage eklenir.. ;)
bide ratmanlarden uzak durun.. ozellikle asassin olanlari... bu fare adamlar cok tehlikeli muhterem. lvl 22 oldum bu sefer keserim die kostum gittim beni dagger manyagi ettiler.. :D yerleri optum yine.. bunlardan oldurucekseniz grup halinde gitmek lazim..

[Bu mesaj madnmad tarafından 22 Eylül 2005 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 11 oldum wizard yorumlarda bulunayim :P

-öncelikle grafikler çok güzel hiç kasmıyor lag yok ama oyuncu sayısı arttığında durum ne olur bilmiyorum..
-mage staffları ve belt fln aksesuarları garipsedim bi wood staff icin onca str istiyor staff icin niye str istenirki? çok fazla str istiyo stafflar bence strleri biraz düşürmeleri lazım statleri çok dağıtmak zorunda kalabiliriz çünki..aksesuarlar içinde yüksek level gerekiyor 50 lvllik ring fln ne bu yaw :D
-teleport olayını şehiirlere daha yakın yapmalılar zaman kaybettiriyor ayrıca teleport ağını genişletmeleri gerek.
-skiller güzel aralıkları 5 lvl 5 lvlde bir yeni skill geliyor level aldıkça daha önceden açtığınız skillerde gelişiyor ben fire ball isterim başka bişi istemem 15 e kadar kasacaz artık :-)
-daha çok npc lazım aradığımı bulmam gerek hemen bunun içinde yönlendrici bişiyler eklenmeli şehirlere
-wizarda pet yok mu yaw??? yok sanırım pet isterim
-party olayı düzeltilmeli düşük level adamlar yüksek levelle takıldıklarında hiç exp alamıyolar doğru gibi aslında ama expler biraz daha yükseltilse güzel olur en azından şöyle olsa adam tamam birden 10 lvllik exp almasın gitsin kendine göre idare eden bişi alsın 0 1 2 gibi expler oyncular arası ilişkileri koparıyo tek takılmaya itiyo..
-görevler gelsin görevlere uygun yeni mekanlar fln olsun haritada çoğu yer birbirine benziyor arada kayboluyorum maplerde düzltilmeli
-yaratık seçme olayı daha hızlı olmalı aksiyon sırasında duraksama oluyor ayrıca pot isterim mp hp stamina potlar gerçekten çok iyi gider..
aklıma başka bşi gelmiyo eksikleri söyledim hep zaten beta düzeltilir ilerde yolladık gm ye düzeltmezwe döverim...
Sosyal ağlarda paylaş

targetıng sıstemınde sorunları var ...
once target sonra buyu bıraz ters gelıyo ...
once buyu sonra target olsa keske ...
genel crowd control dıye bısı yok gordugum kadarıyla ...
buda prıest ı gereksız kılıyo bıraz ...
mage ve archer guclu geldı bana bıraz ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

bende geliyorum birazdan yüklüyorum şimdi işte oynarım boş olduğumda Bellow olarak eeee tabii ki summoner olucam :P[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh bende lvl 5 oldum ancak (advent Children bi inse akacam hemen oyuna. Lvl5 Archer Solufain adım. Bu arada çocuklar bundan uzak dursun aman. Onlar Knighta sarmış zaten görseerde beğenmezler bunu :P Huzurlu huzurlu oynarız :D[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 23 Eylül 2005 10:33 tarihinde demiş ki:
eheheh valla ko oynayın siz oo ko süperdir ferentus kaka :P

Biliyorsun biraz oynamayla bu cümle geleceğini mahvedebilir :P KO SEVİYORRRR :P (Anarchy onlineda bedava olmuş onamı dalsak ne :P)[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

yaa anarchy online güzeldir cicidir ama bir oalyı kalmadı bence artık exp ler olmadan zevksiz geliyor bana :)[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha görmedim bile oyunu :P Eski bilgisayar kaldırmıyordu oynamaya niyetlendiğimde. Neyse 2 ay Ferentus oynayalım sonrasına bakacağız :D[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...